Reklama


Reklama

30 lat Samorządu Miejskiego w Szczytnie (wideo)


Rok 2020 to wyjątkowy czas dla polskiego samorządu. Trzydzieści lat temu, 27 maja 1990 roku odbyły się wybory samorządowe - pierwsze w pełni wolne wybory w Polsce po II wojnie światowej. Z tej okazji zapraszamy do obejrzenia filmu, który podsumowuje to jak zmieniało się Szczytno przez minione trzy dekady.


Reklama

ReklamaKomentarze do artykułu

towarzysz

Warto jeszcze dodać jak ostatnia dwójka walczyła lub walczy aktualnie ze zlikwidowaniem tzw. \"zielonej rury\" :) Jeżeli taka rzecz jest trudna do załatwienia to jak można wymagać sensownych inwestycji???

taki sobie obywatel

No obejrzałem. Przykro pisać, ale szału nie ma. A wręcz nie ma czym się chwalić :( Najwięcej chyba o obiektach sportowych (ciekawe dlaczego?), trochę o oświacie, nieco o ulicach. I ciągłe podczepianie się pod tzw. Port Lotniczy, który wiemy jak intensywnie funkcjonuje i... co z niego nasz samorząd i mieszkańcy mają? Nawet porządna droga do Olsztyna nie powstała. Mdłe to wszystko, bez konkretów. Oceniam, że żaden z wymienionych włodarzy nie ma na koncie jakiejś sensownej inwestycji. A korki przy opuszczonych szlabanach i obraz wieży ciśnień z dostawką chyba najlepiej wkomponowują się w 30 lat udanej samorządności w naszym mieście. I zapowiada się takie sobie dalsze trwanie.

Napisz

Reklama


Komentarze