Poniedziałek, 18 Grudzień, Imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Złota Karolina z Płetwala

Aż 18 medali zdobyli pływacy ze Szczytna na zawodach w Ciechanowie. Na szczególną uwagę zasługują Karolina Piechowicz (12 lat), która zdobyła 4 złote medale i ustanowiła 3 rekordy życiowe.



Nasza pływaczka wygrała też klasyfikację końcową. Świetnie poszło też Magdalenie Lis (11 lat), która 2 razy stawała na najwyższym stopniu podium i raz na drugim. Obie dziewczynki wraz z Nikolą Filipczak i Magdaleną Dymerską dołożyły do swoich osiągnięć 3 miejsce w sztafecie 4x50 dowolny. Pozostali pływacy dorzucili jeszcze kilkanaście medali i ustanowili kilkanaście rekordów życiowych, a byli to: Weronika Dymerska (dwa srebrne medale), Tobiasz Czerniawski (1 srebrny medal, Ignacy (1 srebrny medal i 1 brązowy) i Iwo Choroszewscy (3 brązowe medale), Dawid Jakubcewicz, Jędrzej Kłosiński i Zuzanna Pieńkowska. W sumie jak na pierwsze zawody w sezonie to świetny początek! Gratulujemy.



Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2017-12-15 14:21:44

Karolina nasza pływacka torpeda

  • Piątek, 2017-03-10 12:48:20

Drwale walczą o Złotą Siekierę



Komentarze do artykułu

Napisz

Komentarze

  • Szpital wciąż walczy o rehabilitację
    Nie ładnie Elmed nie ładnie...
    Autor: Borys
    2017-12-16 12:44:23
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Sam jesteś dno Wiesiu!!! Super oby tak dalej świetna piosenka
    Autor: Aleksandra Orzoł
    2017-12-15 22:17:15
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Sam jesteś dno ...zazdrościsz komuś chłopak ma talent,Super Bartku oby tak dalej
    Autor: Kasia
    2017-12-15 22:16:00
  • Znikająca zatoka autobusowa
    Pan Nowociński kłamie bo cała dokumentacja pozwalająca na budowę zatoki jest . Na zajęcie gruntu pod budowę zatoki wyraził zgodę poprzedni wójt gminy Rozogi pan Zapert którą to dokumentację zatajono podczas sprzedaży zatoki którą to działkę kupiła pani radna z Łuki gdzie to właśnie ona powinna o wybudowanie zatoki najbardziej walczyć - jakiś dziwny zbieg okoliczności . Chodzi tu wyłącznie o interes prywatny bo zatoka koliduje pani radnej w osobistym interesie i jakimś dziwny cudem wszyscy pod tym przekrętem się podpisują . Jeśli to zmiana nie istotna to dla czego musiała się na nowo podpisać Komenda w Szczytnie zatwierdzjąc tą zmianę i czy aby na pewno komendant coś o tym wie ?? Zobaczymy co powie na to pan wojewoda z Olsztyna ??? :-)
    Autor: Rafał
    2017-12-15 15:27:18
  • Jerzy Cimoszyński odchodzi na emeryturę
    Czy to aby na pewno potrzebne stanowisko?
    Autor: ga
    2017-12-14 15:07:59
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Porządna, ambitna muzyka - to lubie! Heheheheh3h
    Autor: Hrynial
    2017-12-14 13:16:03
  • Policjanci polują na pieszych
    W Polsce jesteśmy przyzwyczajeni do nierespektowania prawa. Zasady są jasne. Skoro jest zakaz i ktoś go nie respektuje, to naraża się na sankcje. Proste?
    Autor: kama
    2017-12-14 09:44:19
  • Wojewoda wywalił Krzyśkowa
    Chłopska partia PSL. Widział ktoś chłopa z taką ilością pudru? Ale to nie jest ważne. Ważne, ze PSL ma już tylko 3% poparcia. Niedługo zapomnimy o tych "dżentelmenach".
    Autor: Rolniczka
    2017-12-13 23:10:24
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Co za dno
    Autor: Wiesław paleta
    2017-12-13 21:12:05
  • Wojewoda wywalił Krzyśkowa
    Już myślałem, że nie doczekam się tego dnia. A jego dwór też wywalili?
    Autor: Chłop
    2017-12-12 22:59:29