Reklama


Reklama

15 tysięcy złotych pomocy trafiło do Gabrysi i Szymka


Niebagatelna kwota łącznie 15 tys. została przekazana dla małej Gabrysi Bednarek i Szymka Szymborskiego. Pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację.We wtorek, 19 stycznia Jarosław Matłach Starosta Szczycieński, Krzysztof Karwowski prezes Banku Spółdzielczego w Szczytnie, oraz Rafał Kiersikowski i Rafał Wilczek ze stowarzyszenia „Wszystko dla Szczytna" zasilili zbiórki na leczenie Gabrysi i Szymka łączną kwotą 15 tys.

 

Jak powiedzieli organizatorzy – warto pomagać, każda mała i duża kwota przekazana na rzecz potrzebujących jest ważna, nie ma też chwili do stracenia, dlatego warto zrobić to już dziś, najlepiej teraz, bo czas, w którym należy rozpocząć leczenie i rehabilitację jest równie istotny co pieniądze.


Reklama

 

Nie jest to pierwsze wspólne działanie starostwa, banku i stowarzyszenia. W ubiegłym roku odbyła się akcja „Kilometry dla Stefanka" organizowana wspólnie z Klubem Biegacza „Jurund” w Szczytnie na rzecz 2-letniego Stefcia. Tamto działanie zakończyło się sukcesem.

 

Natomiast w związku z uzyskaniem przez Stefcia w trakcie trwania akcji dofinansowania od Narodowego Funduszu Zdrowia, za zgodą rodziców i organizatorów teraz nadwyżkę środków przekazano dla kolejnych potrzebujących – Gabrysi i Szymka, których rodzice byli mocno zaangażowani w pomoc dla Stefcia. - Potwierdziło się powiedzenie, że okazane dobro wraca, w tym przypadku, jako pomoc w leczeniu kolejnych młodych ludzi – podsumowują organizatorzy.

ReklamaKomentarze do artykułu

Greg

Panie Kiersikowski ile Pan dał ze swojej kieszeni?

cel

Rozumiem że dali ze swojej kieszeni.

Oki

Nie widze tu nic złego w promowaniu działań godnych naśladowania, tak jest wszędzie i tyle. Jak ktoś chce być wyłącznie anonimowy, jego sprawa. Osoby publiczne i działacze społeczni, którzy promują takie akcje, to tylko im dziękować

mieszkaniec

Czy to zdjęcie jest w związku z pomaganiem, czy pomaganie ze zdjęciem. Gdyby każdy kto pomaga miał fotkę w prasie to nie byłoby miejsca na nic innego. Jakoś nie robi to na mnie wrażenia. Zwykła autopromocja. Żenujące.

Napisz

Reklama


Komentarze