Reklama


Reklama

15 lutego – Dźwierzuty - Dorota Osińska zaśpiewa walentynkowo


15 lutego, w piątek, w sali widowiskowej dźwierzuckiego GOK zaśpiewa Dorota Osińska. Artystka, która jest finalistką II edycji The Voice of Poland, a jej interpretacja "Calling You" przekroczyła  już 14 milionów wyświetleń w Internecie, poruszy najgłębsze emocje i doprowadzi do łez największych twardzieli.Dla złamania nastroju rozbawi anegdotą i wciągnie publiczność  do wspólnego muzykowania. Dorota ma na koncie 4 solowe albumy, setki zagranych koncertów i spektakli, liczne cenne nagrody muzyczne i teatralne, współpracę z największymi osobowościami ze świata kultury w Polsce (Korcz, Satanowski, Konieczny, Szczepkowska) i na świecie (Jose Carreras, Rick Allison).

 

Podczas koncertu, artystka zaprezentuje znane i uwielbiane przez Państwa utwory i nowe, autorskie piosenki, w fantastycznych aranżacjach znanego m.in. z projektu Button Hackers – Pawła Steczka.


Reklama

 

Dorota Osińska znana jest z niezwykłej charyzmy scenicznej i wyjątkowej skali głosu. Każdy koncert, to podróż w nieznane wcześniej obszary muzyki. - Mamy nadzieję, że znów na tej scenie wydarzy się coś niezwykłego – mówi Ewa Dolińska-Baczewska, dyrektor GOK i organizatorka koncertu. - W zeszłym roku na walentynki zaśpiewał u nas Jarek Chojnacki. W tym roku, zakochanych, ale nie tylko czarować będzie niezwykła kobieta. Dorocie będzie towarzyszyć dwóch muzyków. Wierzę, że będzie to niezwykły wieczór. Serdecznie zapraszam.

 

Reklama

W zapędzonym, oszalałym, pogubionym świecie, warto znaleźć przestrzeń na wzruszenie, szczerą emocje, głębszą refleksję, nawet smutek i łzy, a w tym właśnie specjalizuje się Dorota Osińska.

 

Bilety do nabycia w GOK Dźwierzuty w cenie 30 złotych.

 

 

Fot. Impresariat ArtystkiKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze