Niedziela, 19 Wrzesień
Imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława -

Reklama


Reklama

30-latek w przydomowy ogrodzie hodował... konopie indyjskie


Szczycieńscy policjanci, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy Jedwabno. Mężczyzna w kompleksie leśnym, położonym blisko jego miejsca zamieszkania, stworzył sobie „wyjątkowy” ogródek, w którym hodował… konopie indyjskie.



Kryminalni zabezpieczyli 10 krzaków nielegalnych roślin, 250 gramów wytworzonego suszu roślinnego oraz zatrzymali „ogrodnika”. Teraz za uprawę nielegalnych substancji 30-latek odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Reklama

 

Reklama

- W miniony poniedziałek, 26 lipca w godzinach rannych funkcjonariusze z zespołu do walki z przestępczością narkotykową szczycieńskiej komendy, prowadzili działania operacyjne na terenie gminy Jedwabno - mówi sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Z ustaleń kryminalnych wynikało, że pewien 30-latek na terenie jednego z kompleksów leśnych hoduje konopie indyjskie.

 

Przypuszczenia mundurowych potwierdził się. W trakcie przeszukania zajmowanych przez 30-latka pomieszczeń ujawnili oni nielegalne substancje. Szczycieńscy kryminalni w tzw. „młodniku” zabezpieczyli 10 krzewów konopi indyjskiej. Natomiast waga zabezpieczonego, wytworzonego przez 30-latka suszu roślinnego, wyniosła blisko 250 gramów. „Ogrodnik” został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi. Usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Teraz za uprawę nielegalnych substancji odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.



Komentarze do artykułu

WSK

To gdzie w końcu gdzie hodował tek konopie, w przydomowym ogrodzie czy w kompleksie leśnym?

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

  • Gminna szkoła w granicach miasta
    Jestem za, popieram w 100%!

    Weronika


    2021-09-19 19:09:52
  • Apel o szczepienia w gminie Rozogi
    Sam zadajesz pytania , sam sobie odpowiadasz.

    Brawo XXX !!!


    2021-09-19 15:36:14
  • Będzie swoja woda
    Kiedy CAŁE JERUTKI dostąpią zaszczytu?

    Robert Częścik


    2021-09-19 13:26:06
  • Apel o szczepienia w gminie Rozogi
    Bo Rozogi są gminą z najmniejszą ilością bezmyślnego inwentarza ... :) Brawo Rozogi!!! Ciekawe czy szanowny wójt naganiacz, weźmie odpowiedzialność za konsekwencje dobrowolnego poddania się eksperymentowi medycznemu....no, Panie Kudrzycki, podpiszesz Pan papier, że w razie śmierci po szczepieniu, oddasz pan swoje życie?....NIE ... nie podpiszesz, bo i niby czemu, skoro decydując się na wyszczepienie, każdy podpisuje świadomie dobrowolną zgodę na udział w eksperymencie medycznym, czym zdejmuje odpowiedzialność ze zbrodniarzy przymuszających do dobrowolnego okaleczenia się.

    XXX


    2021-09-19 11:39:24
  • Stan prac w nowym żłobku sprawdzili radni
    Żenada żłobek w szkole

    Andrzej


    2021-09-19 08:01:04
  • Znamy oficjalne wyniki budżetu obywatelskiego. Kto wygrał?
    13 głosów na ławeczki fotowoltaiczne za 250 tysięcy ??!! Hahaha kpina jakaś! Szczytno ma taką potężną infrastrukture, że trzeba miasteczko rowerowe budować, zeby dzieci umialy po chodniku jechac ? Miałabyć rozbudowa SKATEPARKU ile było głosów pytam sie ? Ile lat jeszcze będziemy czekać na przeszkody, które były w projekcie uwzględnione 7 lat temu ??!! Przeszkoda co została postawiona już jest rozklepana jak schabowy za rok będzie sie nadawać tylko na opał jak legendarna rampa co siekierami rozebrana została a trzeba było tylko 2 deski na górze wymienić :) POZDRAWIAM

    Potężny LegwanZORD


    2021-09-18 23:07:50
  • Zbadali bagna georadarem, szukali zatopionego wozu bojowego (zdjęcia)
    W Dzwierzutach był kiedyś staw na środku miejscowosci z opowiesci dziadka prawdopodobnie ruscy żołnierze w zime chcieli czołgiem przejechać po lodzie i w efekcie lód pękł a czolg poszedl na dno teraz jest pod ziemia a jakies 30 lat temu niby bylo widac kawalek lufy tez można bylo by takim georadarem poszukać...

    Ms


    2021-09-18 07:55:41
  • 111 lat Banku Spółdzielczego w Szczytnie (zdjęcia)
    celebryci na pierwszym planie...

    gość


    2021-09-18 06:21:39
  • Będzie krócej i szybciej do Olszyna? Coraz bliżej przebudowy drogi (zdjęcia)
    Za 100 lat ????????????

    Follower


    2021-09-17 19:38:00
  • Pięć medali Juranda Szczytno
    Bo byłoby trudno biegać w habicie czy innej kiecce od szczęki po dolne paznokcie. Na szczęście Szczytno to nie Kabul (jeszcze).

    massakra


    2021-09-17 15:28:24