Czwartek, 20 Wrzesień, Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Złodzieje wędek zatrzymani


Po roku od dokonania kradzieży policjanci zatrzymali 45- i 31-latka, którzy w listopadzie włamali się i okradli budynek w Gromie. Wynieśli 10 wędek wraz z akcesoriami.



Okazuje się, że szczycieńscy policjanci nie pozostawiają nierozwiązanych spraw. Wczoraj zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Pasym, którzy w listopadzie zeszłego roku dokonali kradzieży z włamaniem do jednego z budynków w Gromie i ukradli 10 wędek wraz z akcesoriami.

Dwaj mężczyźni 45-latek i 31-latek nie kryli zdziwienia, gdy kryminalni zapukali do drzwi ich domów. - „Myśleliśmy, że to już minęło”- tak o sowim czynie mówili w momencie zatrzymania.

Jak ustali funkcjonariusze, równo rok temu, mężczyźni wspólnie spożywali alkohol. Kilka nalewek, które wypili dodało im animuszu i postanowili coś zrobić żeby zarobić. Włamali się więc do budynku mieszkalnego znajdującego się w sąsiedztwie miejsca gdzie pili i wynieśli z niego 10 wędek i skrzynkę z akcesoriami wędkarskimi. Potem mieli się zająć spieniężeniem towaru.


Wczoraj niedoszłym amatorom wędkowania, przedstawiono zarzuty, do których się przyznali.

Teraz mieszkańcy gminy Pasym za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

 

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Fot. policja.gov.pl



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2017-11-13 11:28:23

Gościnne zatrzymanie pijanego kierowca

  • Poniedziałek, 2017-05-15 12:43:57

„Gościnni” kieszonkowcy zatrzymani


Komentarze

  • Czy istnieje ryzyko, że wilki zaczną atakować ludzi?
    Ciekawy artykuł o zmianach zachowania wilków w stosunku do człowieka. Jak rozmówca może gwarantować, że drapieżnik nie zaatakuje nigdy człowieka.
    Autor: rex
    2018-09-20 09:43:38
  • Powstaje Galeria Jurand z salą widowiskową
    A przepraszam, miejsca parkingowe to gdzie będą?
    Autor: Tomasz
    2018-09-20 09:36:08
  • Szczytno potrzebuje nowej energii
    Zbyszku, trudny wybrałeś brzeg na przeprawę. Skostniałe układy miasta, nie sprzyjają brodzeniu w tym miejscu. WIARA i poglądy które wyrażasz, zapewne przysporzą ci w przyszłości wiele problemów. Poznałem to na swojej skórze :) Jednak nie poddawaj się. Droga prosta i wąska, to droga zwycięstwa. Bądź tym, który przechodzi mimo to :) Nasze głosy masz.
    Autor: Tomek TK Drogi i Mosty :)
    2018-09-20 09:10:43
  • Czy istnieje ryzyko, że wilki zaczną atakować ludzi?
    Wreszcie artykuł co ma ręce i nogi. Brawo.
    Autor: Kara
    2018-09-19 22:17:16
  • Powstaje Galeria Jurand z salą widowiskową
    Po prostu kino by sie przydalo.
    Autor: J
    2018-09-19 21:02:01
  • 130 radnych, 2 burmistrzów i 5 wójtów, czyli wybory w naszym powiecie
    Zastanów się się - znowu ci sami zastawiasz się nad tym kto nami rządzi - ... .
    Autor: Hjob
    2018-09-19 20:08:57
  • Szczytno potrzebuje nowej energii
    Do zbyszka.To faktycznie fundamentalna różnica::)))) W takim razie kolejny cytat z wypowiedzi kandydata"Na szczeblu lokalnym najważniejszy jest człowiek. Ale nie wolno zapominać jeszcze o innej bardzo ważnej rzeczy, a mianowicie o wiarygodności kandydata" Co myślał jak wpisywał na listę Jolantę,Sawickiego,Lorkowskiego?!! Jaką te chorągiewki mają wiarygodność Twoim zdaniem? Dla mnie zupełne dno.
    Autor: Marek
    2018-09-19 17:53:26
  • Szczytno potrzebuje nowej energii
    Do Tomka na przełomie 2016/17 z miasta ubyło 1000 osób (dane GUS w zestawieniu z PKW) O tyle nie zwiększyła się liczba Gminy Szczytno. Warto natomiast zabiegać o każdego nawet pojedynczego mieszkańca aby pozostał w mieście. Wystarczy czytać ze zrozumieniem :) Co do braku ludzi to mam nadzieję że jeżeli zajdzie taka potrzeba to Tomek skorzysta z zaproszenia i pomoże :) Program na stronie www. Polecam przeczytać.
    Autor: zbyszek
    2018-09-19 10:07:25
  • Szczytno potrzebuje nowej energii
    Do Marka W Dźwierzutach nie ma koła PiS :) Kandydaci nie są członkami a jedynie startują z list PiS!
    Autor: zbyszek
    2018-09-19 10:03:48
  • Szczytno potrzebuje nowej energii
    "Trudno mieć zaufanie do ludzi, którzy w zależności od zewnętrznej sytuacji zmieniają swoje poglądy czy przynależność do organizacji."-tu dopiero jest hipokryzja!!!!! Połowa "działaczy" koła PIS z Gminy Dźwierzuty to armia zaciężna z PSL-u.Pani kandydat na Wójta Jolanta w poprzednich wyborach startowała do powiatu z listy PSL,ale prawdziwa perełka to pan Krzysztof S. Ten to jest chorągiewka....zaczynał w Samoobronie,przez PSL,a teraz jak statek tonie to zahaczył się w PIS-e.Oj pociągnął oni Pana,Panie Zbyszku....po cichu liczę że w dół,bo czy ludzie mogą zaufać takim chorągiewkom??!!!!
    Autor: Marek
    2018-09-18 21:12:25