Piątek, 19 Kwiecień, Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Zbigniew i Antoni wędkarzami roku


Zbigniew Zalewski został wędkarzem roku 2018 w kategorii spinningowej, z kolei w kategorii spławikowej ten tytuł przypadł w udziale Antoniemu Świetlikowskiemu. Koło Wędkarskie nr 74 Szczytno podsumowało właśnie ubiegłoroczny sezon.



Najlepszym wędkarzom wręczono nagrody w ramach klasyfikacji Grand Prix.

 

 

 

Wyniki w kategoriach:

 

WĘDKARZ PODLODOWY 2018

 

1 – ZBIGNIEW Zalewski - 160 punktów

2 – EUGENIUSZ Chmielewski - 144 punktów

3 – ZDZISŁAW Ciesielski - 130 punktów

3 – JACEK Krupiński - 130 punktów

 

 

KADET – 2018

 

1 – Kacper RÓG - 240 punktów

2 – Zygmunt KWIATKOWSKI - 210 punktów

3 – Miłosz SAMSEL - 180 punktów

3 – Jan WLAZŁO - 180 punktów

 

JUNIOR – 2018

 

1 – Karol WLAZŁO - 260 punktów

2 – Kacper MAROSZEK - 230 punktów

3 – Ignacy MAROSZEK - 220 punktów

 


 

 

KOBIETY

 

1 – Jadwiga ŁUSZCZANIEC - 240 punktów

2 – Krystyna SUCHALLA - 180 punktów

3 – Julia GRULA - 100 punktów

 

 

 

WĘDKARZ ROKU 2018 (KATEGORIA SPŁAWIKOWA)

 

1 – Antoni ŚWIETLIKOWSKI - 308 punktów

2 – Zdzisław CIESIELSKI - 260 punktów

3 – Jerzy GRULA - 238 punktów

4 – Zbigniew ZALEWSKI - 216 punktów

5 – Jacek ERAD - 192 punktów

6 – Krzysztof ORŁOWSKI - 180 punktów

 

 

 

SPINNINGISTA ROKU 2018

 

1 – Zbigniew ZALEWSKI - 205 punktów

2 – Jacek ERAD - 185 punktów

3 – Jacek WOJCIECHOWSKI - 180 punktów



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2019-04-01 20:23:29

Niemowlę nie żyje, prokuratura sprawdza dlaczego

  • Niedziela, 2019-03-03 20:15:44

Kuriozalny donos do prokuratury

  • Poniedziałek, 2018-12-31 16:31:28

Do końca roku nikt nie urodzi się w Szczytnie

  • Czwartek, 2018-10-11 11:12:54

Olbrzymy w warzywnym ogrodzie pana Zbigniewa


Komentarze

  • Gdzie jest gospodarz? – felieton Romana Żokowskiego
    Przy tylu aktywistach sportowych w Szczytnie taki syf,tylko w gebie mocni i duzo ich do roznych fuch za niezle pieniadze, wstyd !!!
    Autor: LOLO
    2019-04-19 13:09:20
  • Gdzie jest gospodarz? – felieton Romana Żokowskiego
    Piłka nożna w Szczytnie jest w ruinie, ale co jakiś czas nawet na tej stronie pojawia się jakiś wywiad z \"Pasjonatem futbolu\" który opowiada bajki co to on nie robi. Prawda jest taka że nikomu nie zależy na rozwoju piłki w regionie. Pan Burmistrz skupia się na autopromocji wrzucając foty z gościem od wieży ciśnień (co do lat nic nie robi, a teraz nagle stał się zbawicielem), z projektem KFC (gdzie temat jest wciąż plotką, podobnie jak 5 i 10 lat temu), oraz panią Asią z Szansy na Sukces (tak jakby to burmistrz miał wpływ na jej sukces). Dlaczego nie weźmie za łeb ludzi odpowiedzialnych za miejską piłkę? Dlaczego nie zajmie się stadionem, dlaczego nie zrobi czystek w klubie i zastanowi się nad proponowanym połączeniem z Pasymiem? Bo to się mu nie opłaca. Lepiej robić PRowe akcje niż cokolwiek konkretnego.
    Autor: Szczytniak na emigracji
    2019-04-19 09:01:02
  • Szybka „warszawka” już bez... prawka
    „Warszawka” to sformułowanie obraźliwe i świadczące o zakompleksieniu nas czyli tzw. prowincji wobec rodaków ze stolicy
    Autor: Tomasz
    2019-04-18 16:00:36
  • Cittaslow „wywaliło” Kosakowską z klubu PiS
    Działa na szkodę wyborców PiS tylko dlatego, że chce aby Szczytno wstąpiło do sieci miast, które może pomóc miastu nie odstawać na tle innych miast województwa pod względem obiektów sportowych? No to tym bardziej jestem zadowolony że nie głosowałem na PiS... bo im w głowie tylko rozdawnictwo pieniędzy z naszych podatków.
    Autor: Daniel
    2019-04-18 11:28:27
  • McDonald's i KFC w Szczytnie
    Pan Burmistrz planuje mieszkańcom Szczytna dietę cud! Czy to jest droga do podniesienia poziomu życia nas wszystkich, czy tylko sposób na odwrócenie uwagi od spraw naprawdę istotnych - poprawy rynku pracy i płacy ?
    Autor: TTT
    2019-04-18 08:41:39
  • Motocyklista wjechał w wózek z półtorarocznym dzieckiem
    Szczytno pasy i wszystko jasne. Ile razy miałem okazję jechać przez Szczytno to piesi wchodzą na pasy nie rozgladajac sie. Było kilka razy awaryjne hamowanie bo sobie ktoś wbiegł na pasy. A też przepis mów i że pieszy nie może wejść wprost pod nadjezdzajacy samochód.
    Autor: Kierowca
    2019-04-18 07:07:19
  • Motocyklista wjechał w wózek z półtorarocznym dzieckiem
    Nie dziwne piesi w szczytnie chodzą jak święte krowy
    Autor: edas
    2019-04-17 23:58:37
  • Burmistrz i radny pojechali podglądać Elbląg
    Orzoł wylądował w Elblągu :D nie ma jak sie bawic za kase podatników
    Autor: Wrona
    2019-04-17 20:36:23
  • Motocyklista wjechał w wózek z półtorarocznym dzieckiem
    Łatwo osądzać matki/kobiety jak nie widziało się sytuacji, nie wy od tego jesteście! Ludzie przestańcie komentować!
    Autor: Marta
    2019-04-17 20:25:34
  • Radni krytykują szpital i... łatają jego dziurę budżetową
    Co tu dużo mówić. Jeżeli hospitalizowani pacjenci oddalają się ze szpitala bez kontroli - znajdowani są żywi, lub martwi - po interwencji policji. Jeżeli dochodzi do zakażenia bakterią po - zdawałoby się - niegroźnym zabiegu, a następnie do śmierci i nikt tego nie wyjaśnia - no chyba, że rodzinie - ale powinno być wiadomo, czy szpital - oddział jest \"czysty\", czy nie. Generalizować nie można, ale Jeżeli ludzie mają ogólnie kiepską opinię o szczycieńskim szpitalu, to o czym to świadczy? Dlaczego szefostwo szpitala nic nie robi z takim wizerunkiem? Po zbudowaniu lądowiska dla LPR - kierownictwo szpitala zdaje się na dobre odleciało. To jest po prostu wyraz pogardy dla ludzi, \"bo i tak muszą tu trafić\", jak nie mają kasy, albo mozliwości leczyć się gdzie indziej. Śmiać mi się chce, ale nie wiem, czy to prawda, o utworzeniu oddziału geriatrii w naszym szpitalu. Czy to ma być punkt eutanazji?
    Autor: Waga
    2019-04-17 19:15:35