Wtorek, 18 Czerwiec, Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

„Artystyczny” popis 20-latka w bmw zakończył się na latarni


Wczorajsze popisy 20-letniego kierowcy bmw zakończyły się na latarni stojącej przy ulicy Chrobrego w Szczytnie. Jemu jak i trzem pasażerom na szczęście nic się nie stało. Ale to nie jedyni „artyści”, których wczoraj zatrzymali policjanci.

  

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym to obszar, w którym nasi policjanci są niezwykle aktywni.

Nie inaczej było wczoraj - policjanci ujawnili dwóch nietrzeźwych kierowców.

 

 

Pierwszy z nich to 55–latek, który „jechał zygzakiem” volkswagenem golfem po drodze w Klonie. Mężczyzna nie poddał się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, dlatego pobrana została od niego krew do badań. Oprócz tego policjanci odebrali 55-latkowi dokument prawa jazdy.

 

Kolejnym amatorem jazdy „na podwójnym gazie” był 41-latek podróżujący w Wielbarku vw passatem. Ten kierowca miał w organizmie dwa i pół promila alkoholu - za to nigdy nie posiadał uprawnień.

 

W rozmowie z policjantami stwierdził, że żadne prawo jazdy nie jest mu potrzebne, on wie jak jeździć.


 

Obydwaj mężczyźni będą mieli okazję wytłumaczyć swoje zachowanie przed sądem.

 

Późnym wieczorem w okolicy ulicy Chrobrego w Szczytnie, doszło do zdarzenia gdzie 20-letni kierowca bmw wjechał z impetem w latarnię uliczną. Jemu jak i trzem pasażerom na szczęście nic się nie stało.

 

Jednak 20-latek, który starania o uprawnienia do jazdy pojazdami otrzymał zaledwie kilkanaście miesięcy temu, przechwalał się policjantom, że tym razem mu nie wyszło, za to wcześniej nie takie rzeczy robił za kierownicą. Policjanci odebrali chłopakowi dokument prawa jazdy.

KPP Szczytno/tm

 

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Fot. policja.plKomentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze