Niedziela, 27 Wrzesień, Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego -

Reklama


Reklama

6-11 sierpnia - Pozytywne Inicjatywy Zapraszają


Przed nami IV edycja Pozytywnych Inicjatyw. Organizatorzy przygotowali zajęcia dla dzieci, happeningi uliczne, koncerty i garden party... Cykl wydarzeń zaplanowano od wtorku, 6 sierpnia do niedzieli, 11 sierpnia.

 

 



MIEJSCE: DUŻY NAMIOT przy Kościele Chrześcijan Baptystów, ul. Sienkiewicza 3, Szczytno.

-------------------------------------------------------------------------------------

ZAJĘCIA DLA DZIECI:

Zajęcia będą odbywały się CODZIENNIE od wtorku 06.08 do soboty 10.08.2019 w godz. 10.00-13.00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 lat. Młodsze pociechy mogą wziąć udział w wydarzeniu, ale tylko pod ścisłą opieką rodzica.

W czasie zajęć, poprzez zabawę, przedstawienia i inne formy chcemy mówić o wartościach, o których często zapominamy, mimo iż są one bardzo ważne: o szacunku i miłości do Boga, drugiego człowieka i samego siebie.

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------

KONCERTY:

06.08.2019 | 18.00 | PRZED NAMI

Pozytywne Inicjatywy zaczynamy mocnym, męskim brzmieniem :) Podczas koncertu usłyszymy elementy Pop/Rock & bluesa.  Zespół ma już na swoim koncie niemałe osiągnięcia: zajał II miejsce na Festiwalu Glory w Warszawie w 2015 r., a ich album "Emmanuel" wyszedł w listopadzie 2017 r. Są obecni wszędzie tam gdzie ludzie potrzebują ewangelii- w zakładach karnych, na ulicach miast, czy festiwalach takich jak np. Woodstock. Teksty piosenek pisane na podstawie Biblii, w połączeniu z elektroniką dają prawdziwą ucztę dla ducha i ciała. 

https://www.youtube.com/watch?v=LLsnHVUjhJA

 

 

 

07.08.2019 | 18.00 | THE LIGHT

Szykujcie się na solidną dawkę muzyki praise&worship i inspiracji przygotowaną przez młodych, lokalnych artystów, działających na co dzień w ramach Stowarzyszenia Pozytywne Inicjatywy. Swoim życiem pokazują, że Bóg jest realny, a relacja z Nim ekscytująca :) 


Reklama

 

 

 

 

08.08.2019 | 18.00 | KOLAH

Mirek KOLAH Kolczyk – raper i beatboxer z kilkunastoletnim doświadczeniem. Nagrał 2 albumy z zespołem Royal Rap w 2008 r., album solowy Kolah „Powrót do Korzeni” w 2012 r. oraz maxi-singiel "Nauka Latania" w 2017 roku. Od kilku lat regularnie koncertuje i nagrywa ze znanym w Polsce zespołem TGD. Właśnie obchodzi 20-lecie swojego istnienia na scenie. W swoim życiu dotknął dna. Teraz rapując opowiada o tym, Kto je zmienił!

https://www.youtube.com/watch?v=IBpZnMrrP1Y

 

 

PIĄTEK 09.08.2019 | 18.00 | ANIABAND

Liderką zespołu jest Ania Żeńca (Świątczak) znana również jako Aniqa – polska piosenkarka i prezenterka telewizyjna. W latach 2003–2010 członkini zespołu Ich Troje. Jej życie zmieniło się o 180 stopni, po tym jak osobiście doświadczyła Jezusa. Nic więc dziwnego, że członkowie zespołu poznali się w … kościele. Wspólne przekonania i pasja dla Boga związały ich wieczną przyjaźnią. Piosenki, które znalazły się na debiutanckiej płycie są głębokim wyrazem ich wdzięczności Bogu, ale i chęcią podzielenia się ze słuchaczami tym, co z Nim przeżyli.  

https://www.youtube.com/watch?v=UlJWOp5nhr8

Historię Ani można obejrzeć na:

https://www.youtube.com/watch?v=G-njw4eZH-Y&t=25s

 

 

 

SOBOTA 10.08.2019 | 18.00 | 12 KAMIENI

Piątka naprawdę dobrych ziomków wraz z ich instrumentami, komputerami oraz kilkoma giga świetnych pomysłów miesięcznie. Każdy z nich przeszedł swoją długą drogę zanim trafił do zespołu, który w tym czasie sam też przechodził swoją. W końcu się spotkali. 

Reklama

Robią w Polsce coś nowego. Amerykańskie beaty za milion dolarów, teksty o życiu w czasach millenialsów i przekaz o tym, że jest więcej. Dużo więcej. Koncerty 12k emanują pasją dla Boga, o którym mówią otwarcie i w dobrym stylu - jasno twierdząc, że jakość i smak od Boga przecież

właśnie pochodzą. W połączeniu z ich wielką miłością do ludzi otrzymujemy wydarzenie z jednej strony masywne w treści i formie, a z drugiej bardzo bliskie w przekazie.

https://www.youtube.com/watch?v=6iN6S0KvU1A

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------

11.08.2019 | 18.00 | W ostatni dzień Pozytywnych Inicjatyw zapraszamy na GARDEN PARTY. 

Piknik na Pozytywnych Inicjatywach to już nasza tradycja :) rustykalny klimat, muzyka na żywo i historie ludzi, których życie zmienił Jezus. Wieczór umili występem zespół z Hanią Majewską na czele. Nie może być lepiej!

 

-------------------------------------------------------------------------------------

Wypatrujcie nas również codziennie na ulicach miasta :) Wraz z wolontariuszami misji Generacja + będziemy Was pozytywnie inspirować i zaskakiwać :) Szykujemy dla Was HAPPENINGI ULICZNE. 

 

Do zobaczenia !



Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

  • Emzetka – wielopokoleniowa pamiątka rodzinna została skradziona
    Złapać dziadów za wory i do gałęzi.

    Korniszon


    2020-09-26 17:44:39
  • Emzetka – wielopokoleniowa pamiątka rodzinna została skradziona
    Wydaje mi się, że jestem człowiekiem tolerancyjnym. Wiele potrafię zrozumieć, wybaczyć, ale złodziejstwem po prostu się brzydzę. Dla mnie to najgorszy sort, zaraz po pedofilach.

    Taki Tam


    2020-09-26 14:26:30
  • Fifka, szklany słoik z marihuaną i... areszt dla 37-latka
    Za posiadanie areszt i więzienie.... Ja posiadam sprzęt do gwałtu czekam na dożywocie

    Pies gończy


    2020-09-26 08:46:41
  • Policjanci zabezpieczyli pocisk od granatnika
    RPG 2 weszły do służby w 1949 więc to raczej po wojnie...

    Ziomal


    2020-09-26 04:27:50
  • Kulturalne piątki z dźwierzuckim GOK
    Przepraszam Szanowną redakcję, ale takiego głupiego tytułu w odniesieniu do działalności ośrodka kultury jeszcze nie widziałem. czy to znaczy, że pozostałe dni tygodnia w GOK w Dźwierzutach są \"niekulturalne\"? Jest wg mnie obraźliwe dla instytucji, która z zasady prowadzi działalność kulturalną. Reklama - reklamą, upowszechnianie informacji - też dobrze. Ale to jest tak, jakby dać tytuł materiałowi informacyjnemu, że w teatrze odbywają się teatralne piątki, środy, czy też wtorki.

    Śmieszek


    2020-09-25 14:14:20
  • Grzybiarz znalazł w lesie skrzynię z amunicją
    napiszcie może czy znalazca nie ma nieprzyjemności w związku z znaleziskiem o widełkach 6msc do 8 lat paki.

    zuch


    2020-09-25 11:33:40
  • Będzie odnawianie zabytkowego ośrodka zdrowia
    Chyba budynku a nie ośrodka zdrowia a jeżeli już to przychodni.

    Krzysztof Bączek


    2020-09-25 11:22:05
  • Dotarły pieniądze na drogę w Rumach
    Właśnie tak wygląda żądza propagandy sukcesu. Ludzie, mieszkańcy, obywatele!!! Dostaliśmy pieniążki, zrobimy kawałek drogi! A jak będziemy robić, to też to ogłosimy! A jak już będzie zrobiona, to też obwieścimy. Będą zdjęcia i polubienia na FB. Gratulujcie nam i dziękujcie za nasze ogromne sukcesy!

    obserwator


    2020-09-24 13:11:27
  • 26-latek hodował marihuanę w mieszkaniu
    Biedny chłopak za to że pielęgnował swoje hobby pójdzie siedzieć. Nie wierzę że kiedykolwiek zrobił tym komuś krzywdę. Nie chcę pouczać organów ścigania bo to nie ich wina że takie mamy prawo a oni chcą zarabiać choć wiem że wielu też pali ale mogli by się zająć tymi co krzywdzą ludzi. (Tak samo jak lekarze mogli by przestać zabijać ludzi dla pieniędzy)

    Adrian


    2020-09-24 07:22:19
  • Szczytno wysoko w rankingu na... tanie życie
    Panie burmistrzu, teraz prosimy o miejsce Szczytna w rankingu wynagrodzeń i jakości życia...

    Ja