Poniedziałek, 9 Grudzień, Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

16-latek urządził sobie strzelnicę na drodze


16-latek jadący citroenem ostrzeliwał inne auta. Taka informację w sobotę wieczorem otrzymali szczycieńscy policjanci. - Do incydentu doszło na trasie Myszyniec – Dąbrowy – mówi Anna Walerzak ze szczycieńskiej policji. - Młodzieniec strzelał do innych samochodów... plastikowymi kulkami.Zgłoszenie dotarło do policjantów w sobotę, 20 lipca około godz. 21.00.

 

 

- Do incydentu doszło na trasie Myszyniec-Dąbrowy – mówi Anna Walerzak ze szczycieński policji. - Pasażer jadący citroenem strzelał z broni w inne pojazdy. Na miejsce natychmiast skierowano patrol policji, który w miejscowości Rozogi napotkał opisany pojazd. Jak się okazało, został on wcześniej zatrzymany przez innego uczestnika ruchu drogowego, który o powyższym poinformował oficera dyżurnego szczycieńskiej jednostki.

 

 

Podczas rozmowy z osobami znajdującymi się w citroenie okazało się, że 16-letni mieszkaniec gminy Czarnia przy użyciu atrapy pistoletu oraz plastikowych kulek, dla zabawy strzelał w inne pojazdy. Jak oświadczył, nie zdawał on sobie sprawy z konsekwencji swojego zachowania. Dodatkowo podczas kontroli pojazdu ujawniono 2 sztuki atrapy pistoletu z magazynkami oraz pojemnik z plastikową amunicją. Chłopak jeździł samochodem ze swoimi pełnoletnimi znajomymi.


 

 

Teraz ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania, stwarzającego zagrożenie w ruchu drogowym, amator broni i amunicji będzie się tłumaczył przed sądem rodzinnym.

 

Fot. policja.pl

 Komentarze do artykułu

PiskiMemiarz

Jaki Kraj, Taki Drive-By

Grzegorz

Hhe akurat najechalem na to zatrzymanie mam nagranie z kamerki :)

;d

Głupie zabawy mają te dzieci

Xd

To nie był citroen tylko opel astra

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia


Komentarze