Niedziela, 19 Listopad, Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Zawodnicy UKS Rozogi trenowali z gwiazdami sportu

Ostatnie w tym roku spotkanie związane było z Regionalnymi Rozgrywkami Klubów Sportowych Orange. Rywalizacja 11 drużyn zakończyła się zwycięstwem klubu UKS przy Gimnazjum w Giżycku. Na drugim i trzecim miejscu uplasowały się SKS Janowe Biedronki i UKS Rozogi. Wszyscy uczestnicy otrzymali autografy oraz zrobi...


Ostatnie w tym roku spotkanie związane było z Regionalnymi Rozgrywkami Klubów Sportowych Orange. Rywalizacja 11 drużyn zakończyła się zwycięstwem klubu UKS przy Gimnazjum w Giżycku. Na drugim i trzecim miejscu uplasowały się SKS Janowe Biedronki i UKS Rozogi. Wszyscy uczestnicy otrzymali autografy oraz zrobili setki pamiątkowych zdjęć. Klubowa rywalizacja odbyła się wczoraj w hali OSiR Włochy w Warszawie.

 

- To już ósme regionalne spotkanie w tym roku. Widzę jak wielką sportową rodziną staliśmy się przez ten czas. Młodzi sportowcy rozwijają się, są coraz bardzie odważni i zmotywowani do mierzenia się z różnymi wyzwaniami. Pokazaliśmy, że zawodnicy bez względu na wiek mogą trenować i rywalizować jak równy z równym. Cieszę się, że trenerzy przekazują swoim podopiecznym wiedzę, którą udostępniamy na platformie internetowej – mówi Artur Siódmiak, ambasador programu Kluby Sportowe Orange.

 

Regionalne Rozgrywki Klubów Sportowych Orange to kolejna, po Pucharze Orange, okazja dla młodych sportowców do poznania innych drużyn z okolicy. Ci, którzy na co dzień konkurują ze sobą w wirtualnej grywalizacji, mogli wspólnie cieszyć się ze sportowych osiągnięć i sukcesów. W sumie we wszystkich spotkaniach w tym roku uczestniczyło 1242 zawodników i 178 trenerów. Rozdano w sumie 1420 medali oraz około 7500 autografów.

 

- Chcemy cały czas motywować młodych ludzi do aktywności fizycznej. To ważne, że każdy z nich podczas rozgrywek otrzymuje pamiątkowy medal i ma możliwość trenowania ze sportowcami, których widział na meczach reprezentacji Polski, czy innych wydarzeniach. Nasze działania już przyniosły założone rezultaty. W wielu klubach powstały nowe sekcje sportowe, angażujemy również całe rodziny i lokalną społeczność. W sumie objętych programem jest 7000 zawodników. To o 800 więcej niż na starcie Klubów Sportowych Orange. A przed nami kolejny rok, w którym planujemy wiele atrakcji – mówi Jerzy Dudek, ekspert merytoryczny programu.

Rywalizacja 11 klubów w Warszawie zakończyła się zwycięstwem klubu UKS przy Gimnazjum w Giżycku – klub w marcu br. został również zwycięzcą Pucharu Orange. Tuż za nim w rywalizacji punktowej uplasowali się zawodnicy z SKS Janowe Biedronki (Gzowo). Drużyna zamykająca podium to UKS Rozogi. W zmaganiach wzięły również udział kluby UKS Jagiellończyk (Jedlnia), KS Orzełek (Parysów), UKS Jedlanka (Jedlińsk), GKS Góra (Nowa Góra), UKS Olimpijczyk Białowieża, KSO Sokół (Łączna), KS ORIONE (Ostrojów) oraz UKS Dziewiątka (Puławy).

 

Patronat honorowy nad programem objęli Minister Edukacji Narodowej oraz Minister Sportu i Turystyki. Partnerem programu została firma New Balance.



Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2017-11-01 15:43:04

Rozogi na złoto i diamentowo

  • Piątek, 2017-10-13 11:00:54

Narodowy Dzień Sportu w Kamionku

  • Środa, 2016-07-13 13:29:37

Rozogi przywitały lato



Komentarze do artykułu

Napisz

Komentarze

  • Katarzyna Dowbor remontowała mieszkanie w Szczytnie (zdjęcia)
    Ta pani Lidia maluje sie jak szesnastoletnia metalowa panienka a jej starsza corka wyglada starzej niz ta pani z kolczykiem pod brwia, Moze niech troche dostrosnie ta Lidia i do roboty pojdzie i zmyje z siebie ten mocny makijarz bo to w tym wieku juz nie przystoi.
    Autor: obiektywnie
    2017-11-18 22:33:38
  • Katarzyna Dowbor remontowała mieszkanie w Szczytnie (zdjęcia)
    A te kobiety które tak się wypowiadają na temat pani Lidii to niech się zajmą swoimi sprawami.Zal ? Trzeba było zgłosić się do prgramu ! Zazdrosne babiszony i na dodatek wścibskie zazdrosnice
    Autor: Wiola
    2017-11-18 22:12:55
  • Katarzyna Dowbor remontowała mieszkanie w Szczytnie (zdjęcia)
    Jestem w szoku ile w ludzi jest zawiści i zazdrości. Dla mnie jest to niepojęte. Jak można komuś życzyć tak źle i niszczyć cudzą pracę? Ta kobieta naprawdę przeszła dużo w życiu, a mieszkańcy Szczytna mogą jedynie się wstydzić swojego okropnego zachowania. Jak oni mogą spokojnie spać w nocy? Nie wyobrażam sobie jak można być tak nieczułym człowiekiem, bez jakiejkolwiek empatii. Nie rozumiem osób, które tylko zazdroszczą i wylewają swoją nienawiść, zamiast sami wziąć się w garść i zrobić coś ze swoim życiem, zamiast osądzać. Może zamiast interesować się i uprzykrzać życie pani Lidii, ludzie zaczniecie się interesować swoim? Mam tylko jedno pytanie do mieszkań Szczytna: Po co to robicie? Tego jednego nie jestem w stanie pojąć w szczególności, po co, jaki jest cel tego zachowania? Po co uprzykrzać życie komuś, kto w końcu może odczuć szczęście? Radzę zająć się sobą i odpuścić uprzykrzanie życia innym, a większą uwagę zwrócić na siebie i może samemu osiągnąć szczęście, nie czyniąc źle drugiemu.
    Autor: Wstyd
    2017-11-18 20:35:57
  • Katarzyna Dowbor remontowała mieszkanie w Szczytnie (zdjęcia)
    Boli wszystkich sąsiadów ze ktos ma remont i zazdrosc ze lepiej ktos ma buraki
    Autor: Nnn
    2017-11-18 18:44:46
  • Katarzyna Dowbor remontowała mieszkanie w Szczytnie (zdjęcia)
    Do Krzysztof: kolejny "wrażliwy społecznie", który życzy innym stryczka. Niczym się nie różnisz od tych, których krytykujesz.
    Autor: Artur
    2017-11-18 17:05:30
  • Katarzyna Dowbor remontowała mieszkanie w Szczytnie (zdjęcia)
    Pani Lidio zasłużyła Pani na ten remont! Pani Kasiu i Ekipo zrobiliście kawał super roboty!!! Gratulacje dla Was! Pani Lidio proszę się cieszyć z całego serca z tego remontu i poprawy warunków na lepsze. Gniazdko macie przepiękne! Proszę chodzić po Szczytnie z uniesioną głową i gawiedzią się nie przejmować! Psy szczekają-karawana jedzie dalej...
    Autor: ex-Szczytnianka
    2017-11-18 08:35:34
  • Katarzyna Dowbor remontowała mieszkanie w Szczytnie (zdjęcia)
    Dzięki Pani Katarzyno za oszczedzenie mieszkańcom Szczytna wstydu i nie pokazanie grupy zawistnych ,leniwych, bezmyślnych gapiów .Wstyd mi za nich.Gdybym wiedziala co sie dzieje przyjechałabym z sąsiadkami z wioski choćby po to by pokazać, że nie wszyscy sa tacy bezduszni i nawet ekipy nie poczestowali chocby ciasteczkiem
    Autor: Emerytka z okolicy Szczytna
    2017-11-18 07:59:12
  • Katarzyna Dowbor remontowała mieszkanie w Szczytnie (zdjęcia)
    A czemu pani Lidia nie weźmie się do pracy tylko żyje ciągle na cudzy koszt (mopsy, zapomogi itp.)? Pełnoletnia córka nie wygląda na osobę potrzebującą opieki 24h na dobę.
    Autor: Ania
    2017-11-17 23:24:58
  • Cukrzyca zabrała 5-letniej Ninie przedszkole
    Pani Sylwio proszę walczyć,No tak najlepiej jest stwierdzić,że RODZIC NASTAWIONY JEST WROGO....skąd ja to znam...sama jestem mamą dziecka niepełnosprawnego i wiem co Pani przechodzi.Rodzic który chce pomóc swojemu dziecku traktowany jest jak intruz a dziecko jak kula u nogi.Niby jak choroba jednego dziecka dyskryminuje inne dzieci?Pani dyrektor urwała się chyba z choinki....Jeśli tak uczy dzieci tolerancji,że zamiast podawania ręki będzie uczyła jak podkładać nogę to niestety ale zostawię to bez komentarza.
    Autor: ...
    2017-11-17 23:04:32
  • Katarzyna Dowbor remontowała mieszkanie w Szczytnie (zdjęcia)
    Święte krowy się odezwały na portalach i pojechały kobietę. Własnymi dupami się zajmijcie i życiem. Jakby się ich wszystkich powiesiło, to nie tylko mieszkanie, ale i Szczytno by było wyremontowane jeszcze. Cieszę się, że komuś się tak poszczęściło i ubolewam, że buractwo Szczycieńskie nie pozwoliło się maksymalnie cieszyć tej rodzinie.
    Autor: Krzysztof
    2017-11-17 20:13:17