Środa, 26 Czerwiec, Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Anioły Sportu rozdane (zdjęcia)


Po raz drugi przyznano statuetki Aniołów Sportu. Rozdano je podczas Balu sympatyków sportu. Do kogo i za co trafiły te wyróżnienia?



Tym razem pięcioosobowa kapituła przyznała wyróżnienia nie zawodnikom, a trzem organizacjom i sponsorom. W skład kapituły Aniołów Sportu wchodzą: Grażyna Albrecht, Jacek Arasimowicz, Wojciech Zaborowski, Arkadiusz Leska i Krzysztof Mańkowski.
 

Anioł Sportu trafił do Klubu Biegacza Jurund za reaktywację Maratonu Juranda.

- Był to Anioł w kategorii impreza roku – mówi Krzysztof Mańkowski, współorganizator balu i konkursu.


Anioła Sportu otrzymał też PZW Koło 74 Miasto Szczytno - za organizację imprez sportowych (zawody wędkarskie spinningowe, spławikowe, podlodowe to ich zasługa).

Trzeci Anioł trafił do Andrzeja Pawłowskiego, właściciela Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Szczytnie.


- Był to Anioł dla mecenasa sportu, czyli firmy, osoby, która wspiera finansowo kluby, wydarzenia – mówi Mańkowski.


W balu wzięło udział 30 par. Zabawa trwała do białego rana, a w jej trakcie odbywało się także losowanie nagród wśród uczestników. Główną nagrodą był Zestaw Olimpijczyka, który jednogłośną wolą uczestników balu został przekazany na licytację podczas najbliższego „Walentynkowego Biegu Morsów”, z której dochód zasili konto chorego Karola Wojciechowskiego.

Bal odbył się w restauracji Zacisze. Gościem honorowym wydarzenia był Paweł Papke, były reprezentant Polski w siatkówce.



Komentarze do artykułu

Piotr

Sorry , ale to żenada. A tym bardziej ten klub biegacza, Jurand. Są chciwi na kasę. Oni już wiedzą o co chodzi, niech będą świadomi ,że inni też wiedzą.

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

  • Jarosław i Vladimir połączyli siły dla dobra Mazur (zdjęcia)
    jarek szykujesz im sciezke zeby mogli predzej wjechac do polski.OJ zastanów sie!!!
    Autor: marek
    2019-06-26 15:25:12
  • Dwie dekady śpiewania Kantaty
    Az ciezko uwierzyć, że Pan Mariusz tak nisko upadł.....? Z przewodniczącego rady miasta na.......
    Autor: Tomasz
    2019-06-25 22:43:55
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Lichwa....
    Autor: Czy miasto na to stac?, kiepski to gospodarz, ktory ziemie swoją zadłuża.
    2019-06-25 22:41:10
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Już widzę jak tłumy turystów walą do Szczytna na lodowisko.
    Autor: Mieszkaniec
    2019-06-25 13:39:42
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Emil nie bój nic, lodowisko dobra sprawa, myślę że będzie spore zainteresowanie. Wygodniej mieć je na miejscu niż jeździć do Olsztyna.
    Autor: Zbigniew
    2019-06-24 23:50:51
  • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
    Chyba maniek z Grzegorczykiem będą się tam bujali, a potem pójdą łowić rybki na małe domowe gdzie maniek stanowiska sobie wybuduje.
    Autor: Emil
    2019-06-24 21:08:35
  • Zostań współwłaściciel browaru w Szczytnie i... wygraj kolację z Magdą Gessler
    Na kolację zabiorę babcie
    Autor: Martyna karolewska
    2019-06-24 19:21:33
  • Firmy na śmieciowym cenzurowanym
    Niech się Pani z Urzędu przepisami nie zasłania, bo owszem jest tam coś o rozdzielaniu zwykłych śmieci od firmowych, ale to nie jest przymus dla samorządu, tylko wybór. A żeby daleko nie szukać, to w gminie Pasym, przedsiębiorców i ludzi \"wrzucają\" do jednego worka, i problem w ogóle nie istnieje. A w Szczytnie jest i to duży. Każdy przedsiębiorca to powie. Jak sama nazwa wskazuje przedsiębiorca, sobie poradzi. Tylko kto kogo, i po co ma oszukiwać...?
    Autor: Przedsiębiorca
    2019-06-24 12:40:56
  • Stadion przy Śląskiej na etapie papierowym
    A obok stadionu jeszcze ma powstać bosko że sztuczną trawa 60x30 taka mała poprawka.
    Autor: Xyz
    2019-06-23 16:42:37
  • Koszmar niepełnosprawnych: krawężniki, policja i... bliźni
    W pełni popieram pana spostrzeżenia sam jestem wózkowiczem i mam problemy z poruszaniem się na wózku bez pomocy innych osób.nawet przed wyborami do samorządu oprowadzałem jednego pana z aparatem do zdjęć który nagrał kilka zdjęć na na przejściu z ul żwirki do parku i podjazd koło mostku przy areście .miał ten pan to jakoś załatwić.,ale wybory się odbyły i sprawa ucichła .Bardzo dobrze że pan jako młody człowiek widzi te problemy,i trzeba te sprawy mocno nagłaśniać .z obserwacji widać na co dzień że osób na wózkach jest dużo w naszym mieście Myślę że jest nas dużo i powinniśmy domagać się od władz by te sprawiły by osobom niepełnosprawny żyło się lepiej. pozdrawiam.
    Autor: Tadeusz Rosiński
    2019-06-23 14:40:48