Niedziela, 26 Maj, Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Amfiteatr z dachem. Nareszcie!


Można rzec: nareszcie! Żaden chyba dach nie wprowadził w urzędowe procedury takiego zamętu jak ten, który ma się pojawić nad sceną amfiteatru w Rozogach. Dziś przynajmniej wiadomo, że dach się pojawi. Wójt Zbigniew Kudrzycki podpisał umowę z wykonawcą.



- Dach nad sceną amfiteatru wzniesie firma RANTECH z Gutkowa – mówi wójt. - Rozstrzygnęliśmy dopiero czwarty przetarg ogłoszony na realizację tej inwestycji,. Niestety, nie udało się uniknąć dodatkowych kosztów. Do wcześniej planowanej kwoty będziemy musieli dołożyć około 200 tysięcy.

 

Firma z Gutkowa wybuduje dach za 459 tysięcy złotych. Gmina wcześniej uzyskała na ten cel dotację w wysokości 134 tysięcy. Miała ona pokryć lwią część kosztów przedsięwzięcia, obecnie nie sięga nawet połowy.


 

- Ale nie chcieliśmy tych środków stracić, więc trzeba było podjąć decyzję, dołożyć pieniądze i zacząć budowę, bo gonił nas termin wykorzystania dotacji – mówi Kudrzycki.



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2018-06-20 14:43:59

Amfiteatr w Rozogach wciąż bez dachu

  • Wtorek, 2018-01-02 16:52:24

Amfiteatr w Rozogach doczeka się dachu

  • Środa, 2017-08-16 15:46:58

Dach na amfiteatrze coraz bliżej


Komentarze

  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Autobusy były okropne, a komentarze wyżej zostały napisane najwidoczniej przez kogoś kto nigdy nie miał z nimi nic wspólnego ;)
    Autor: Uczennica
    2019-05-26 17:52:21
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Chyba niektórzy co tu wypisują to nie widzieli stanu technicznego tych autobusów ,co do tego przewoźnika to były wątpliwości od początku o bezpieczeństwo w tych autobusach.I proszę nie pisać że mamy były zadowolone ,bo z tym się nie zgodzę bo były przerażone samym wyglądem tych autobusów.A coś mi się zdaje że tu nie wypisuje żaden rodzić z gminy tylko ktoś przeciwny Wójtowi który chce dopiec także staremu przewoźnikowi .A ja popieram w końcu wójta ,że podjął bardzo dobrą decyzję i czekam na wygrany przetarg przez starego przewoźnika i bardzo zadbane autobusy .A co do tematu że niby cała rodzina nie ma pracy to zastanów się mieszkańcu co piszesz bo oni nie są przewoźnikami tylko w Jedwabnie ,ale i wycieczki też obsługują i bardzo dobrze Im się wiedzie \"ZAZDROŚNIKU\"I drodzy mieszkańcy i mieszkanki nie szukajcie teraz przekrętów bo ich nie ma tylko jest rozmowa o obecnym przewodniku a nie pranie brudów z niczego .
    Autor: Ola
    2019-05-26 17:41:57
  • 10 milionów „otuli” szkołę i przedszkole
    Tak zapuścić szkołę. Wstyd!!! Uczyłem się w niej od czasu jej powstania. No, ale żeby doprowadzić do takiego stanu ...
    Autor: Gorszy sort
    2019-05-25 12:02:38
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
    Autor: Pytam się
    2019-05-24 22:50:07
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
    Autor: mieszkaniec
    2019-05-24 21:30:07
  • Świetlica ze sportowym zapleczem
    Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
    Autor: Zzzz
    2019-05-24 17:19:19
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo
    Autor: Fan
    2019-05-24 13:27:23
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo Romku!
    Autor: Kolega
    2019-05-24 12:41:49
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
    Autor: kinga
    2019-05-23 20:49:23
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
    Autor: Mieszkaniec