Środa, 23 Październik, Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Adrenaline.pl Triathlonie Szczytno coraz bliżej


Pozostał już tylko dwa tygodnie do naszej imprezy a nastąpiła spora zmiana, mamy nadzieję, że z korzyścią dla wszystkich – mówi Anna Jesień, olimpijka mieszkająca w naszym powiecie. - Chcielibyśmy pochwalić się pozyskaniem nowego Partnera zawodów, który - jak sądzimy - znacząco przyczyni się do podniesienia rangi naszej imprezy. Została nim lokalna, prężnie rozwijająca się firma Adrenaline.pl, zajmująca się sprzedażą odzieży i obuwia sportowego.

 Bardzo dążyliśmy do jej pozyskania, ponieważ jest przykładem lokalnego sukcesu, osiągniętego ciężką pracą kilku pasjonatów, którzy z małego sklepu w Olsztynie stworzyli znaną ogólnopolską markę. Czujemy, że idziemy tą samą drogą i pragniemy wykorzystać doświadczenia nowego Partnera w rozwoju naszej imprezy. W związku z tym obecnie otrzymała ona nową nazwę Adrenaline.pl Triathlon Szczytno 2019. Zachęcamy do odwiedzenia strony naszego Partnera – www.adrenaline.pl.

 

 

 

A skoro o adrenalinie mowa to trzeba przyznać, że powoli można odczuć jej działanie wśród organizatorów. Wszystkie formalności zostały już załatwione, trwa przygotowywanie pakietów startowych, które w tym roku mają być jeszcze bogatsze niż poprzednio. Rozmawiamy z Anną Jesień współorganizatorką Adrenaline.pl Triathlon Szczytno.

 

Pani Aniu, jakie nowości w tegorocznej imprezie?

 

Przede wszystkim mamy dodatkowy dystans dla bardziej zaawansowanych zawodników – 1/4 dystansu olimpijskiego: 950 m pływania, 45 km rower, 10,5 km bieg. Postanowiliśmy również wprowadzić element rywalizacji rodzinnej czyli Duathlon, w którym startuje drużyna złożona z rodzica i dziecka. Dystans do pokonania to 1 km biegu, 5 km rowerem i 1 km biegu. Mamy nadzieję, że będzie to atrakcja, która zmobilizuje mieszkańców do spróbowania swoich sił w sporcie.

 

Podobno sponsorzy w tym roku są bardzo hojni?

 

Tak, przyznaję, że po zeszłorocznym sukcesie wiele osób i firm stało się, jakby to powiedzieć, bardziej przychylnymi. Jestem bardzo mile zaskoczona jak chętnie nas wspomagają. Zawsze podkreślam, że większe pieniądze przekładają się bezpośrednio na lepszą imprezę czyli korzystamy na tym wszyscy, przede wszystkim uczestnicy, ale również widzowie. Nie można także zapominać, że rosnąca popularność imprezy wpływa na większą liczbę osób przyjezdnych, a więc na promocję miasta i regionu.


 

Wspominaliśmy o pakietach startowych, czego możemy się spodziewać w tym roku?

 

Pozostają one podobne do zeszłorocznych, ale zdecydowaliśmy się na dodanie ręcznika z logo naszych zawodów, który będzie pamiątką na dłużej.

 

Ustaliliście limit zgłoszeń na ambitnym, wysokim poziomie 300 osób, czy jest istotnie szansa na taką liczbę uczestników?

 

Przyznaję, że plan mamy ambitny, ale czy my, sportowcy możemy działać inaczej? W zeszłym roku wystartowało blisko 200 osób, teraz mamy już ponad 200, a zostało jeszcze kilkanaście dni do końca zapisów. Nie wiem czy osiągniemy założone 300 osób, ale na pewno będzie ich dużo więcej niż rok temu. To pozwala nam patrzeć optymistycznie w przyszłość.

 

 

Przypominamy, że obecnie impreza nosi nazwę Andrenaline.pl Triathlon Szczytno. Strona imprezy pozostaje ta sama www.triathlonszczytno.pl, strona Partnera www.adrenaline.pl.Komentarze do artykułu

Marcin Janusz Szczytno

Powinni Ci zaplacic za pakiet za to ze za kare musisz startować ,i cene wskazówki.... Ej a moze sam coś zrób Januszku ,bedziesz mial co krytykowac

Marcin Janusz Szczytno

Najpierw samemu spróbuj cos zrobic a potem wytykaj błędy komuś... Ile osób startowalo rok temu i jakie byly opinie ? Wydaje mi sie że jesteś nieliczna jak nie jedyna osobą która ma jakies pretensje (przypominam tylko że nikt nie zmusza do udzialu , a trasa podana jest wczesniej )

Triathlonista

Super, że triathlon jest w Szczytnie! Brawo organizatorzy!

Marcin

czy pozyskanie sponsora przyczynie sie do poprawy jakosci imprezy? Czy bedzie:normalna strefa zmian w ktorej nic nikomu nie zgienie jak w zeszlym roku, dobrze oznaczone trasy plywackie ( porzadne boje a nie \"butelki\" po 5 litrowej wodzie mineralnej nie widoczne na wodzie, biegowej, rowerowej z podaniem kilometrów na trasie? Czas pokaże za dwa tygodnie czy organizatorzy wyciagneli wnioski z zeszlo rocznej porazki. Zasatanawiqa mnie upór w lansowaniu trasy rowerowej po krzakach, jakos biegaczom maraton udaje sie ogarniac po normalnych drogach pomimo ze trwa o wiele dluzej niz odcinek rowerowy w truiathlonie. Mysle ze organziazatorzy ida po najmniejszej linii oporu a najwiuekszej korzuysci materialnej (wyższe wpisowe niz rok temu- poniewaz?) wiec efekt widoczny !

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Nie żyje ksiądz Mirosław Lango, proboszcz ze Spychowa
  ....śpieszmy się kochać ludzi,tak szybko odchodzą...Pokój Jego duszy.
  Autor: Jeremi Brzostowski
  2019-10-22 20:59:37
 • Grożą śmiercią naczelnikowi po seks-ankiecie
  Kto grozi, pewnie ci wielcy katolicy od miłosierdzia bożego, nafaszerowani: fałszem, podłością i obłudą!!! Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci w niego kamień.
  Autor: szczytnianin
  2019-10-22 20:09:15
 • Tajemniczy pożar kamienicy przy 1 Maja (zdjęcia)
  Wcale bym się nie zdziwiła że poprostu znudziło się mieszkanie co niektórym w takich warunkach.
  Autor: Tasia
  2019-10-22 13:52:19
 • Arsenał Milicji Obywatelskiej na poddaszu w Kocie
  Jak to były pociski z 1913 r., to nie należały do MO, chyba że MO miała takie mausery po 1945 r. Pewnie były skonfiskowane - i zapomniane, albo ukryte przez byłych właścicieli domostwa sprzed 1945 r. Sam z taką sytuacją miałem do czynienia - ale dawniej - jeszcze w czasach \"komuny\". Oddałem na komendę, ale strach był, że z niej nie wrócę, jako podejrzany o dybanie na ustrój i prawowitą władzę.
  Autor: Krajan
  2019-10-21 15:43:48
 • Olimpijczyk jednak z porażką w Szczytnie
  ćwiczcie Panowie ćwiczcie.
  Autor: re:
  2019-10-21 01:50:38
 • Przedszkole w Orzynach zamienią na świetlicę?
  Diagnozowanie choroby, ciąg dalszy... Drugą kadencję słońce ze śmiechu się chowa w gminnym blasku światłości ,Orzyńską ciemnością. \"walącą\" po oczach. \"...ciemno wszędzie, głucho wszędzie\" - Mickiewicz się przypomina.
  Autor: Wiesława Kowalewska
  2019-10-20 13:09:49
 • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
  Brzydko panowie się bawią! Nawet nie wiedziałem, że pan O z Sanepidu jest bratem byłej burmistrz Górskiej! Jeśli ta cała sytuacja powstała w wyniku jakichś wzajemnych antypatii, popartych do tego głupotą - to tylko idiota trzymałby p. O w Sanepidzie! Przecież on stanowi zagrożenie dla miasta. Zresztą nie tylko on. Zdaje się że funkcjonuje także gdzieś Wydział Kryzysowy! czym się tam zajmują?!
  Autor: Taki sobie czytelnik
  2019-10-18 16:17:24
 • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
  Dla ciekawych i potomnych: wszystkie publiczne enuncjacje na temat stanu wody w Szczytnie w październiku 2019 - zarówno Sanepidu, jak i Burmistrza - dostępne są w komplecie tylko na stronie \"Tygodnika Szczytno\".
  Autor: Śmieszek
  2019-10-18 14:21:02
 • Wiadro śmieci warte 500 zł
  Piękna droga Szczytno-Jerutki zaśmiecona okrutnie. Rowy, lasy pełne pustych butelek i puszek, nawet w miejscu tuż pod informacją, że teren monitorowany. Ostatnio zebraliśmy dwa worki śmieci zamiast grzybów.
  Autor: Gość
  2019-10-17 18:32:14
 • Królowa Luiza (cz. 1) – historia powiatu szczycieńskiego
  Budynek zawsze wyróżniał się urodą, ale ostatnio bardzo podupadł. Ciekawe czemu?
  Autor: Gość
  2019-10-17 17:38:13