Poniedziałek, 2 Sierpień
Imieniny: Jarosława, Justyny, Nadziei -

Reklama


Reklama

Apartamenty Sonata zapraszają (zdjęcia)


PROMOCJA. W środę, 21 października ksiądz Dariusz Łuba poświęcił nową budowę firmy Novdom. Przy ulicy Królowej Jadwigi w Szczytnie powstają niezwykłe Apartamenty Sonata. Poświęcenie dotyczyło zarówno pierwszego, jak i planowanego drugiego etapu inwestycji. W pierwszej fazie powstaną tam 84 mieszkania oraz 5 lokali użytkowych.Poświęcenie odbyło się w obecności reprezentantów Spółki Novdom odpowiedzialnych za obsługę inwestycji w Szczytnie. Ceremonii przewodniczył ksiądz Dariusz Łuba. Poświęcenie przyszłym mieszkańcom zapewni szczęśliwe, dostatnie i bezpieczne życie w Apartamentach Sonata.

 

.

 

Jeżeli jeszcze nie mieliście Państwo możliwości poznać kolejnej realizacji firmy Novdom na terenie Szczytna to zachęcamy do odwiedzenia biura sprzedaży mieszczącego się przy ul. Lidzbarskiej tel. 660-066-011.

 

.

 

Apartamenty Sonata to zdecydowanie najciekawsze architektonicznie osiedle położone w najatrakcyjniejszej części Szczytna. Architekci pracujący nad projektem zadbali, by była ona dostępna dla mieszkańców z różnymi potrzebami - dlatego w ofercie znajdują się lokale od 28 do 83 m2, w ustawieniach od 1 do 4 pokoi z możliwością wyboru mieszkania z balkonem, loggią, ogródkiem lub tarasem, w wymiarach od 4,5 do 77 m2.

 

Biuro sprzedaży:

ul. Lidzbarska

Tel: 660 066 011

e-mail: m.horoszkiewicz@novdom.pl

czynne:

pon., śr. – godz. 9.00-17.00

wt., czw., pt. - godz. 8.00-16.00

 

 

To, co będzie łączyło wszystkich przyszłych mieszkańców Apartamentów Sonata to zamiłowanie do wyjątkowości. Lokale usługowe w parterze budynku, znajdujące się od strony ulicy Królowej Jadwigi, stanowią idealne uzupełnienie przestrzeni. Aranżacja zieleni osiedla i stref wypoczynkowych została wkomponowana w otoczenie, jakim jest bliskość lasów i ulokowanie Szczytna w najpiękniejszej części Polski na Warmii i Mazurach.

 

Plac zabaw dostępny dla mieszkańców to gwarancja świetnej zabawy dla najmłodszych, pobliskie boisko wielofunkcyjne stanowi uzupełnienie tej bazy. Cicha bezpieczna okolica a jednocześnie bliskość centrum, to niekwestionowane atuty inwestycji - Apartamenty Sonata.

 

Do tej pory firma Novdum stworzyła w Szczytnie dwa osiedla mieszalne, na których powstało 9 niezwykle atrakcyjnych bloków, łącznie 150 apartamentów.

 

Biuro sprzedaży:

ul. Lidzbarska

Tel: 660 066 011

e-mail: m.horoszkiewicz@novdom.pl

czynne:

pon., śr. – godz. 9.00-17.00

wt., czw., pt. - godz. 8.00-16.00

 Komentarze do artykułu

Ciekawy

\"Poświęcenie przyszłym mieszkańcom zapewni szczęśliwe, dostatnie i bezpieczne życie\" - w przypadku gdy się to nie sprawdzi przysługuje odszkodowanie ?

Pani

XXI wiek, środek Europy, ksiądz święci żelbeton. Gdzie ja żyję :(

gdzie logika

Bóg, który jest wszechwiedzący, nieograniczony czasem i miejscem, potrzebuje żeby ktoś pokropił budynek, bo inaczej nie będzie mógł chronić mieszkańców? Bez poświęcenia Bóg by powiedział \"przykro mi, ale tam nie mogę być, więc mieszkacie na własne ryzyko\"?

Wojtekwitek11

A gdzie maseczki gdzie jest sanepid i PIP ksiądz bez kasku na budowie

ciekawski

Pytam, czy bez tego pokropku przez tego sukienkowego faceta, ta budowla była by nie ważna?????

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Akcja Dominiki Kulczyk w Lipowcu i Olszynach
  Zastanawiam się z jakiej puszczy wyszedł autor materiału. I czy w ogóle ma do czynienia z kobietami (np. matka), dziewczynami (np. siostra, dziewczyna, partnerka). Wówczas nie pisałby o \"środkach ochrony\" (kojarzy się z pestycydami) - tylko po prostu o podpaskach, tamponach, ligninie, wacie, które znajdzie w każdej domowej łazience - nawet kawalerskiej. A jak już - to należy pisać o środkach higienicznych. A swoją drogą - jeśli młodzież - ani na lekcjach, ani w domu - nie dowiaduje się co to jest miesiączka, ani jak wówczas postępować - to czapki z głów światłym szkołom i rodzicom. Nikt mi nie powie, że rodziny nie stać na wydatek 5 zł raz w miesiącu.

  Facet


  2021-07-29 12:52:59
 • 2 mln... nie było szkody i winnych
  Jak u Barei...

  Czytelnik


  2021-07-29 07:12:06
 • 42 lata batalionu w Lipowcu
  Byłym żołnierzem rocznik 82-84

  Andrzej


  2021-07-28 20:28:09
 • Akcja Dominiki Kulczyk w Lipowcu i Olszynach
  Fajnie byłoby gdyby biblioteki gminy Szczytno zajęły się propagowaniem czytelnictwa...

  Obserwator


  2021-07-28 18:31:41
 • Odwiedziny z... medalami (zdjęcia)
  Przenoszę wirusa od domu do domu. To mój wkład historyczny w powstrzymywanie pandemii. Reszta jest milczeniem.

  Wójt


  2021-07-28 16:06:25
 • 30-latek w przydomowy ogrodzie hodował... konopie indyjskie
  To gdzie w końcu gdzie hodował tek konopie, w przydomowym ogrodzie czy w kompleksie leśnym?

  WSK


  2021-07-28 15:18:56
 • „Wysyp” obywatelskich pomysłów
  Zlikwidujcie skrzyżowanie ze światłami i wstawcie tam rondo więcej dobrego zrobicie dla powietrza ludzi i hałasu. A oszołomów co mówią, że to jest zły pomysł zapraszam na rondo przy Lidlu. Pozdrawiam serdecznie.

  Taki tam gość


  2021-07-27 01:05:30
 • Powstanie Centrum Rekreacji Gminy Szczytno
  Kolejna rzecz na siłę, no cóż śmiechu to zdrowie pozostało już się tylko śmiać z tej głupoty!

  Taki tam gość


  2021-07-27 01:01:59
 • Zamkowe ruiny rozbłysły (zdjęcia)
  Fajnie, że nasz zamek nareszcie \"żyje\". Nie popadajmy jednak z tego powodu w euforię. Sezon turystyczny na Mazurach jest niestety krótki, a nikt poza nim nie będzie specjalnie przyjeżdżał do Szczytna, żeby oglądać ruiny. To nie zamek w Reszlu czy Lidzbarku Warmińskim. Przeciętnemu mieszkańcowi naszego miasta nie będzie się żyło lepiej z tego powodu., a już na pewno nie zatrzyma to młodych ludzi, którzy z powodu braku jakichkolwiek perspektyw wyjeżdżają ze Szczytna.

  markiza


  2021-07-26 12:48:32
 • „W drodze” 99 nowych mieszkań
  Fotka co najmniej taka, jak pewnego prezydenta z Joe Bidenem

  Uważny


  2021-07-26 11:48:43