Środa, 23 Październik, Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

6-11 sierpnia - Pozytywne Inicjatywy Zapraszają


Przed nami IV edycja Pozytywnych Inicjatyw. Organizatorzy przygotowali zajęcia dla dzieci, happeningi uliczne, koncerty i garden party... Cykl wydarzeń zaplanowano od wtorku, 6 sierpnia do niedzieli, 11 sierpnia.

 

 



MIEJSCE: DUŻY NAMIOT przy Kościele Chrześcijan Baptystów, ul. Sienkiewicza 3, Szczytno.

-------------------------------------------------------------------------------------

ZAJĘCIA DLA DZIECI:

Zajęcia będą odbywały się CODZIENNIE od wtorku 06.08 do soboty 10.08.2019 w godz. 10.00-13.00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 lat. Młodsze pociechy mogą wziąć udział w wydarzeniu, ale tylko pod ścisłą opieką rodzica.

W czasie zajęć, poprzez zabawę, przedstawienia i inne formy chcemy mówić o wartościach, o których często zapominamy, mimo iż są one bardzo ważne: o szacunku i miłości do Boga, drugiego człowieka i samego siebie.

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------

KONCERTY:

06.08.2019 | 18.00 | PRZED NAMI

Pozytywne Inicjatywy zaczynamy mocnym, męskim brzmieniem :) Podczas koncertu usłyszymy elementy Pop/Rock & bluesa.  Zespół ma już na swoim koncie niemałe osiągnięcia: zajał II miejsce na Festiwalu Glory w Warszawie w 2015 r., a ich album "Emmanuel" wyszedł w listopadzie 2017 r. Są obecni wszędzie tam gdzie ludzie potrzebują ewangelii- w zakładach karnych, na ulicach miast, czy festiwalach takich jak np. Woodstock. Teksty piosenek pisane na podstawie Biblii, w połączeniu z elektroniką dają prawdziwą ucztę dla ducha i ciała. 

https://www.youtube.com/watch?v=LLsnHVUjhJA

 

 

 

07.08.2019 | 18.00 | THE LIGHT

Szykujcie się na solidną dawkę muzyki praise&worship i inspiracji przygotowaną przez młodych, lokalnych artystów, działających na co dzień w ramach Stowarzyszenia Pozytywne Inicjatywy. Swoim życiem pokazują, że Bóg jest realny, a relacja z Nim ekscytująca :) 

 

 

 

 

08.08.2019 | 18.00 | KOLAH

Mirek KOLAH Kolczyk – raper i beatboxer z kilkunastoletnim doświadczeniem. Nagrał 2 albumy z zespołem Royal Rap w 2008 r., album solowy Kolah „Powrót do Korzeni” w 2012 r. oraz maxi-singiel "Nauka Latania" w 2017 roku. Od kilku lat regularnie koncertuje i nagrywa ze znanym w Polsce zespołem TGD. Właśnie obchodzi 20-lecie swojego istnienia na scenie. W swoim życiu dotknął dna. Teraz rapując opowiada o tym, Kto je zmienił!

https://www.youtube.com/watch?v=IBpZnMrrP1Y

 

 

PIĄTEK 09.08.2019 | 18.00 | ANIABAND

Liderką zespołu jest Ania Żeńca (Świątczak) znana również jako Aniqa – polska piosenkarka i prezenterka telewizyjna. W latach 2003–2010 członkini zespołu Ich Troje. Jej życie zmieniło się o 180 stopni, po tym jak osobiście doświadczyła Jezusa. Nic więc dziwnego, że członkowie zespołu poznali się w … kościele. Wspólne przekonania i pasja dla Boga związały ich wieczną przyjaźnią. Piosenki, które znalazły się na debiutanckiej płycie są głębokim wyrazem ich wdzięczności Bogu, ale i chęcią podzielenia się ze słuchaczami tym, co z Nim przeżyli.  


https://www.youtube.com/watch?v=UlJWOp5nhr8

Historię Ani można obejrzeć na:

https://www.youtube.com/watch?v=G-njw4eZH-Y&t=25s

 

 

 

SOBOTA 10.08.2019 | 18.00 | 12 KAMIENI

Piątka naprawdę dobrych ziomków wraz z ich instrumentami, komputerami oraz kilkoma giga świetnych pomysłów miesięcznie. Każdy z nich przeszedł swoją długą drogę zanim trafił do zespołu, który w tym czasie sam też przechodził swoją. W końcu się spotkali. 

Robią w Polsce coś nowego. Amerykańskie beaty za milion dolarów, teksty o życiu w czasach millenialsów i przekaz o tym, że jest więcej. Dużo więcej. Koncerty 12k emanują pasją dla Boga, o którym mówią otwarcie i w dobrym stylu - jasno twierdząc, że jakość i smak od Boga przecież

właśnie pochodzą. W połączeniu z ich wielką miłością do ludzi otrzymujemy wydarzenie z jednej strony masywne w treści i formie, a z drugiej bardzo bliskie w przekazie.

https://www.youtube.com/watch?v=6iN6S0KvU1A

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------

11.08.2019 | 18.00 | W ostatni dzień Pozytywnych Inicjatyw zapraszamy na GARDEN PARTY. 

Piknik na Pozytywnych Inicjatywach to już nasza tradycja :) rustykalny klimat, muzyka na żywo i historie ludzi, których życie zmienił Jezus. Wieczór umili występem zespół z Hanią Majewską na czele. Nie może być lepiej!

 

-------------------------------------------------------------------------------------

Wypatrujcie nas również codziennie na ulicach miasta :) Wraz z wolontariuszami misji Generacja + będziemy Was pozytywnie inspirować i zaskakiwać :) Szykujemy dla Was HAPPENINGI ULICZNE. 

 

Do zobaczenia !



Komentarze do artykułu

Napisz


Komentarze

  • Nie żyje ksiądz Mirosław Lango, proboszcz ze Spychowa
    ....śpieszmy się kochać ludzi,tak szybko odchodzą...Pokój Jego duszy.
    Autor: Jeremi Brzostowski
    2019-10-22 20:59:37
  • Grożą śmiercią naczelnikowi po seks-ankiecie
    Kto grozi, pewnie ci wielcy katolicy od miłosierdzia bożego, nafaszerowani: fałszem, podłością i obłudą!!! Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci w niego kamień.
    Autor: szczytnianin
    2019-10-22 20:09:15
  • Tajemniczy pożar kamienicy przy 1 Maja (zdjęcia)
    Wcale bym się nie zdziwiła że poprostu znudziło się mieszkanie co niektórym w takich warunkach.
    Autor: Tasia
    2019-10-22 13:52:19
  • Arsenał Milicji Obywatelskiej na poddaszu w Kocie
    Jak to były pociski z 1913 r., to nie należały do MO, chyba że MO miała takie mausery po 1945 r. Pewnie były skonfiskowane - i zapomniane, albo ukryte przez byłych właścicieli domostwa sprzed 1945 r. Sam z taką sytuacją miałem do czynienia - ale dawniej - jeszcze w czasach \"komuny\". Oddałem na komendę, ale strach był, że z niej nie wrócę, jako podejrzany o dybanie na ustrój i prawowitą władzę.
    Autor: Krajan
    2019-10-21 15:43:48
  • Olimpijczyk jednak z porażką w Szczytnie
    ćwiczcie Panowie ćwiczcie.
    Autor: re:
    2019-10-21 01:50:38
  • Przedszkole w Orzynach zamienią na świetlicę?
    Diagnozowanie choroby, ciąg dalszy... Drugą kadencję słońce ze śmiechu się chowa w gminnym blasku światłości ,Orzyńską ciemnością. \"walącą\" po oczach. \"...ciemno wszędzie, głucho wszędzie\" - Mickiewicz się przypomina.
    Autor: Wiesława Kowalewska
    2019-10-20 13:09:49
  • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
    Brzydko panowie się bawią! Nawet nie wiedziałem, że pan O z Sanepidu jest bratem byłej burmistrz Górskiej! Jeśli ta cała sytuacja powstała w wyniku jakichś wzajemnych antypatii, popartych do tego głupotą - to tylko idiota trzymałby p. O w Sanepidzie! Przecież on stanowi zagrożenie dla miasta. Zresztą nie tylko on. Zdaje się że funkcjonuje także gdzieś Wydział Kryzysowy! czym się tam zajmują?!
    Autor: Taki sobie czytelnik
    2019-10-18 16:17:24
  • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
    Dla ciekawych i potomnych: wszystkie publiczne enuncjacje na temat stanu wody w Szczytnie w październiku 2019 - zarówno Sanepidu, jak i Burmistrza - dostępne są w komplecie tylko na stronie \"Tygodnika Szczytno\".
    Autor: Śmieszek
    2019-10-18 14:21:02
  • Wiadro śmieci warte 500 zł
    Piękna droga Szczytno-Jerutki zaśmiecona okrutnie. Rowy, lasy pełne pustych butelek i puszek, nawet w miejscu tuż pod informacją, że teren monitorowany. Ostatnio zebraliśmy dwa worki śmieci zamiast grzybów.
    Autor: Gość
    2019-10-17 18:32:14
  • Królowa Luiza (cz. 1) – historia powiatu szczycieńskiego
    Budynek zawsze wyróżniał się urodą, ale ostatnio bardzo podupadł. Ciekawe czemu?
    Autor: Gość
    2019-10-17 17:38:13