Sobota, 25 Wrzesień
Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny -

Reklama


Reklama

15 tysięcy złotych pomocy trafiło do Gabrysi i Szymka


Niebagatelna kwota łącznie 15 tys. została przekazana dla małej Gabrysi Bednarek i Szymka Szymborskiego. Pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację.We wtorek, 19 stycznia Jarosław Matłach Starosta Szczycieński, Krzysztof Karwowski prezes Banku Spółdzielczego w Szczytnie, oraz Rafał Kiersikowski i Rafał Wilczek ze stowarzyszenia „Wszystko dla Szczytna" zasilili zbiórki na leczenie Gabrysi i Szymka łączną kwotą 15 tys.

 

Jak powiedzieli organizatorzy – warto pomagać, każda mała i duża kwota przekazana na rzecz potrzebujących jest ważna, nie ma też chwili do stracenia, dlatego warto zrobić to już dziś, najlepiej teraz, bo czas, w którym należy rozpocząć leczenie i rehabilitację jest równie istotny co pieniądze.


Reklama

 

Nie jest to pierwsze wspólne działanie starostwa, banku i stowarzyszenia. W ubiegłym roku odbyła się akcja „Kilometry dla Stefanka" organizowana wspólnie z Klubem Biegacza „Jurund” w Szczytnie na rzecz 2-letniego Stefcia. Tamto działanie zakończyło się sukcesem.

 

Natomiast w związku z uzyskaniem przez Stefcia w trakcie trwania akcji dofinansowania od Narodowego Funduszu Zdrowia, za zgodą rodziców i organizatorów teraz nadwyżkę środków przekazano dla kolejnych potrzebujących – Gabrysi i Szymka, których rodzice byli mocno zaangażowani w pomoc dla Stefcia. - Potwierdziło się powiedzenie, że okazane dobro wraca, w tym przypadku, jako pomoc w leczeniu kolejnych młodych ludzi – podsumowują organizatorzy.

ReklamaKomentarze do artykułu

Mieszkaniec

A pan Kiersikowski coś dołożył do tej kwoty czy tylko dokleił się do zdjęcia?

Greg

Panie Kiersikowski ile Pan dał ze swojej kieszeni?

cel

Rozumiem że dali ze swojej kieszeni.

Oki

Nie widze tu nic złego w promowaniu działań godnych naśladowania, tak jest wszędzie i tyle. Jak ktoś chce być wyłącznie anonimowy, jego sprawa. Osoby publiczne i działacze społeczni, którzy promują takie akcje, to tylko im dziękować

mieszkaniec

Czy to zdjęcie jest w związku z pomaganiem, czy pomaganie ze zdjęciem. Gdyby każdy kto pomaga miał fotkę w prasie to nie byłoby miejsca na nic innego. Jakoś nie robi to na mnie wrażenia. Zwykła autopromocja. Żenujące.

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Zazdrosny anonim na starostę
  Kończy się kariera Jarosława, już niedługo tylko sala gimnastyczna.....

  Karolina


  2021-09-24 07:24:15
 • Kocie łby zastąpi kostka
  Kolejne pieniądze w błoto

  Andrzej


  2021-09-24 06:28:29
 • Jedwabno stanie się stolica polskiego boksu (sprawdź szczegóły)
  Kto to widział aby walki tego samego zawodnika odbywały się codziennie to są młodzi ludzie i nie mają tak sily

  Piotr Galos


  2021-09-24 06:15:06
 • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
  Nowocinski, a jak jego sprawa z próbą potrącenia.......?


  2021-09-23 21:58:55
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Po kruchym lodzie stąpa nasz starosta.....

  Tomasz l


  2021-09-23 21:57:10
 • Szczupak Piotra Brzózki na wagę srebra (zdjęcia)
  Widać że nasze jeziora to baseny bez ryb na tyle par i łodzi to porażka. Tak są zarybiane jeziora ! .a za karte płacisz co rok co raz więcej i to nie mała kwote. Co najgorsze to wszystkie jeziora w koło to pustka!!!!!

  Sadek


  2021-09-23 21:51:46
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  To pan Łachacz nie wie co się dzieje w mieście, że na sesji chce się dowiedzieć? Może trzeba się zainteresować i popracować na rzecz miasta za tą sytą dietę, którą otrzymuje co miesiąc bez względu na obecności. Tragedia w tym mieście!

  Mieszkaniec


  2021-09-23 07:21:50
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  Panie Łachacz pan jako gwiazda PSL u nie powinien wyciągać rąk po pieniądze od PiS a raczej od swojej partii. Słabe jest co pan robi .

  Grzegorz


  2021-09-22 23:39:43
 • Apel o szczepienia w gminie Rozogi
  Najmądrzejsi ludzie w powiecie. Rozogi górą. Pozdrawiam Jurka W.- nie daj się oszukać.

  Siwy


  2021-09-22 20:37:54
 • Apel o szczepienia w gminie Rozogi
  Brak jest polityki prozdrowotnej, bo szczepienia mogą na krótką metę pomóc, ale w dłuższej perspektywie osłabią zdrowie i odporność. To może mieć fatalne skutki o których się milczy. Ślepy upór w nakłanianiu do szczepień jest bardzo podejrzany, zwłaszcza gdy jest kilka leków, które skutecznie zwalczają covid-19.

  Adam


  2021-09-22 18:25:40