Niedziela, 24 Marzec, Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Zakochane morsy promują Szczytno (zdjęcia)


Za nami kolejny Walentynkowy Piknik Morsów. Oczywiście, jak na szczycieńskich morsów przystało było rodzinnie i sportowo... Oczywiście nie zbrakło kąpieli w jeziorze i celu charytatywnego. Tym razem pomagano Juli Buczko.



Szczycieńskie morsy to prawdziwy fenomen. Tak prężnie działającej organizacji trudno szukać właściwie w całym województwie. Swoją pasją zarażają na potęgę. W Szczytnie, a właściwie i powiecie trudno nie dostrzec charakterystycznych polarów, czy czapek oznaczonych morsowymi emblematami. Liczba członków i sympatyków idzie już w setki i ciągle rośnie. Ale nic w tym dziwnego, bo jest to środowisko wyjątkowo pozytywne.

 

 

W sobotę, 9 lutego odbył się już 4 Walentynkowy Piknik Morsów. Zawody Nordic Walking wśród kobiet wygrała Małgorzata Bem z Pozytywni Dobre Miasto. Drugie miejsce zajęła Bogumiła Kordek (Morsy Reset Szczytno), a trzecie Patrycja Szwarc (Klub Morsów w Piszu).

 

 

Nordic Walking – mężczyźni: Roman Kołecki (Morsy Szczytno), Olaf Mikosza (Morsy Szczytno), Marcin Brewczyński (Icekurp Morsy Łyse).

 

 

Biegaczki:


1. Aneta Kochańska (Morsy Szczytno)

2. Sylwia Majewska (Klub Biegacza Jurund)

3. Zuzanna Brzdonkiewicz (Drużyna Anny Jesień)

 

 

Biegacze:

 

1. Denis Guzowski (Prawie jak Hermes)

2. Marcin Ambroziak (Dąbrowski TEAM)

3. Daniel Bochenko (Drużyna Anny Jesień)

 

 

Pary Biegowe w Przebraniu:

1. Monika Kaczmarczyk i Piotr Pankiewicz (przebranie służba zdrowia)

2. Aleksandra Jankowska i Szymon Gajek (minionki)

3. Paulina Rodzewicz i Marek Rodzewicz (cross box)

 

 

 

 

Fot. Zbigniew Gołda



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze

  • Rowerowa ścieżka „zarasta”... przetargami
    O jakiej ścieżce jest mówione - jeżeli na trasie Kiejkuty Jabłonka, ten odcinek jest już zasypany. Bo w tym miejscu powstał droga z Kiejkut do Orżyn !!!
    Autor: takisobie
    2019-03-23 13:06:08
  • Ospa zabiła 6-letnią Maję
    To są choroby wieku dziedziecego co nie znaczy,ze przechodzi się je łagodnie. Zdarza się raz na 10 tys. zgon spowodowany powikłaniami. Dlatego należy się szczepic.dzieci i siebie!
    Autor: Nuna
    2019-03-23 12:19:35
  • Ospa zabiła 6-letnią Maję
    szkoda dziewczynki pochylmy czoła nad zmarłym dzieckiem spoczywaj w pokoju aniołku!!!
    Autor: tom
    2019-03-23 07:29:19
  • Ogień nie zna się na zegarku
    do Ktosika . Czyli twoim tokiem rozumowani to mieszkańcy i postronne osoby miały zająć się gaszeniem tego samochodu . Jeżeli byłbyś na miejscu to byś wiedział że osoby postronne wraz z właścicielem sklepu próbowały ugasić samochód lecz mimo użycia kilku gaśnic nie udało się to . Potem nie można było nic zrobić tylko patrzeć na palący się samochód . To po co nam ta straż skoro nie wypełniają swoich obowiązków
    Autor: Grzesiek
    2019-03-22 10:45:29
  • Życie po 16 – felieton Romana Żokowskiego
    Dobrze, że Dunajcy mają sklep do 18 to mogę zakupy po drodze z pracy zrobić inaczej chyba musiałabym do Biedronki latać. Pasym to od kilku lat miasto emerytów.
    Autor: ina
    2019-03-22 10:27:31
  • Życie po 16 – felieton Romana Żokowskiego
    Brawo! Nie wiedziałem Romku że z Ciebie taki zdolny felietonista. Pozdrawiam
    Autor: Sebastian T.
    2019-03-22 05:31:55
  • Kadeci „Wiktorii” ukarani za... brak pieniędzy
    Pozwalam sobie zacytować informacje z konkurencyjnego periodyku tj. \"Kurek Mazurski\" Cyt. 16.01.2019; \" W poniedziałek burmistrz Szczytna wydał zarządzenie dotyczące podziału dotacji dla organizacji pozarządowych na realizację zadań publicznych. Podobnie jak w latach ubiegłych, najwięcej środków z samorządowego budżetu zostanie przeznaczonych na sportowe szkolenie dzieci i młodzieży – łącznie 230 tys. zł. Z tego, co także nie jest wielkim zaskoczeniem, 79 tys. zł otrzyma klub piłkarski SKS Szczytno \" Ps. Nie znalazłem niestety wybitniejszych osiągnięć naszych lokalnych kopaczy piłki nożnej ? I to jest dysproporcja budżetu ...
    Autor: Frustrat
    2019-03-21 21:10:57
  • Pierwszy piec z dotacją
    To Mańkowski opiera się na tym co burmistrz miasta Danuta Górską stworzyła. Minęło już 5 miesięcy rządów Pana Mańkowskiego z Pslem i poza jego dochodem rzędu 60.000 zł nic się nie zmieniło i nic się nie dzieje.
    Autor: Rafal
    2019-03-21 18:18:05
  • Kadeci „Wiktorii” ukarani za... brak pieniędzy
    I tutaj najlepiej widać jak zarządzane jest miasta. Drużyna która od jakiegoś czasu robi duże postępy dostaje 9 tysięcy złotych? Przecież to jest jakiś żart. Część lokalnych polityków ma większe pensje miesięczne. W Szczytnie nigdy nie będzie sukcesów, bo poza kilkoma pasjonatami to miasto zdycha powolną śmiercią. Lansować się przed kamerami, cykać foty na zawodach sportowych, ale nic nie zrobić gdy rzeczywiście potrzeba interwencji. Wstyd.
    Autor: Szczytniak
    2019-03-21 14:20:47
  • Ogień nie zna się na zegarku
    Przykre jest to, że kierownictwo jednostki które nie stanęło na wysokości zadania i straż nie wyjechała do pożaru , pisze pod pseudonimem Mieszkanka wyjaśnienia, co oznacza skrót OSP. Słabo, doprawdy słabo zasłaniać się kobietą.
    Autor: Feministka
    2019-03-21 10:21:56