Czwartek, 29 Lipiec
Imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza -

Reklama


Reklama

28-letni kierowca zginął pod Kucborkiem, jego audi zderzyło się z ciężarówką


Śmiertelny wypadek pod Kucborkiem (gmina Wielbark). Zderzyły się tam trzy auta - dwa osobowe i cysterna przewożąca mleko. Na miejscu zginął 28-letni kierowca audi, mieszkaniec naszego powiatu.Na miejscu wypadku wciąż pracują służby. Droga jest zablokowana. W wypadku uczestniczyły 4 osoby...


Reklama

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący audi wyprzedzając osobową kię stracił panowanie nad samochodem. - W wyniku czego uderzył w wyprzedzany pojazd, a następnie zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym – mówi sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Ale są to wstępne ustalenie, bo na miejscu wciąż pracują policjanci oraz prokurator, którzy ustalają szczegóły tej tragedii - dodaje policjantka.

Reklama

W wypadku zginął 28-letni mieszkaniec gminy Wielbark. Ratować próbował go najpierw przypadkowy kierowca. Potem strażacy i ratownicy medyczni. Mimo długiej reanimacji, mężczyźnie nie udało się niestety przywrócić funkcji życiowych.

W wypadku ucierpiał też 36-letni pasażer audi, mieszkaniec gminy Wielbark. Odmówił jednak przewiezienia do szpitala.

Kierowca auta marki Kia, 35-letni mieszkaniec Legionowa, nie doznał obrażeń. Z kraksy bez szwanku wyszedł też 46-letni kierowca ciężarówki z Lidzbarka Warmińskiego.

 

 Komentarze do artykułu

Jerzy Kosiński

Pani Ruda wprowadza w błąd - Art. 232. 1. Zakazuje się grodzenia nieruchomości przyległych do publicznych śródlądowych wód powierzchniowych oraz do brzegu wód morskich i morza terytorialnego w odległości mniejszej niż 1,5 m od linii brzegu, a także zakazywania lub uniemożliwiania przechodzenia przez ten obszar.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze