Sobota, 17 Marzec, Imieniny: Izabeli, Henryka, Oktawii -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Żądał kasy i seksu, kobieta chciała się zabić

Miała być wielka miłość, a wyszedł wieki dramat. 40-letnia kobieta z naszego powiatu próbowała popełnić samobójstwo, bo była szantażowana przez 36-letniego „amanta” z Morąga. Stalker już jest w rękach policji.Para poznała się na jednym z portali internetowych w marcu. Potem znajomość rozkwitała za pomocą jednego z komunikatorów. Kobieta nabrała do mężczyzny na tyle zaufania, że wysłała mu swoje zdjęcia. Były dość pikantne. To wystarczyło, aby początkowo „uczuciowy” 36-latek zamienił się w bezwzględnego stalkera. - Zaczął nękać i szantażować pokrzywdzoną – mówi Artur Choroszewski, szef szczycieńskiej prokuratury.

 

Rodzina wynajęła detektywów

Żądał od kobiety pieniędzy i seksu. Groził, że jeśli nie spełni jego oczekiwań to upubliczni zdjęcia, które otrzymał. Mieszkanka naszego powiatu (więcej szczegółów nie ujawniamy ze względu na dobro pokrzywdzonej) była przerażona. Bała się komukolwiek powiedzieć o sprawie. Wstydziła się kompromitującej sytuacji. W końcu targnęła się na swoje życie. Po próbie samobójczej sprawą zainteresowali się jej bliscy. Wynajęli nawet prywatnych detektywów, aby wyjaśnić sprawę.

 

Groźny amant w areszcie

Ci szybko ustalili o kogo chodzi i przygotowali prowokację. Szczytnianka w jednej z olsztyńskich galerii umówiła się z 36-latkiem na spotkanie. Tam miała przekazać mężczyźnie pieniądze. Całą „transakcję” obserwowali prywatni detektywi i poinformowani o sprawie policjanci. - Mężczyzna został zatrzymany i tymczasowo aresztowany przez sąd w Szczytnie – mówi prokurator Choroszewski. - Na razie został aresztowany do 26 czerwca.

Groźny amant z Morąga odpowie za stalking czyli uporczywe nękanie, które doprowadziło kobietę do próby samobójczej. Może trafić do więzienia nawet na 10 lat.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Ekstremalna Droga Krzyżowa – zaprasza ksiądz Andrzej Preuss
  A my idziemy 23 marca już trzeci raz z ks. Piotrem, obecnie w Pasymiu, kilometrów mniej, ale spotkanie z samym sobą, w nocnej ciszy - polecam
  Autor: Adam
  2018-03-15 22:11:05
 • Odwołanie sołtysa Olszewek, czy nadmierna aktywność jest szkodliwa?
  Byłem na zebraniu,na którym został wybrany uwielbiany przez mieszkańców super sołtys... było ok 18 osób,z czego 2 były przeciw.A święcicki sam zgłosił swoją kandydaturę!!!!
  Autor: MIESZKANIEC
  2018-03-14 17:49:06
 • Ekstremalna Droga Krzyżowa – zaprasza ksiądz Andrzej Preuss
  Pytania zadawane w pierwszej osobie, ale ich autora oczywiście brak...
  Autor: Ja
  2018-03-13 20:32:13
 • Wojewoda wywalił Krzyśkowa
  Nosił wilk razy kilka (a nawet kilkanaście), ponieśli i wilka ....
  Autor: Ananiasz
  2018-03-12 01:10:46
 • Zamiast kwiatka panie dostały kurs samoobrony (zdjęcia)
  Rzeczywiście, paradoksalnie, Panie od Panów dostały lekcję samoobrony. Panowie, po prostu nie bijcie!
  Autor: Waga
  2018-03-11 01:10:04
 • Kolejny domowy kat za kratami
  co za skurw....n
  Autor: maxxx
  2018-03-10 12:25:10
 • Zbędna brawura na lodowej łące
  Pomiędzy 4 a 8 miesiącem od odebrania prawa jazdy młody kierowca będzie zobowiązany zaliczyć teoretyczne i praktyczne szkolenia. Pierwsze potrwa 2 godziny i obejmie tematykę wypadków drogowych. Za takie warsztaty Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego policzą sobie maksymalnie 100 zł. Część praktyczna obędzie się w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy i obejmie m.in. zajęcia z wyprowadzenia auta z poślizgu. Taki kurs trwać ma godzinę i kosztować będzie około 200 zł.
  Autor: max
  2018-03-09 16:30:03
 • Zbędna brawura na lodowej łące
  Oczywiste jest to ,że kierowcy nie mają gdzie trenować kontrolowanych poślizgow ,które niestety czasem ratują życie na oblodzonych drogach ,a Pan Klonowski to chyba chce się przypodobać naszej policji albo chyba sam nie wie co mówi .
  Autor: Aneta
  2018-03-09 15:53:10
 • Zbędna brawura na lodowej łące
  Tak oczywiście kierowca z przed roku uderzył w drzewo ale oczywiście nigdzie nie ma napisane co było przyczyną wpadniecia na gładź lodową i uderzenia w drzewo .Oczywiście policja miała informację,że kierowca jadąc BMW zrobił manewr w prawo i wpadł w poślizg tylko dlatego,że kierowca drugiego samochodu wyjechał mu w poprzek z prawej strony .Niestety policja nie ustaliła kto był tym kierowcą,a kierowca BMW robił wszystko, żeby się nie zdeżyć wyjerzdzajacym z prawej strony autem . Dlatego władze miasta powinny utworzyć bezpieczne akweny dla ludzi zainteresowanych sportami motoryzacyjnymi
  Autor: Aneta
  2018-03-09 15:47:35
 • Zbędna brawura na lodowej łące
  Kaczor zapomniał jak sam tak robił ????
  Autor: Kris
  2018-03-09 12:44:56