Środa, 21 Luty, Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Zakochaj się w Szczytnie – rusza kolejna edycja akcji

Ruszają przygotowania do kolejnej edycji „Szczytno -50%. Zakochaj się w Szczytnie”. Organizatorzy zachęcają przedsiębiorców do udziału w projekcie.- Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji akcji „Szczytno -50%. Zakochaj się w Szczytnie”, która w tym roku odbędzie się od 12 do 18 lutego – zachęca Tomasz Łachacz.

 

Ideą projektu stworzonego i organizowanego przez Tomasza Łachacza, Rafała Kiersikowskiego i Sławomira Staszaka, jest zachęcenie mieszkańców Szczytna, ale nie tylko, do skorzystania ze specjalnej oferty przygotowanej na ten okres przez lokalnych przedsiębiorców. - Z kolei dla przedsiębiorców to doskonała okazja do promocji i pozyskania nowych klientów – mówi Rafał Kiersikowski. - Udział w akcji jest bezpłatny, a podmiotom w nim uczestniczącym, organizatorzy akcji zapewniają reklamę m.in. w formie ulotek, na portalach społecznościowych, czy też w lokalnej prasie.

 

- Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w projekcie i przesłania swojej oferty na adres: szczytno-50@wp.pldodaje Sławomir Staszak. - Oferty promocyjne, niekoniecznie muszą być pięćdziesiąt procent tańsze, ale ważne, aby były rzeczywiście promocyjne. Takie okazje, które skuszą mieszkańców Szczytna, powiatu, czy turystów do skorzystania z danej usługi, zakupu, czy konsumpcji.

 

- Zapraszamy do udziału w akcji każdą branżę: sklepy, restaurację, fryzjerów, szewców, mechaników, hotele, wszelkie możliwe usługi... - wylicza Kiersikowski. - Nie ma tu żadnych ograniczeń.

 

 

Komentarze do artykułu

Napisz

Komentarze

 • Żłobkowa wojna pachnie wyborami
  Artykuł stronniczy.
  Autor: Beata N.
  2018-02-20 11:54:06
 • Nie żyje Karol Wojciechowski
  [`]
  Autor: Jola
  2018-02-20 09:09:55
 • Nastolatek stanie przed sądem za posiadanie marihuany
  ŁO MATKO BOSKO TO STRASZNE POD MUR ZE ZBRODNIARZEM !!!! hahahahhahahahahahha o uj brak słów :D
  Autor: czujny
  2018-02-20 08:50:47
 • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
  hmm Michal skocnzyl cienka szkole w olsztynie, a zamiast uczyc sie caly czas balowal.. powodzenia
  Autor: toTYLKOja
  2018-02-19 01:23:55
 • Nastolatek stanie przed sądem za posiadanie marihuany
  To jest dno, żałosne...policja......do więzienia?.... brak słów
  Autor: Magnatron
  2018-02-17 20:44:43
 • Policja przerwała „lodową zabawę” 19-latkom
  Jak widać są różne komentarze, i można powiedzieć że każdy miałby rację. Niech ćwiczą bardzo dobrze, są tego plusy, ale i jest bardzo duże niebezpieczeństwo takiej jazdy, bo jak widzicie to na środku stoi słup w który można trafić lub w drzewo które też są nie daleko tafli, jak w zeszłym roku była tragedia nad jeziorem. Ludzie to nie tor do takiej jazdy gdzie jest pusto do okoła. A tu policja interweniowała i pewnie skończyło się tylko na pouczeniu.
  Autor: Piotr
  2018-02-16 19:27:54
 • Krzysztof Pawłowicz wraca do gry
  ta rosyjska flaga w tle bardzo wiele mówi o człowieku
  Autor: jacek
  2018-02-15 10:40:59
 • „Szóstka” chce wychować sportowych mistrzów świata (zdjęcia)
  Papke siatkarskim mistrzem świata? Chyba że mówimy o turniejach juniorskich
  Autor: www.mpolski.pl
  2018-02-15 10:02:44
 • Gdy spłoną marzenia, pozostają łzy i nadzieja na ludzką dobroć
  Polecam ubezpieczać swoje wymarzone gniazdko, na które odkładało się każdy grosz. Wtedy nie ma takiego ambarasu.
  Autor: Zzzzz
  2018-02-13 12:20:57
 • Policja przerwała „lodową zabawę” 19-latkom
  Moim zdaniem jest to idiotyczne, w Szczytnie jest bardzo wielu młodych kierowców interesujących się motosportami (najczęściej driftem) i nie mają miejsca gdzie mogli by rozwijać swoje zainteresowania i pasje, bo przecież nawet o 3.00 w nocy nie można zażucić bokiem na jakiejś mało uczęszczanej drodze bo policja zaraz przyjedzie, wlepi mandat i odjedzie cuesząc się jak to oni tym małolatom nie dali w kość. Apeluję do władz miasta aby wydawać pieniądze na jakieś niepotrzebne i nikomu nieprzydatne sprawy pieniędzy tylko na takie które będą dawały niezmierną frajdę a zarazem obniża stopień zatrzymań/interwencji policji czy innych incydentów na drogach.
  Autor: Igor
  2018-02-12 00:15:30