Sobota, 18 Sierpień, Imieniny: Anity, Elizy, Mirona -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Wiemy kto zagra podczas Dni i Nocy Szczytna

Oberschlesien, Varius Manx, czy Feel – to tegoroczne gwiazdy Dni i Nocy Szczytno 2017. Znamy rozkład koncertów tegorocznej imprezy.

 Czy będzie to wyjątkowe święto grodu? Sami oceńcie. W piątek na scenie mają pojawić się: Oldbreakout, Oberschlesien i Hunter. Sobota będzie należała do: Janusza Yaniny Iwańskiego, Feela i Varius Manx.

W niedzielę na scenie pojawią się za to: Agata Sobocińska, Magda Feme i Power Play.

Przypomnijmy, że w tym roku Dni i Noce Szczytno potrwają od piątku, 21 lipca do niedzieli 23 lipca.Komentarze do artykułu

Lena

A co macie do Huntera czy Oberschlesien. Gdzie tu chała? Nie każdemu musi się podobać, nikt nie musi przychodzić.

Anka

Ludzie co by nie było to jęczycie i marudzicie, nikt wam nie każe tam iść. Poza tym impreza za darmo to Feel i Variusz Manx oraz Hunter to niby chała? Ok może Szczytno zaprosiłoby gwiazdę zagraniczną lub polską - nie wiem o jaką wam chodzi, żeby nie było chały. Wtedy niech robią jak kiedyś koncerty płatne i będzie elegancko, bo jęczybiedy na nie nie przyjdą, bo szkoda kasy, lepiej się nachlać pod drzewem słuchając disco polo z głośnika bluetooth ;) Pozdrawiam

Lucyfer

Chała lepiej na dożynki do Olszyn jechać

Tutejszy

No i pięknie, w piątek bedzie super energia. Co do reszty komentarzy, " Januszom i Grażynom " sie nie podoba bo slabe koncerty... Tj tak mało disco polo????

sceptyczny

A co rozumiecie przez gwiazdy? To są znani wykonawcy, a poza tym z założenia jest to impreza dla wszystkich więc zespoły są przekrojowe i zróżnicowane ale nie ma się co spodziewać konkretnych nurtów muzycznych. Pop, rock i disco, bo to większość lubi. Mnie ten zestaw nie jara ale bólu dupy nie mam, bo jak chcę swoje zespoły, to jadę na festiwal tematyczny

mieszkaniec

Weźcie się w końcu za prawdziwe gwiazdy... Jak zawsze nic ciekawego... Chyba trzeba zmienić kompletnie organizatorów

mieszkanin

Boże coraz gorsze koncerty... :<

Napisz


Komentarze

 • Czy Pasym stanie się mazurskim Kazimierzem Dolnym?
  Zamiast zrobić przed gminą fontannę z prawdziwego zdarzenia okrogłą z jakims filarem i woda na boki rozpryskiwała to zrobili dziurę we wnęce,po co ta dziura?....wie.A zamiast fontanny zrobili na boku sikawki żeby można było się wykąpać.Reszta wykonania szkoda gadać.
  Autor: Sikawka
  2018-08-16 22:02:27
 • Alarm w DPS, pracownicy podzieleni, mieszkańcy zdezorientowani
  !!!????
  Autor: Xxxx
  2018-08-16 20:04:13
 • Mamy potwierdzenie, McDonald's szuka działki w Szczytnie
  Nowe centrum? Piszesz tak bo mieszkasz na tej ulicy?
  Autor: MC
  2018-08-16 17:37:17
 • Od robotnika do kierownika...
  Swoją karierę w Ikei we Wielbarku zacząłem już 7 lat temu. Nie traktowałem początkowo tej pracy jako coś z czym bym wiązał moją przyszłość na tyle lat, ale faktycznie, stopniowo zdobywałem doświadczenie, wiedzę, umiejętności i awansowałem, obecnie zajmuje jedno z kierowniczych stanowisk i bardzo sobie cenię pracę tu. Bardzo pozytywne wrażenia, tym bardziej patrząc na te 7 lat, które już tu pracuję
  Autor: Krzysztof
  2018-08-16 12:47:29
 • Ronda jeszcze nie ma, a już... denerwuje
  szkoda ze temu cfaniakow"i w sutannie nie zabrali, nie zdziwie sie dy za nasze pieniądze jeszcze wokół koscioł alejki i chodniki miasto zrobi.
  Autor: Marcin
  2018-08-16 12:40:29
 • Kampanii jeszcze nie ma, a błotem już rzucają w... wójta
  skoro ktoś chce zadać te pytania, niech je zada oficjalnie w twarz wójtowi.
  Autor: macx
  2018-08-16 12:29:44
 • Protest... sąd w Szczytnie
  na zdjęciu odliczając dzieci to max 30 osób!!
  Autor: marta
  2018-08-16 11:52:06
 • WIELBARSKA IKEA INDUSTRY PIĄTA NA ŚWIECIE
  Wielbark bez wątpienia dużo zyskuje dzięki zlokalizowanemu tu zakładowi Ikea. Jest to miejsce pracy dla ogromnej liczby naszych mieszkańców i nie tylko.
  Autor: Tadeusz
  2018-08-16 10:56:32
 • Mamy potwierdzenie, McDonald's szuka działki w Szczytnie
  Z pewnością ul. Wielbarska to o wiele lepsza lokalizacja, co widać po ilości przejeżdżających pojazdów. Również ze względu na bliskość obwodnicy, która łączy drogę do Warszawy i na lotnisko i drogę do Ostrołęki. Pewnie dlatego lokalizację tam wybrała Biedronka. Teraz to się robi prawie nowe centrum, widać tam mnóstwo ludzi. Lemańska jest zaś za daleko, żeby lokalizacja była atrakcyjna też dla mieszkańców miasta.
  Autor: Szczytnianin
  2018-08-16 09:54:32
 • Złośliwy los i guz... Tomek potrzebuje pomocy

  Autor: AnaGuerrero
  2018-08-16 09:38:55