Reklama


Reklama

29-latka wymknęła się śmierci


Osobowa mazda zderzyła się z szynobusem na przejeździe kolejowym na ulicy Lnianej w Szczytnie. 29-letnia kobieta cudem uniknęła śmierci. Przód jej auta został niemal całkowicie zmiażdżony i odcięty.Do wypadku doszło we wtorek (3 marca) około godziny 22 na przejeździe kolejowym znajdującym się na ulicy Lnianej w Szczytnie. Droga prowadziła do zakładu Safilin. Mazdą 6 kierowała 29-letnia kobieta. Szynobusem jechało 16 osób w tym maszynista i kierownik składu. Jak doszło do zderzenia? To wciąż próbują ustalić policjanci.

 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca mazdą nie zauważyła nadjeżdżającego szynobusu – mówi Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Dlaczego? Tego na razie nie wiemy.

 


Reklama

Mimo sygnalizacji świetlnej kobieta wjechał na przejazd i uderzyła w szynobus. Siła uderzenia była tak potężna, że przód auta został zmiażdżony i niemal odcięty. Samochód został też przeciągnięty przez pociąg dobre 150 metrów. Ratownicy, którzy przyjechali na miejsce wypadku przecierali oczy ze zdumienia, że kobiecie, która kierowała samochodem kompletnie nic się nie stało.

 

- Patrząc na zniszczenia było naprawdę trudno w to uwierzyć – mówią. - To tak, jakby otrzymała drugie życie. Wymknęła się śmierci.

 

Reklama

W wypadku nie ucierpiał też nikt z podróżujących szynobusem. 9 pasażerów oddaliło się z miejsca wypadku jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych. Pozostała siódemka, co stwierdzili strażacy i ratownicy medyczni, również nie miała żadnych obrażeń.

 

- Przesłuchaliśmy świadków tego zdarzenia, ustalamy szczegóły, jak doszło do niego – mówi Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Zarówno maszynista, jak i kierowca byli trzeźwi. Na razie tyle mogę powiedzieć.Komentarze do artykułu

A co jechać nie wolno? PiS jakieś zakazy wymyslił. Wrocą nasi, to nie będzie tego

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Europejski sukces Stashki (video)
  Pani Katarzyno. Gratulacje. Jest Pani niezwykle urocza osoba.

  cichy fan


  2020-08-14 09:19:56
 • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
  Szpital to nie obiekt to personel. A tu istny Mordor.

  Akrobatyczny Mateusz


  2020-08-14 08:12:45
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Wszystko dobrze ale gdzie radni miejscy z PSL u? Czyżby nie załapali się na zdjęcie? Tomku teraz to już ludzie o Tobie zapomną i nikt już nie rozpozna.....

  Kasia


  2020-08-14 07:38:00
 • Zwolniony po 28 latach dyrektorowania
  Prlowski komuch o 20 lat za dlugo siedział na stołku facet bez wlasnego zdania...od zarania dziejów są mężczyźni i kobiety reszta to defekt w rozwoju koniec i kropka niech sobie wszyscy żyją po cichu w swoich domach Ale nie wmawiajcie nam ludziom , że facet to baba .

  Ewe


  2020-08-14 05:55:01
 • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
  No niewiem.Ja jestem zawiedzina.Raz jeden syn potrzebował pomocy niestety odpowiedzi niedistałam tylko czekać miałam Bóg Wie ile.Znalazłam się na SOR W Olsztynie na dziecięcym.I znowu sytuacja z przed wczoraj Starszy syn dostał uczulenia nikt nieodebral na Izbie w szpitalu w Szczytnie dzwoniac przez godzine.Zadzwoniłam na 112 i połaczono mnie z ratownikiem medycznym ale z Gdańska.pokierowano co mam zrobic i podać.Wiec naprawdę żenada i wstyd.SYN SIE CZUJĘ LEPIEJ. A tu to tylko rodzic w szybkim tempie i do domu. BYC MOZE JESLI BYŁOBY więcej lekarzy to może ten Szpital miał by ręce i nogi , w miarę by funkcjonował.

  Szczytnianka 00


  2020-08-13 22:02:14
 • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
  Ludzka glupota nie zna granic. Jaka tych lekarzy przyszlosc czeka w Szczytnie i cala polske. Wszyscy lekarze powinni wyjechac za granice zeby zyc godnie jak czlowiek.

  szczytnianka


  2020-08-13 20:43:30
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Dobre przykłady należy pokazywać do naśladowania dla innych jako wzór.

  Do WCpiker


  2020-08-13 19:09:16
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  W Szczytnie wypożyczalnia sprzętu do rehabilitacji jest już od dziesięciu lat .Pomagamy ludziom bez większego rozgłosu , nieraz i bezpłatnie choć nikt Nam niczego nie daruje.

  Piotr


  2020-08-13 16:53:51
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Super dla Pani Krystyny, ale najbardziej boli, śmieszy (uczucia mam \"wstrząśnięte i zmieszane\") mnie to, że każda pomoc musi być \"przez przypadek\" sfotografowana, artykuł w gazecie. Pomóżcie i się nie chwalcie - to będzie zasługa.

  WCpiker


  2020-08-13 12:18:06
 • Pomnik wołyński stanął w Jedwabnie
  Piekna inicjatywa. Szkoda, że nie dużo wcześniej. Ciekawe, komu ze Szczytna to się nie spodoba. Że tacy się w tym mieście znajdą to więcej niż pewne

  Lech Jan Jamka-były Szczytnianin


  2020-08-12 22:36:43