Czwartek, 17 Styczeń, Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Znamy skład nowej Rady Miejskiej w Szczytnie (wyniki nieoficjalne)


Znamy nieoficjalną listę radnych do Rady Miejskiej w Szczytnie (może jeszcze ulec zmianie). Jest siedem nowych nazwisk.W skład nowej rady wejdą najprawdopodobniej: Tomasz Żuchowski, Ewa Czerw, Zbigniew Orzoł, Artur Trochimowicz, Paweł Malec, Teresa Moczydłowska, Paweł Krassowski, Tomasz Łachacz, Sławomir Staszak, Robert Siudak, Andrzej Dziuban, Agnieszka Kosakowska, Mariusz Pardo, Rafał Kiersikowski, Waldemar Zimny, Beata Boczar, Anna Rybińska, Arkadiusz Myślak, Aleksandra Kobus – Drężek, Piotr Gregorczyk i Karol Furczak.
Komentarze do artykułu

Dariusz Krasiński pozycja nr 5

był fajny film Barei " Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" ............."Ta pani w tym kożuchu weszła i w nim wyszła"....................miłego wieczoru -:) ps. a Pani była z pieskiem czy bez pieska?

Krajan

Tak. Ludzie głosują bezmyślnie. Bo Jeżeli okaże się tak, że w Radzie Miasta będzie miała większość Wilczka, lub Górskiej - to i tak niewiele będzie mógł zrobić Mańkowski, lub Gontarzewski. No i dalej będziemy się taplać w naszym szczycieńskim bagienku, w którym gwiazdami będą Kiersikowscy, Łachacze, czy tam inni "młodzi", "innowacyjni". Bo "głowa nie ta". Niestety. Tylko ciągle niezaspokojone kieszenie.

Pola

Ciekawe czy Zbigniew O. też przyjedzie po babcię i będzie je "dowoził" do kościoła ... by się wstydził...nie spodziewałem się tego po nim. Druga ekipa światem kawowym na olsztyńskich numerach ludzi z chodnika "zwijala"...I tacy mają być dla społeczeństwa...?

Dariusz Krasiński pozycja nr 5

Czy głosujący ludzie to bezmyślne marionetki czy ciemny lud jak kto klasyk Kurski mawiał? . Skąd te pytanie? a stąd że okazuje się że społeczeństwo głosuje na numery na liście a nie na danego kandydata, skoro 75% to jedynki na liście a 25% to pozycja nr 2 wyniki same mówią za siebie. https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/281701#results_elect_council

LOL

Dobrze, że nie weszła do rady ta krzykliwa baba z Nauczycielskiej, co ludzi na ulicach zaczepia plotkara.

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Najpierw diety, potem sprawy miasta
  A czegoś można oczekiwać patrząc na naszych \"drogich\" radnych. Towarzystwo wzajemnej adoracji kontynuuje swoje pięć minut przy korytku. Piękne słówka znów omamiły wyborców. Dzieje się to od wielu lat na wszystkich szczeblach samorządu- bez względu na \"obowiązującą\" opcje polityczną. Jacy wyborcy- takie \"elyty\" polityczne.
  Autor: dr
  2019-01-16 13:53:58
 • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
  Ja rowniez nie wyobrazam sobie likwidacji tzw 1. Gdyby tak sie stalo syn musial by codziennie isc pare dobrych kilometrow do innej szkoly bo napewno sp 3 nie pomiesci wszystkich uczniow z okolicy. A pozatym w tym roku i tak musial zmienic budynek z sp 3 na sp 1 i co po roku znowu zmiana??? Ktos wogole mysli o tych dzieciach?? Pomyslal ktos jak wplywa na nich ciagla zmiana srodowiska?? Cala nasz edukacja
  Autor: Agnieszka
  2019-01-15 18:34:24
 • Gwiazdki „Tygodnika” dla Ryszarda Łopatki
  Gratuluję Ryszardzie ! Pięknie to ująłeś. Pozdrawiam serdecznie. HB
  Autor: Halina Biziuk
  2019-01-15 15:20:22
 • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
  Panie Zbyszku a może tak złozyć wniosek o środki z programu \"razem bezpieczniej\" Są środki na bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych!!! Trzeba tylko napisać wniosek. Powinien byc Pan zainteresowany. Sprawę reformy edukacji w mieście proszę pozostawić ludziom, którzy sie na tym znają i przekonywać też do tego Pana Burmistrza!
  Autor: kolega
  2019-01-15 14:44:58
 • Ambitne plany przewodniczącego Kiersikowskiego
  Pan Rafał jak mnie pamięć nie myli będąc Dyrektorem GOK w Pasymiu zapewniał wszystkich, że uruchomi w tamtej gminie \"Hollywood\"! Na pewno można jego słowa brać na serio :)
  Autor: jan
  2019-01-15 14:41:39
 • Ambitne plany przewodniczącego Kiersikowskiego
  Bez urazy - perspektywy Pasymia (tamtejszego GOK) nie dotyczą Szczytna. Pan Kiersikowski jeszcze się nie ogarnął.
  Autor: Śmieszek
  2019-01-14 16:26:44
 • Rozogi i Szczytno z certyfikatem „Szkolnego Ogrodu Dydaktycznego”
  Piekne wypelnienie zielonej sukienki. Moge wiedziec gdzie ta pania poznac?
  Autor: Pedro
  2019-01-14 09:42:19
 • Ambitne plany przewodniczącego Kiersikowskiego
  Dobrze, że propozycje kontrkandydata Pana Mańkowskiego zostały zauważone i będą realizowane :)
  Autor: mieszkaniec
  2019-01-14 08:32:53
 • Pasymski Disneyland – felieton Romana Żokowskiego
  No bez jaj, stary rynek jak i ratusz był obskurny i gburowaty.
  Autor: xyz
  2019-01-13 17:45:26
 • Lodowiska zamiast dróg powiatowych
  Zarządca drogi mówi że nie ma kasy. Ciekawe czy brakuje też na diety radnych powiatowych i wypłaty ,”trzynastki” dla Pana Starosty i jego pracowników...
  Autor: Himer
  2019-01-13 10:45:55