Reklama


Reklama

29-latka wymknęła się śmierci


Osobowa mazda zderzyła się z szynobusem na przejeździe kolejowym na ulicy Lnianej w Szczytnie. 29-letnia kobieta cudem uniknęła śmierci. Przód jej auta został niemal całkowicie zmiażdżony i odcięty.



Do wypadku doszło we wtorek (3 marca) około godziny 22 na przejeździe kolejowym znajdującym się na ulicy Lnianej w Szczytnie. Droga prowadziła do zakładu Safilin. Mazdą 6 kierowała 29-letnia kobieta. Szynobusem jechało 16 osób w tym maszynista i kierownik składu. Jak doszło do zderzenia? To wciąż próbują ustalić policjanci.

 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca mazdą nie zauważyła nadjeżdżającego szynobusu – mówi Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Dlaczego? Tego na razie nie wiemy.

 


Reklama

Mimo sygnalizacji świetlnej kobieta wjechał na przejazd i uderzyła w szynobus. Siła uderzenia była tak potężna, że przód auta został zmiażdżony i niemal odcięty. Samochód został też przeciągnięty przez pociąg dobre 150 metrów. Ratownicy, którzy przyjechali na miejsce wypadku przecierali oczy ze zdumienia, że kobiecie, która kierowała samochodem kompletnie nic się nie stało.

 

- Patrząc na zniszczenia było naprawdę trudno w to uwierzyć – mówią. - To tak, jakby otrzymała drugie życie. Wymknęła się śmierci.

 

Reklama

W wypadku nie ucierpiał też nikt z podróżujących szynobusem. 9 pasażerów oddaliło się z miejsca wypadku jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych. Pozostała siódemka, co stwierdzili strażacy i ratownicy medyczni, również nie miała żadnych obrażeń.

 

- Przesłuchaliśmy świadków tego zdarzenia, ustalamy szczegóły, jak doszło do niego – mówi Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Zarówno maszynista, jak i kierowca byli trzeźwi. Na razie tyle mogę powiedzieć.



Komentarze do artykułu

A co jechać nie wolno? PiS jakieś zakazy wymyslił. Wrocą nasi, to nie będzie tego

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

  • Centrum Usług Sąsiedzkich - po zakupy lub na spacer z psami
    180 tys.? Brawo Gmina, kompromitacją było by nie wziąć takiej kasy.

    Rychu


    2020-12-01 20:12:42
  • Nie zatrzymał się do kontroli drogowej, bo… był nietrzeźwy
    debil

    w4567


    2020-12-01 14:25:28
  • OSP Płozy z nową torbą medyczną
    Kolejna relacja z aktywności Pana Żuchowskiego, gdzie znów maseczka na brodzie i szyi (wcześniej wizytowanie szpitala powiatowego oraz uroczystości przy pomniku z okazji 11 listopada). Czy nie ma nikogo, kto by mu powiedział o kompromitowaniu siebie? Na co liczy z tak żenującą, anty-społeczną postawą?!

    obserwator


    2020-11-30 23:56:03
  • Centrum Usług Sąsiedzkich - po zakupy lub na spacer z psami
    I już chwalić się, ale czym? Kompromitacją! Działania w ciągu prawie 2 miesięcy dla kilkunastu osób z programu za ponad 180tys., to w ogóle wstyd przyznawać się do tego!!! Do tego te łapki na fejsie dawane przez samych urzędników w godzinach pracy! Pani Sekretarz: kiedy przestaniecie być żałośni? Kompromitacja na cały Powiat!

    pawełek


    2020-11-30 23:54:45
  • OSP Płozy z nową torbą medyczną
    Słuchaj obrońco \"dobrej zmiany\", tobie już pewnie ciemny wór na głowę założyli i nic nie widzisz i nic nie słyszysz i błądzisz po omacku!!!!!

    !!!!! do Do


    2020-11-30 22:35:40
  • 2-lecie ratuszowych rządów Krzysztofa Mańkowskiego (rozmowa)
    Ja osobiście zachęcam do analizy rządów D. Górskiej, które trwały 12. lat, a wcześniej jeszcze 4. lata jako wiceburmistrza. To jest 16 lat! I Co wtedy zostało załatwione? To tak dużo lat... Jak ta władza (również radni) je wykorzystali?

    Nikt


    2020-11-30 20:43:25
  • OSP Płozy z nową torbą medyczną
    Uważaj , bo ciebie puszczą bez wora.

    Do !!!!!


    2020-11-30 17:44:00
  • 2-lecie ratuszowych rządów Krzysztofa Mańkowskiego (rozmowa)
    Jeżeli chodzi o gródki działkowe to może zrobi Pan to co może! Dziś tylko dwa ogrody są uwzględnione w Planach zagospodarowania przestrzennego. Pozostałe dla których nie ma planu w studium są częściowo na terenach przeznaczonych pod zabudowę (wielorodzinną czy mieszkalno usługową jak te na ul. Pasymskiej. Najwyższy czas zabrać się do roboty i chociaż zmienić studium aby nikomu nie przyszło do głowy aby to zmieniać. Chyba że ma Pan na ten temat inne zdanie?

    teresa


    2020-11-30 14:31:37
  • 2-lecie ratuszowych rządów Krzysztofa Mańkowskiego (rozmowa)
    Zachęcam do obejrzenia na kanale you toube relacji z dni i nocy Szczytna np z lat 1996 i 1998 wtedy mit o apolityczności Burmistrza trochę blaknie. Potem pamiętać trzeba, że Burmistrz jest dobry ale tylko w podkradaniu pomysłów innym osobom a znacznie gorzej z ich realizacją. Dziwne stanowiska dla wędkarzy rozebrać, przeprosić i zrobić porządnie, Może ładne drewniane, mniej a dobrze aby nie było wstydu!. Jeżeli parking na Pl. Juranda to Panie Burmistrzu proszę pamiętać, że kierowcy też są mieszkańcami tego miasta i trzeba o nich pamiętać. Co do innych pomysłów to najważniejsze niech Pan będzie trochę wizjonerem, niech się Pan nie boi marzyć! Co to za deptak (czyt. starówka) w kierunku jeziora? Kolejne miejsce na wypoczynek, spacery a nie na rozwijanie miasta :) Niech się Pan nie dziwi, że mieszkańcy myślą raczej o swojej najbliższej okolicy. Jest na to rozwiązanie, skuteczne a co za tym idzie rozwiązanie które bardzo aktywizuje i włącza tych mieszkańców w życie miasta. Jakie? Dużo zapożyczył Pan podczas kampanii to może warto niech Pan jeszcze przypomni sobie co proponowali także inni. Na tym etapie już nikt nie będzie czynił zarzutu. ma Pan jeszcze trochę czasu więc jeszcze wiele można zrobić. Powodzenia!!!

    mieszkaniec


    2020-11-30 14:09:11
  • OSP Płozy z nową torbą medyczną
    Typowe dla PiS-u, straż puszcza z torbami tak jak cały kraj!

    !!!!!


    2020-11-30 12:25:42