Reklama


Reklama

Aktywne Szczytno pożegna wakacje i pomoże zwierzętom


W niedzielę, 6 września odbędzie się impreza „Pożegnanie wakacji”, podczas której zbierana będzie karma dla schroniska „Cztery Łapy” w Szczytnie. Miejsce wydarzenia: amfiteatr Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie. Początek godzina 12.Uczestnicy projektu AKTYWNE SZCZYTNO – OD PRZEDSZKOLA DO SENIORA oraz stowarzyszenie „Nasza Szczycieńska Ziemia” serdecznie zapraszają na wydarzenie pn. Pożegnanie Wakacji połączone ze zbiórką karmy dla schroniska CZTERY ŁAPY w Szczytnie, które odbędzie się 6 września (niedziela) w godz. 12:00 - 14:00 w amfiteatrze MDK Szczytno przy ul. Polskiej 12.


Reklama

 

- Gorąco zapraszamy mieszkańców Szczytna i okolic na tę imprezę – zachęcają Danuta Bednarczyk i Kacper Golon, uczestnicy projektu „Aktywne Szczytno – Od przedszkola do seniora”. - Nie zabraknie gier i zabaw rodzinnych, konkursów z nagrodami oraz animacji. Dodatkowym atutem naszego pożegnania wakacji jest zbiórka karmy dla czworonogów ze schroniska w Szczytnie. Dlatego prosimy wszystkich uczestników o przyniesienie ze sobą „prezentu” dla zwierząt.

 

 

 

Reklama

Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020.

 

WAŻNE: Ze względu na panujący stan epidemiczny przed wejściem na imprezę należy podpisać oświadczenie o zapoznaniu się uczestnika (lub jego dziecka/podopiecznego) z regulaminami i procedurami bezpieczeństwa imprezy oraz podać numeru telefonu.

 

Prosimy zapoznać się z Procedurą Bezpieczeństwa MDK i regulaminami dostępnymi na stronie mdk.miastoszczytno.pl

 

Autorzy: Kacper Golon, Danuta Bednarczyk, Teresa Biedak, Elżbieta LaskowskaKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze