Wtorek, 23 Lipiec, Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

2,5 promila we krwi policjanta z jeziora


Znane są wyniki badań toksykologicznych słuchacza Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, którego ciało wyłowiono z Jeziora Domowego Małego. 36-letni policjant nie był pod pływem środków odurzających, ale był za to solidnie pijany. Miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.Przypomnijmy, że 36-letni policjant, słuchacz kursu podstawowego szczycieńskiej uczelni zaginął 24 maja. Jego ciało odnaleziono w niedzielę wieczorem, 27 maja. Wyłowiono je z Jeziora Domowego Małego w Szczytnie. Szczycieńska prokuratura próbuje ustalić okoliczność śmierci funkcjonariusza. Postępowanie wciąż się toczy.

 

Prokuratura sprawdza też, czy i jaki związek ze śmiercią 36-latka z Jędrzejowa mógł mieć jego kolega (również policjant), z którym mężczyzna wybrał się do jednego ze szczycieńskich pubów.


 

- Sprawdzamy również tę wersję – mówi Artur Choroszewski, szef szczycieńskiej prokuratury. - Zabezpieczyliśmy ubranie tego mężczyzny, o którym mówi rodzina zmarłego policjanta. Zleciliśmy badania, które mają określić, czy są na nich ślady „szczycieńskiego jeziora”. Opinia biegłego ma być gotowa w marcu 2019 roku.Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze