Reklama


Reklama

27-letnia kobieta napadnięta na Małej Bieli, sprawcy już w areszcie


Dwóch mężczyzn w wieku 25 i 33 lata zaatakowało na terenie Małej Bieli (park pomiędzy ulicami Żeromskiego i Leyka w Szczytnie) 27-letnią kobietę. Pobili ją i okradli. Zabrali torbę z dokumentami i rzeczami osobistymi. Bandyci są już w rękach policji.Do napadu doszło w poniedziałek. Kobietę zaatakowało dwóch nieznanych mężczyzn. Okładali ją rękoma, a gdy upadła kopali. Potem zabrali torbę z dokumentami i rzeczami osobistymi. O zdarzeniu zastali poinformowani policjanci.


Reklama

 

 

- W wyniku prowadzonej pracy operacyjnej policjanci w przeciągu kilkunastu godzin ustalili i zatrzymali sprawców rozboju – mówi Anna Walerzak ze szczycieńskiej policji. - Wczoraj sąd na wniosek policji i prokuratury zastosował tymczasowe aresztowanie wobec 25-latka oraz jego o 8 lat starszego kolegi. Obaj to mieszkańcy Szczytna. Grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 

Dodatkowo w mieszkaniu 25-latka policjanci podczas przeszukania zabezpieczyli 1,9 grama suszu roślinnego.

Reklama

 

- Po przeprowadzeniu wstępnych badań przy użyciu testera narkotykowego okazało się, iż zabezpieczone narkotyki to marihuana – mówi Anna Walerzak. - Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania 33-latek miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźni usłyszeli zarzuty rozboju, 25-latek dodatkowo zarzut posiadania środków odurzających w postaci marihuany.

 

Wczoraj na wniosek prokuratury i szczycieńskich policjantów Sąd Rejonowy w Szczytnie zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Europejski sukces Stashki (video)
  Pani Katarzyno. Gratulacje. Jest Pani niezwykle urocza osoba.

  cichy fan


  2020-08-14 09:19:56
 • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
  Szpital to nie obiekt to personel. A tu istny Mordor.

  Akrobatyczny Mateusz


  2020-08-14 08:12:45
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Wszystko dobrze ale gdzie radni miejscy z PSL u? Czyżby nie załapali się na zdjęcie? Tomku teraz to już ludzie o Tobie zapomną i nikt już nie rozpozna.....

  Kasia


  2020-08-14 07:38:00
 • Zwolniony po 28 latach dyrektorowania
  Prlowski komuch o 20 lat za dlugo siedział na stołku facet bez wlasnego zdania...od zarania dziejów są mężczyźni i kobiety reszta to defekt w rozwoju koniec i kropka niech sobie wszyscy żyją po cichu w swoich domach Ale nie wmawiajcie nam ludziom , że facet to baba .

  Ewe


  2020-08-14 05:55:01
 • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
  No niewiem.Ja jestem zawiedzina.Raz jeden syn potrzebował pomocy niestety odpowiedzi niedistałam tylko czekać miałam Bóg Wie ile.Znalazłam się na SOR W Olsztynie na dziecięcym.I znowu sytuacja z przed wczoraj Starszy syn dostał uczulenia nikt nieodebral na Izbie w szpitalu w Szczytnie dzwoniac przez godzine.Zadzwoniłam na 112 i połaczono mnie z ratownikiem medycznym ale z Gdańska.pokierowano co mam zrobic i podać.Wiec naprawdę żenada i wstyd.SYN SIE CZUJĘ LEPIEJ. A tu to tylko rodzic w szybkim tempie i do domu. BYC MOZE JESLI BYŁOBY więcej lekarzy to może ten Szpital miał by ręce i nogi , w miarę by funkcjonował.

  Szczytnianka 00


  2020-08-13 22:02:14
 • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
  Ludzka glupota nie zna granic. Jaka tych lekarzy przyszlosc czeka w Szczytnie i cala polske. Wszyscy lekarze powinni wyjechac za granice zeby zyc godnie jak czlowiek.

  szczytnianka


  2020-08-13 20:43:30
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Dobre przykłady należy pokazywać do naśladowania dla innych jako wzór.

  Do WCpiker


  2020-08-13 19:09:16
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  W Szczytnie wypożyczalnia sprzętu do rehabilitacji jest już od dziesięciu lat .Pomagamy ludziom bez większego rozgłosu , nieraz i bezpłatnie choć nikt Nam niczego nie daruje.

  Piotr


  2020-08-13 16:53:51
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Super dla Pani Krystyny, ale najbardziej boli, śmieszy (uczucia mam \"wstrząśnięte i zmieszane\") mnie to, że każda pomoc musi być \"przez przypadek\" sfotografowana, artykuł w gazecie. Pomóżcie i się nie chwalcie - to będzie zasługa.

  WCpiker


  2020-08-13 12:18:06
 • Pomnik wołyński stanął w Jedwabnie
  Piekna inicjatywa. Szkoda, że nie dużo wcześniej. Ciekawe, komu ze Szczytna to się nie spodoba. Że tacy się w tym mieście znajdą to więcej niż pewne

  Lech Jan Jamka-były Szczytnianin


  2020-08-12 22:36:43