Poniedziałek, 18 Grudzień, Imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Złodzieje wędek zatrzymani

Po roku od dokonania kradzieży policjanci zatrzymali 45- i 31-latka, którzy w listopadzie włamali się i okradli budynek w Gromie. Wynieśli 10 wędek wraz z akcesoriami.



Okazuje się, że szczycieńscy policjanci nie pozostawiają nierozwiązanych spraw. Wczoraj zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Pasym, którzy w listopadzie zeszłego roku dokonali kradzieży z włamaniem do jednego z budynków w Gromie i ukradli 10 wędek wraz z akcesoriami.

Dwaj mężczyźni 45-latek i 31-latek nie kryli zdziwienia, gdy kryminalni zapukali do drzwi ich domów. - „Myśleliśmy, że to już minęło”- tak o sowim czynie mówili w momencie zatrzymania.

Jak ustali funkcjonariusze, równo rok temu, mężczyźni wspólnie spożywali alkohol. Kilka nalewek, które wypili dodało im animuszu i postanowili coś zrobić żeby zarobić. Włamali się więc do budynku mieszkalnego znajdującego się w sąsiedztwie miejsca gdzie pili i wynieśli z niego 10 wędek i skrzynkę z akcesoriami wędkarskimi. Potem mieli się zająć spieniężeniem towaru.

Wczoraj niedoszłym amatorom wędkowania, przedstawiono zarzuty, do których się przyznali.

Teraz mieszkańcy gminy Pasym za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

 

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Fot. policja.gov.pl



Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2017-11-13 11:28:23

Gościnne zatrzymanie pijanego kierowca

  • Poniedziałek, 2017-05-15 12:43:57

„Gościnni” kieszonkowcy zatrzymani



Komentarze do artykułu

Napisz

Komentarze

  • Jest kandydat na burmistrza Szczytna
    Czy PSL,SLD,PSL....to ten sam typ ludzi, iść tam gdzie nie trzeba się narobić tylko zbierać kasę. Wszyscy siebie warci.
    Autor: mieszkaniec
    2017-12-18 11:33:17
  • Szpital wciąż walczy o rehabilitację
    Nie ładnie Elmed nie ładnie...
    Autor: Borys
    2017-12-16 12:44:23
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Sam jesteś dno Wiesiu!!! Super oby tak dalej świetna piosenka
    Autor: Aleksandra Orzoł
    2017-12-15 22:17:15
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Sam jesteś dno ...zazdrościsz komuś chłopak ma talent,Super Bartku oby tak dalej
    Autor: Kasia
    2017-12-15 22:16:00
  • Znikająca zatoka autobusowa
    Pan Nowociński kłamie bo cała dokumentacja pozwalająca na budowę zatoki jest . Na zajęcie gruntu pod budowę zatoki wyraził zgodę poprzedni wójt gminy Rozogi pan Zapert którą to dokumentację zatajono podczas sprzedaży zatoki którą to działkę kupiła pani radna z Łuki gdzie to właśnie ona powinna o wybudowanie zatoki najbardziej walczyć - jakiś dziwny zbieg okoliczności . Chodzi tu wyłącznie o interes prywatny bo zatoka koliduje pani radnej w osobistym interesie i jakimś dziwny cudem wszyscy pod tym przekrętem się podpisują . Jeśli to zmiana nie istotna to dla czego musiała się na nowo podpisać Komenda w Szczytnie zatwierdzjąc tą zmianę i czy aby na pewno komendant coś o tym wie ?? Zobaczymy co powie na to pan wojewoda z Olsztyna ??? :-)
    Autor: Rafał
    2017-12-15 15:27:18
  • Jerzy Cimoszyński odchodzi na emeryturę
    Czy to aby na pewno potrzebne stanowisko?
    Autor: ga
    2017-12-14 15:07:59
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Porządna, ambitna muzyka - to lubie! Heheheheh3h
    Autor: Hrynial
    2017-12-14 13:16:03
  • Policjanci polują na pieszych
    W Polsce jesteśmy przyzwyczajeni do nierespektowania prawa. Zasady są jasne. Skoro jest zakaz i ktoś go nie respektuje, to naraża się na sankcje. Proste?
    Autor: kama
    2017-12-14 09:44:19
  • Wojewoda wywalił Krzyśkowa
    Chłopska partia PSL. Widział ktoś chłopa z taką ilością pudru? Ale to nie jest ważne. Ważne, ze PSL ma już tylko 3% poparcia. Niedługo zapomnimy o tych "dżentelmenach".
    Autor: Rolniczka
    2017-12-13 23:10:24
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Co za dno
    Autor: Wiesław paleta