Sobota, 23 Luty, Imieniny: Damiana, Romana, Romany -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Z sekretariatu na stołek dyrektora


Anna Pszczółkowska zastąpi Wojciecha Szewczaka na stanowisku dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Rozogach. Na razie będzie miała jedynie powierzone obowiązki. Do tej pory pani Anna zajmowała się organizacją sekretariatu wójta Zbigniewa Kudrzyckiego. Ten awans dla wielu to zaskoczenie.Pszczółkowska przejmie obowiązki po Szewczaku już 1 lipca. Dotychczasowy dyrektor złożył rezygnację. Wybrał pracę w Grodnie. Po jego decyzji spory kłopot miał Zbigniew Kudrzycki, wójt gminy Rozogi.

 

Wójt Kudrzycki postanowił postawić na Annę Pszczółkowską, z którą - jak powiedział „Tygodnikowi Szczytno” - współpracuje od co najmniej 18 lat. Najpierw była jego sekretarką jako dyrektora szkoły, a potem została inspektorem do spraw obsługi sekretariatu w Urzędzie Gminy, gdzie Kudrzycki został wójtem.

 

- Jest to osoba ze świetnymi umiejętnościami organizacyjnymi i z odpowiednim wykształceniem na to stanowisko – tłumaczy decyzję o powierzeniu obowiązków dyrektora GOK Annie Pszczółkowskiej wójt Kudrzycki. - Jest magistrem zarządzania. Decyzję musiałem podjąć szybko, bo wiele imprez, które są zaplanowane, GOK po prostu musi zorganizować. Dlatego nie było czasu na ogłoszenie konkursu, bo trzeba od razu wziąć się do pracy. Poza tym nie ukrywam, że do pani Anny mam zaufanie, współpracowaliśmy ze sobą bardzo długo. Wiem, że jest profesjonalistką i wierzę, że da sobie radę na tym stanowisku.


 

Anna Pszczółkowska od urodzenia związana jest z gminą Rozogi. - Dobrze zna mieszkańców i ich potrzeby – mówi wójt. - To też był jeden z argumentów przemawiający za jej kandydaturą.

 

Decyzją wójta zaskoczony jest Mieczysław Dzierlatka, gminny radny.

 

- Co tu komentować, gołym okiem widać, że wójt obstawia się swoimi ludźmi – mówi. - Moim zdaniem na takie stanowisko powinien być konkurs. Pani Anny za bardzo nie znam, więc nie będę oceniał jej umiejętności do kierowania instytucją kultury. Czy ma do tego odpowiednie predyspozycje, to wyjdzie w jej pracy.Komentarze do artykułu

Olek

Wójt tylko tak potrafi obstawiac stołki tak było z poprzednim dyrektorem tez nie miał czasu na konkurs chociaz kiedy do niego stawał nie przeszedł go nawet formalnie więc lepiej go było powołac bez konkursu zresztą to znajomy trampka

Napisz


Komentarze

 • Spółka „Verdancy” podbija pasymską Koreę
  A co z \"Natura 2000\"? Co z ptactwem które gniazduje/żyje na tych terenach? Środowisko zostanie naruszone nieodwracalnie! Co za bzdura!Od kiedy można od tak dostać pozwolenie na budowę nad wodą lub na wodzie i to w obszarze chronionym?!
  Autor: Patrycja
  2019-02-22 19:56:04
 • „Jedynka” i „dwójka” mistrzami powiatu
  Sobieski nie wygrał? Niemożliwe XDD Chyba ten rok nie należy do najlepszych dla szkoły nr 3
  Autor: Lol
  2019-02-22 15:13:40
 • Ruszają elitarne studia oficerskie
  Oto nowa najnowsza masowa produkcja made in Szczytno łoficery po 4 latach na 6 grupach w programie studiów proszę obowiązkowo \"studentom\" puszczać takie pozycje jak ojciec Mateusz, Miami Vice, W11, 07 zgłoś się, Szklana Pułapka a tym ambitniejszym lot nad kukułczym gniazdem
  Autor: Pan łoficer tak się pisze?
  2019-02-22 13:07:15
 • Ruszają elitarne studia oficerskie
  Dramat kto wymyślił taki kretynizm. Ta aberacja a właściwie patologia już kiedyś była o takich złotych dzieciach Szczytna mówiło się pampersy. Przychodzili do jednostek i uczył ich sierżant bo aspirant nie miał czasu na takie głupoty. Pomysł to porażajacą głupota ale ta instytucja i tak się stacza. Będzie produkować pseudo oficerów, matołków, tym co planujecie zrobić degradujecie stopień oficera i doprowadzicie do konfliktów w jednostkach. Gratuluję Panie Szymczyk świetny pomysł długo Pan nad tym myślał?
  Autor: Jestem oficerem i mam 4 lata
  2019-02-22 13:00:11
 • Zwyciężyć własne życie
  Brawo!!! Życzę Pani wszystkiego dobrego. Trzymam kciuki!!!
  Autor: varadero
  2019-02-22 11:55:08
 • Rosja połączy Szczytno z Biskupcem
  Mam nadzieję , że skrzyżowania ścieżki rowerowej z drogami publicznymi i lokalnymi będą bezkolizyjne.? Czy znowu tylko rowerzyści będą mieli (pierwszeństwo) -przywileje a kierowcy utrapienie?
  Autor: bezpieczny kierowca
  2019-02-22 08:01:09
 • Ruszają elitarne studia oficerskie
  Czyżby to pan komendant rektor doktor inspektor Marek Fałdowski wymyślił? Jakoś mnie to nie dziwi.
  Autor: lubiepolicje
  2019-02-22 03:43:33
 • Zwyciężyć własne życie
  Szacunek za odwagę!!! Życie bywa ciężkie nieprzewidywalne i każdy z nas może się znaleść na zakręcie gdzie trzeba wszystko prostować....Cóż nie ma co się rozoisywać...Życzę wszystkiego dobrego dla P.Agnieszki i dzieci.Proszę się nie poddawać i żyć pełną parą!!!
  Autor: Wielki szacunek
  2019-02-21 17:08:50
 • Zwyciężyć własne życie
  A czemu mojego komentarza nie ma
  Autor: dzezka
  2019-02-21 16:13:55
 • Zwyciężyć własne życie
  Pozdrawiam i zycze zeby Pani spelnila swoje marzenia.Gratuluje szczerosci . To nas jedynie moze wyleczyc ...szczerosc i wiara w siebie...Zycze Pani tego
  Autor: Regina Roslaniec
  2019-02-21 12:36:01