Piątek, 19 Kwiecień
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa -

13 medali naszych pływaków w Pułtusku

Świetnie wypadli pływacy ze Szczytna podczas Zawodów Pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk (rocznik 2010 i młodsi oraz 2009 i starsi). Zdobyli - 5 złotych, 3 srebrne i 5 brązowych – krążków.

Do rywalizacji przystąpiło 267 uczestników z 25 klubów (w tym 5 zawodników z Płetwala Szczytno). Zawodnicy Płetwala zdobyli 13 medali (5 złotych, 3 srebrne, 5 brązowych). Dało to klubowi 5 miejsce w klasyfikacji medalowej.

W klasyfikacji generalnej na najlepszego zawodnika w swoich kategoriach wiekowych zajęli: 1 - LIS Magdalena (13 lat), 2 - CHOROSZEWSKI Ignacy (11 lat), 3 - PIEŃKOWSKA Martyna (10 lat). Medale zdobyli: LIS Magdalena (3 złote), CHOROSZEWSKI Ignacy (2 złote, 1 brązowy), CHOROSZEWSKI Iwo (2 srebrne, 1 brązowy), PIEŃKOWSKA Martyna (1 srebrny, 2 brązowe) i CZERNIAWSKI Tobiasz (1 brązowy).