Wtorek, 18 Luty, Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

6-11 sierpnia - Pozytywne Inicjatywy Zapraszają


Przed nami IV edycja Pozytywnych Inicjatyw. Organizatorzy przygotowali zajęcia dla dzieci, happeningi uliczne, koncerty i garden party... Cykl wydarzeń zaplanowano od wtorku, 6 sierpnia do niedzieli, 11 sierpnia.

 

 



MIEJSCE: DUŻY NAMIOT przy Kościele Chrześcijan Baptystów, ul. Sienkiewicza 3, Szczytno.

-------------------------------------------------------------------------------------

ZAJĘCIA DLA DZIECI:

Zajęcia będą odbywały się CODZIENNIE od wtorku 06.08 do soboty 10.08.2019 w godz. 10.00-13.00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 lat. Młodsze pociechy mogą wziąć udział w wydarzeniu, ale tylko pod ścisłą opieką rodzica.

W czasie zajęć, poprzez zabawę, przedstawienia i inne formy chcemy mówić o wartościach, o których często zapominamy, mimo iż są one bardzo ważne: o szacunku i miłości do Boga, drugiego człowieka i samego siebie.

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------

KONCERTY:

06.08.2019 | 18.00 | PRZED NAMI

Pozytywne Inicjatywy zaczynamy mocnym, męskim brzmieniem :) Podczas koncertu usłyszymy elementy Pop/Rock & bluesa.  Zespół ma już na swoim koncie niemałe osiągnięcia: zajał II miejsce na Festiwalu Glory w Warszawie w 2015 r., a ich album "Emmanuel" wyszedł w listopadzie 2017 r. Są obecni wszędzie tam gdzie ludzie potrzebują ewangelii- w zakładach karnych, na ulicach miast, czy festiwalach takich jak np. Woodstock. Teksty piosenek pisane na podstawie Biblii, w połączeniu z elektroniką dają prawdziwą ucztę dla ducha i ciała. 

https://www.youtube.com/watch?v=LLsnHVUjhJA

 

 

 

07.08.2019 | 18.00 | THE LIGHT

Szykujcie się na solidną dawkę muzyki praise&worship i inspiracji przygotowaną przez młodych, lokalnych artystów, działających na co dzień w ramach Stowarzyszenia Pozytywne Inicjatywy. Swoim życiem pokazują, że Bóg jest realny, a relacja z Nim ekscytująca :) 


Reklama

 

 

 

 

08.08.2019 | 18.00 | KOLAH

Mirek KOLAH Kolczyk – raper i beatboxer z kilkunastoletnim doświadczeniem. Nagrał 2 albumy z zespołem Royal Rap w 2008 r., album solowy Kolah „Powrót do Korzeni” w 2012 r. oraz maxi-singiel "Nauka Latania" w 2017 roku. Od kilku lat regularnie koncertuje i nagrywa ze znanym w Polsce zespołem TGD. Właśnie obchodzi 20-lecie swojego istnienia na scenie. W swoim życiu dotknął dna. Teraz rapując opowiada o tym, Kto je zmienił!

https://www.youtube.com/watch?v=IBpZnMrrP1Y

 

 

PIĄTEK 09.08.2019 | 18.00 | ANIABAND

Liderką zespołu jest Ania Żeńca (Świątczak) znana również jako Aniqa – polska piosenkarka i prezenterka telewizyjna. W latach 2003–2010 członkini zespołu Ich Troje. Jej życie zmieniło się o 180 stopni, po tym jak osobiście doświadczyła Jezusa. Nic więc dziwnego, że członkowie zespołu poznali się w … kościele. Wspólne przekonania i pasja dla Boga związały ich wieczną przyjaźnią. Piosenki, które znalazły się na debiutanckiej płycie są głębokim wyrazem ich wdzięczności Bogu, ale i chęcią podzielenia się ze słuchaczami tym, co z Nim przeżyli.  

https://www.youtube.com/watch?v=UlJWOp5nhr8

Historię Ani można obejrzeć na:

https://www.youtube.com/watch?v=G-njw4eZH-Y&t=25s

 

 

 

SOBOTA 10.08.2019 | 18.00 | 12 KAMIENI

Piątka naprawdę dobrych ziomków wraz z ich instrumentami, komputerami oraz kilkoma giga świetnych pomysłów miesięcznie. Każdy z nich przeszedł swoją długą drogę zanim trafił do zespołu, który w tym czasie sam też przechodził swoją. W końcu się spotkali. 

Reklama

Robią w Polsce coś nowego. Amerykańskie beaty za milion dolarów, teksty o życiu w czasach millenialsów i przekaz o tym, że jest więcej. Dużo więcej. Koncerty 12k emanują pasją dla Boga, o którym mówią otwarcie i w dobrym stylu - jasno twierdząc, że jakość i smak od Boga przecież

właśnie pochodzą. W połączeniu z ich wielką miłością do ludzi otrzymujemy wydarzenie z jednej strony masywne w treści i formie, a z drugiej bardzo bliskie w przekazie.

https://www.youtube.com/watch?v=6iN6S0KvU1A

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------

11.08.2019 | 18.00 | W ostatni dzień Pozytywnych Inicjatyw zapraszamy na GARDEN PARTY. 

Piknik na Pozytywnych Inicjatywach to już nasza tradycja :) rustykalny klimat, muzyka na żywo i historie ludzi, których życie zmienił Jezus. Wieczór umili występem zespół z Hanią Majewską na czele. Nie może być lepiej!

 

-------------------------------------------------------------------------------------

Wypatrujcie nas również codziennie na ulicach miasta :) Wraz z wolontariuszami misji Generacja + będziemy Was pozytywnie inspirować i zaskakiwać :) Szykujemy dla Was HAPPENINGI ULICZNE. 

 

Do zobaczenia !



Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

  • Dino ma chrapkę na Dźwierzuty
    Witam, czytam i wierzę że beret jest i to faktycznie moherowy,bo jaki rozwój daje kolejny spożywczy sklep? Jak na tą miejscowość mamy ich nad to. Ten sklep zatrudni z dwanaście osób z czego część pewnie będzie na pracach interwencyjnych część stażystów. Sprawi tylko że inne mniejsze upadną, i nikt nie otworzy żadnego mniejszego sklepu bo nie uda mu się przetrwać. Wystarczy teraz policzyć ile osób straci pracę i zobaczyć czy to faktycznie dobry bilans. Co do stacji benzynowej to się zgodzę, jakoś q jest do ku... nędzy. Można tchnąć życie w tą wyludniającą się miejscowość ale nie takim nędznym sporzywczakiem. Większość ludzi którzy opóścili tą wieś to młode osoby dla których jedyną niewystarczającą rozrywką jest picie piwka w parku bo nic tu dla nich nie ma!!!

    Do moherka


    2020-02-18 02:38:53
  • Krzywonoga walczy z wieżą
    \"My nie mamy na to wpływu\" to tłumaczenie się gminy,a może wpływ będzie miało Samorządowe kolegium odwoławcze w Olsztynie.

    Allo allo


    2020-02-17 20:26:30
  • Czekoladowa fabryka coraz bliżej Piwnic Wielkich
    Jakie są wyniki prac archeologicznych ?

    Artur Urbański


    2020-02-17 19:35:23
  • 111 km/h kosztowało utratę prawa jazdy
    A pan sędzia z Olsztyna zasłonił się immunitetem i nie poniósł żadnej odpowiedzialności za podobne naruszenie przepisów. Takiej nietykalności i stania ponad prawem bronią sędziowie?

    aleks


    2020-02-17 17:04:25
  • Nie bądźmy obojętni - felieton Wiesława Mądrzejowskiego
    Zgadzam się ze Śmieszkiem. Dlaczego Pan Bogusz nie ujawnił w swoim liście źródeł wiedzy na temat przeszłości pana Mądrzejowskiego? Tylko posługiwał się tą wredną retoryką niedomówień. Dlaczego sam nie przyznał się do tego, że też był milicjantem i pracował w DO. I że stąd wie, co wie. To po prostu ohydne.

    Krajan


    2020-02-17 15:39:35
  • Budownictwo mieszkalne w Szczytnie w rozkwicie
    To nie wskaźnik atrakcyjności inwestycyjnej ale zapotrzebowania na mieszkania. Jeżeli samorząd i spółdzielnia nic nie budują to wypełniają to prywatni inwestorzy. Jeżeli miasto budowałoby więcej to firma ZELBO ponownie wróciłaby do inwestycji w energetyce :)

    mariusz


    2020-02-17 11:41:49
  • Nowy klub sportowy – LKS Masuria Jęcznik
    Brawo Mateusz !!! Zaczynałeś w GKS Szczytno więc wszyscy z Klubu serdecznie Ci kibicujemy tak jak innym talentom z naszej Gminy

    Grzegorz Pilecki


    2020-02-16 21:11:02
  • Szpital na finiszu, będzie gotowy w czerwcu
    Przestańcie, ludzie jechać po lekarzach! Pracują, jak mogą! W takich warunkach, jakie mają. Jak się komuś nie podoba - niech jedzie do Mrągowa, czy Biskupca! Ale większość pacjentów i tak trafi do szpitala w Szczytnie! I co - lekarz - który wciąż słyszy, że pracuje w \"umieralni\" jak może się czuć? Ja się cieszę, że będzie ZOL, tylko jestem ciekaw, jaka będzie jego dostępność. Ludzie pracują, starzeją się, a mają pod opieką swoich jeszcze starszych rodziców. MOPS ma ograniczone możliwości wspomagania takich rodzin.

    Taki sobie czytelnik


    2020-02-16 18:56:06
  • Szpital na finiszu, będzie gotowy w czerwcu
    Pomarzę sobie- w odnowionym szpitalu porządni fachowcy, lekarze zarządzający. Przy obecnej obsadzie nie pomoże nic- zawsze będzie to tylko umieralnia dla nieświadomych, liczących na fachową opiekę. Każdy znający realia wieje do okolicznych szpitali- Olsztyn, Biskupiec, gdzie się tylko da aby nie w Szczytnie.

    dr


    2020-02-16 17:12:49
  • Dino ma chrapkę na Dźwierzuty
    SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Joanna


    2020-02-15 22:52:13