Niedziela, 26 Maj, Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

33 medale Płetwala w mistrzostwach


Zawodnicy KS Płetwal Szczytno nie przestają być skuteczni. W Olsztynie klub brał udział w Mistrzostwach Warmińsko - Mazurskiego Okręgowego Związku Pływackiego. Bardzo dobrze spisali się podopieczni trenera Sławomira Szczerbala, zdobywając 33 medale (17 złote, 9 srebrnych, 7 brązowych). Dało to klubowi 3 miejsce w klasyfikacji medalowej oraz 6 miejsce w klasyfikacji drużynowej.



W zawodach wzięło udział 365 zawodników z 21 klubów.

 

Wielką klasę zaprezentowała i zachwyciła widownię PIECHOWICZ Karolina, która pobiła trzy rekordy okręgu stylem klasycznym na dystansie: 50 m (34.27), 100 m (1:14.33) i 200 m (2:38.83). Sztafeta (13-14 lat i młodsi) w składzie: PIECHOWICZ Karolina, FILIPCZAK Nikola, TEMPLIN Wiktoria i LIS Magdalena zajęła 3 miejsce na dystansie 4x50 m stylem dowolnym.

 

W klasyfikacji generalnej na najlepszego zawodnika w swoich kategoriach wiekowych zajęli: 1 miejsce LIS Magdalena (12 lat) i PIECHOWICZ Karolina (13 lat), 2 miejsce CHOROSZEWSKI Ignacy (10 lat i młodsi). Medale zdobyli: LIS Magdalena (5 złotych, 1 brązowy), PIECHOWICZ Karolina (5 złotych, 1 brązowy), CHOROSZEWSKI Iwo (3 złote, 1 srebrny), KŁAK Marcin (2 złote, 3 srebrne), CHOROSZEWSKI Ignacy (2 złote, 2 srebrne, 1 brązowy), FILIPCZAK Nikola (2 srebrne, 2 brązowe), KŁOSIŃSKI Jędrzej (1 srebrny, 1 brązowy), TEMPLIN Wiktoria (2 brązowe) i NOWICKI Maciej (1 brązowy).




Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Wtorek, 2019-04-30 11:27:45

Medalowe sukcesy Płetwala w Mławie

  • Poniedziałek, 2019-04-29 12:41:02

Natalia ze złotym medalem w Ełku

  • Piątek, 2019-02-22 11:55:49

Cztery medale z Przasnysza

  • Czwartek, 2018-12-27 12:27:46

Maja Rykowska z medalem od mistrza Nastuli


Komentarze

  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
    Autor: Pytam się
    2019-05-24 22:50:07
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
    Autor: mieszkaniec
    2019-05-24 21:30:07
  • Świetlica ze sportowym zapleczem
    Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
    Autor: Zzzz
    2019-05-24 17:19:19
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo
    Autor: Fan
    2019-05-24 13:27:23
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo Romku!
    Autor: Kolega
    2019-05-24 12:41:49
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
    Autor: kinga
    2019-05-23 20:49:23
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
    Autor: Mieszkaniec
    2019-05-23 14:16:54
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Żałosne to jest co nasz pan wójt robi... Szukają CH.... Wie czego... Co wy chcecie od nowego przewoznika... Jakiś dobry przekręt jest między p. Wojtek a nasza stara firma która wozila dzieci...
    Autor: Mieszkanka
    2019-05-23 13:37:44
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Jakie skargi P.wojcie od przewoźnika który przegrał?Który czuje się panem na swoim terenie i nie wie jak jeszcze dokopać teraźniejszym.
    Autor: Mieszkaniec
    2019-05-23 11:32:31
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Bzdury! Przewoźnik był naprawdę w porządku. Nie wiem kto mógłby się na niego skarżyć bo, z którym rodzicem bym nie rozmawiała również podzielal moje zdanie. Obecny \"zastępczy\" przewoźnik za to robi sobie jakieś kpiny. Często jest tak, że autobus odjeżdża z przystanku za wcześnie. Poza tym jeszcze w ubiegłym roku gdy dziecko jechało do innej miejscowości niż zamieszkania pobierał opłaty. Coś tu jest chyba nie tak.
    Autor: Xxx
    2019-05-23 10:48:34