Środa, 19 Czerwiec, Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Anioły Sportu rozdane (zdjęcia)


Po raz drugi przyznano statuetki Aniołów Sportu. Rozdano je podczas Balu sympatyków sportu. Do kogo i za co trafiły te wyróżnienia?Tym razem pięcioosobowa kapituła przyznała wyróżnienia nie zawodnikom, a trzem organizacjom i sponsorom. W skład kapituły Aniołów Sportu wchodzą: Grażyna Albrecht, Jacek Arasimowicz, Wojciech Zaborowski, Arkadiusz Leska i Krzysztof Mańkowski.
 

Anioł Sportu trafił do Klubu Biegacza Jurund za reaktywację Maratonu Juranda.

- Był to Anioł w kategorii impreza roku – mówi Krzysztof Mańkowski, współorganizator balu i konkursu.


Anioła Sportu otrzymał też PZW Koło 74 Miasto Szczytno - za organizację imprez sportowych (zawody wędkarskie spinningowe, spławikowe, podlodowe to ich zasługa).

Trzeci Anioł trafił do Andrzeja Pawłowskiego, właściciela Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Szczytnie.


- Był to Anioł dla mecenasa sportu, czyli firmy, osoby, która wspiera finansowo kluby, wydarzenia – mówi Mańkowski.


W balu wzięło udział 30 par. Zabawa trwała do białego rana, a w jej trakcie odbywało się także losowanie nagród wśród uczestników. Główną nagrodą był Zestaw Olimpijczyka, który jednogłośną wolą uczestników balu został przekazany na licytację podczas najbliższego „Walentynkowego Biegu Morsów”, z której dochód zasili konto chorego Karola Wojciechowskiego.

Bal odbył się w restauracji Zacisze. Gościem honorowym wydarzenia był Paweł Papke, były reprezentant Polski w siatkówce.Komentarze do artykułu

Piotr

Sorry , ale to żenada. A tym bardziej ten klub biegacza, Jurand. Są chciwi na kasę. Oni już wiedzą o co chodzi, niech będą świadomi ,że inni też wiedzą.

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia


Komentarze