Niedziela, 22 Wrzesień, Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

33 medale Płetwala w mistrzostwach


Zawodnicy KS Płetwal Szczytno nie przestają być skuteczni. W Olsztynie klub brał udział w Mistrzostwach Warmińsko - Mazurskiego Okręgowego Związku Pływackiego. Bardzo dobrze spisali się podopieczni trenera Sławomira Szczerbala, zdobywając 33 medale (17 złote, 9 srebrnych, 7 brązowych). Dało to klubowi 3 miejsce w klasyfikacji medalowej oraz 6 miejsce w klasyfikacji drużynowej.



W zawodach wzięło udział 365 zawodników z 21 klubów.

 

Wielką klasę zaprezentowała i zachwyciła widownię PIECHOWICZ Karolina, która pobiła trzy rekordy okręgu stylem klasycznym na dystansie: 50 m (34.27), 100 m (1:14.33) i 200 m (2:38.83). Sztafeta (13-14 lat i młodsi) w składzie: PIECHOWICZ Karolina, FILIPCZAK Nikola, TEMPLIN Wiktoria i LIS Magdalena zajęła 3 miejsce na dystansie 4x50 m stylem dowolnym.

 

W klasyfikacji generalnej na najlepszego zawodnika w swoich kategoriach wiekowych zajęli: 1 miejsce LIS Magdalena (12 lat) i PIECHOWICZ Karolina (13 lat), 2 miejsce CHOROSZEWSKI Ignacy (10 lat i młodsi). Medale zdobyli: LIS Magdalena (5 złotych, 1 brązowy), PIECHOWICZ Karolina (5 złotych, 1 brązowy), CHOROSZEWSKI Iwo (3 złote, 1 srebrny), KŁAK Marcin (2 złote, 3 srebrne), CHOROSZEWSKI Ignacy (2 złote, 2 srebrne, 1 brązowy), FILIPCZAK Nikola (2 srebrne, 2 brązowe), KŁOSIŃSKI Jędrzej (1 srebrny, 1 brązowy), TEMPLIN Wiktoria (2 brązowe) i NOWICKI Maciej (1 brązowy).




Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2019-06-07 12:15:13

Jujitsu dało mistrzowskie medale Katanie

  • Wtorek, 2019-04-30 11:27:45

Medalowe sukcesy Płetwala w Mławie

  • Poniedziałek, 2019-04-29 12:41:02

Natalia ze złotym medalem w Ełku

  • Piątek, 2019-02-22 11:55:49

Cztery medale z Przasnysza


Komentarze

  • Są pieniądze na miejskie ulice
    Do Paulina.. Jest to zwrót środków za wykonane remonty. Nie wiem czemu nie ma takiej informacji w artykule .
    Autor: Anka
    2019-09-22 09:18:24
  • Aby schronisko chroniło... (list do redakcji)
    Do Śmieszek. Pani również nie może być dobrym człowiekiem powielajac bzdury. Sprawa była zgłaszana i zamieciona pod dywan. Duuzy ten dywan maja w UM. A na pikiecie P. Myślak nie było.
    Autor: Anka
    2019-09-22 09:11:26
  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Panie Burmistrzu ma Pan okazję zrobić porządek. Dymisja Dobrońskiego (który od lat trzyma się stanowiska nie wiadomo jakim cudem) i upomnienie dyrektorów. Mam nadzieję że ma Pan jaja.
    Autor: Anka
    2019-09-22 08:57:52
  • Są pieniądze na miejskie ulice
    Krajan. Dokładnie. Otwierasz lodówkę a tam Kiersik. A zasług żadnych!!!
    Autor: Anka
    2019-09-22 08:50:55
  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Jako rodzic dziękuję, za nagłośnienie sytuacji. Należy mówić o takich patologiach zanim spowszednieją i niepostrzeżenie staną się częścią systemu edukacji, jak to ma miejsce na zachodzie europy, gdzie 4latków w przedszkolach edukuje się według standardów WHO zachęcając (sic!) do masturbacji lub indoktrynuje, że mogą wybrać czy chcą być dziewczynką czy chłopczykiem. To są ideologie chorych ludzi złej woli, co gorsze - realizowane pod kuratelą WHO. Te same chore standardy wchodzą dziś do szkół w Warszawie z aprobatą Trzaskowskiego, Rabieja i karty LGBT+. Protestujmy póki mamy świadomość zagrożenia i wolność słowa.
    Autor: Marek R.
    2019-09-22 02:31:15
  • Są pieniądze na miejskie ulice
    Dlaczego będą remontowane ulice, których remont był zrobiony w zeszłym roku? Czego im brakuje?
    Autor: Paulina
    2019-09-21 22:18:51
  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Weszłam na stronę tej firmy i przeżyłam SZOK. Wszystkie informacje kończą się na r. 2015, co już świadczy o braku profesjonalizmu, a \"baza ekspertów\" - nie da się tego skomentować. Ludzie opamiętajcie się. Ta ankieta wygląda jakby sieć pedofilska sondowała czy znajdzie w Szczytnie już przygotowane ofiary... http://www.atelier-profilaktyka.edu.pl/baza_ekspertow
    Autor: Natalia
    2019-09-21 22:11:33
  • Czego obawiasz się najbardziej przy uprawianiu seksu? - o to pytali dzieci w szkołach!
    Ja uważam że Pan Burmistrz wie jak zachować się w tego typu sytuacjach. Nie potrzebne są komentarze Troli Pisowskich.Przegrali wybory samorządowe i te burmistrzowe to niech zamilknal lub zamilknie działacz nieudacznik.
    Autor: Tomasz
    2019-09-21 22:01:12
  • Historyczne artefakty zostaną w Szczytnie
    Gdzie są radni w takich sytuacjach? maja wszystko w d.. Zdaje się, że tak. Bo się bawią tylko w dobrze opanowane gierki - kto komu przyłoży, albo kto uniknie ciosu. Układają się już politycznie pod wybory sejmowe.
    Autor: Taki sobie czytelnik
    2019-09-21 20:50:48
  • Aby schronisko chroniło... (list do redakcji)
    Kiedy była Pani pracownikiem schroniska i dlaczego - będąc świadkiem takich przerażających faktów - nie zawiadomiła pani organu odpowiedzialnego za schronisko oraz prokuratury? Wiem, że pani kariera zawodowa ma się dobrze, ma pani prywatną firmę - ale aby jej nie reklamować - nie wymienię nazwy. Mam wrażenie, że ten list służy tylko promocji pani firmy. A nie temu, żeby poprawić funkcjonowanie schroniska w Szczytnie. Gdyby pani na tym zależało - dawno zgłosiłaby pani wszystkie te rzeczy, o których pani pisze w tym liście do prokuratury. Jeśli pani tego nie zrobiła jest pani współodpowiedzialna za te rzekome przestępstwa - to jest tak samo karalne, jak ich dokonywanie. Sądzę, że ma pani w tym prywatny interes - np. przejąć schronisko od miasta, mieć na to dotację i robić biznes. Widziałem panią na pikiecie pod schroniskiem, kiedy był konflikt z burmistrz Górską. Nie jest pani dobrym człowiekiem.
    Autor: Śmieszek
    2019-09-21 20:45:05