Poniedziałek, 19 Luty, Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Wiemy kto zagra podczas Dni i Nocy Szczytna

Oberschlesien, Varius Manx, czy Feel – to tegoroczne gwiazdy Dni i Nocy Szczytno 2017. Znamy rozkład koncertów tegorocznej imprezy.

 



Czy będzie to wyjątkowe święto grodu? Sami oceńcie. W piątek na scenie mają pojawić się: Oldbreakout, Oberschlesien i Hunter. Sobota będzie należała do: Janusza Yaniny Iwańskiego, Feela i Varius Manx.

W niedzielę na scenie pojawią się za to: Agata Sobocińska, Magda Feme i Power Play.

Przypomnijmy, że w tym roku Dni i Noce Szczytno potrwają od piątku, 21 lipca do niedzieli 23 lipca.



Powiązane wydarzenia



Komentarze do artykułu

Lena

A co macie do Huntera czy Oberschlesien. Gdzie tu chała? Nie każdemu musi się podobać, nikt nie musi przychodzić.

Anka

Ludzie co by nie było to jęczycie i marudzicie, nikt wam nie każe tam iść. Poza tym impreza za darmo to Feel i Variusz Manx oraz Hunter to niby chała? Ok może Szczytno zaprosiłoby gwiazdę zagraniczną lub polską - nie wiem o jaką wam chodzi, żeby nie było chały. Wtedy niech robią jak kiedyś koncerty płatne i będzie elegancko, bo jęczybiedy na nie nie przyjdą, bo szkoda kasy, lepiej się nachlać pod drzewem słuchając disco polo z głośnika bluetooth ;) Pozdrawiam

Lucyfer

Chała lepiej na dożynki do Olszyn jechać

Tutejszy

No i pięknie, w piątek bedzie super energia. Co do reszty komentarzy, " Januszom i Grażynom " sie nie podoba bo slabe koncerty... Tj tak mało disco polo????

sceptyczny

A co rozumiecie przez gwiazdy? To są znani wykonawcy, a poza tym z założenia jest to impreza dla wszystkich więc zespoły są przekrojowe i zróżnicowane ale nie ma się co spodziewać konkretnych nurtów muzycznych. Pop, rock i disco, bo to większość lubi. Mnie ten zestaw nie jara ale bólu dupy nie mam, bo jak chcę swoje zespoły, to jadę na festiwal tematyczny

mieszkaniec

Weźcie się w końcu za prawdziwe gwiazdy... Jak zawsze nic ciekawego... Chyba trzeba zmienić kompletnie organizatorów

mieszkanin

Boże coraz gorsze koncerty... :<

Napisz

Komentarze

  • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
    hmm Michal skocnzyl cienka szkole w olsztynie, a zamiast uczyc sie caly czas balowal.. powodzenia
    Autor: toTYLKOja
    2018-02-19 01:23:55
  • Nastolatek stanie przed sądem za posiadanie marihuany
    To jest dno, żałosne...policja......do więzienia?.... brak słów
    Autor: Magnatron
    2018-02-17 20:44:43
  • Policja przerwała „lodową zabawę” 19-latkom
    Jak widać są różne komentarze, i można powiedzieć że każdy miałby rację. Niech ćwiczą bardzo dobrze, są tego plusy, ale i jest bardzo duże niebezpieczeństwo takiej jazdy, bo jak widzicie to na środku stoi słup w który można trafić lub w drzewo które też są nie daleko tafli, jak w zeszłym roku była tragedia nad jeziorem. Ludzie to nie tor do takiej jazdy gdzie jest pusto do okoła. A tu policja interweniowała i pewnie skończyło się tylko na pouczeniu.
    Autor: Piotr
    2018-02-16 19:27:54
  • Krzysztof Pawłowicz wraca do gry
    ta rosyjska flaga w tle bardzo wiele mówi o człowieku
    Autor: jacek
    2018-02-15 10:40:59
  • „Szóstka” chce wychować sportowych mistrzów świata (zdjęcia)
    Papke siatkarskim mistrzem świata? Chyba że mówimy o turniejach juniorskich
    Autor: www.mpolski.pl
    2018-02-15 10:02:44
  • Gdy spłoną marzenia, pozostają łzy i nadzieja na ludzką dobroć
    Polecam ubezpieczać swoje wymarzone gniazdko, na które odkładało się każdy grosz. Wtedy nie ma takiego ambarasu.
    Autor: Zzzzz
    2018-02-13 12:20:57
  • Policja przerwała „lodową zabawę” 19-latkom
    Moim zdaniem jest to idiotyczne, w Szczytnie jest bardzo wielu młodych kierowców interesujących się motosportami (najczęściej driftem) i nie mają miejsca gdzie mogli by rozwijać swoje zainteresowania i pasje, bo przecież nawet o 3.00 w nocy nie można zażucić bokiem na jakiejś mało uczęszczanej drodze bo policja zaraz przyjedzie, wlepi mandat i odjedzie cuesząc się jak to oni tym małolatom nie dali w kość. Apeluję do władz miasta aby wydawać pieniądze na jakieś niepotrzebne i nikomu nieprzydatne sprawy pieniędzy tylko na takie które będą dawały niezmierną frajdę a zarazem obniża stopień zatrzymań/interwencji policji czy innych incydentów na drogach.
    Autor: Igor
    2018-02-12 00:15:30
  • Weronika po raz pierwszy zawita do Szczytna
    Czytam, że organizatorem „Weroniki” jest Krajowy Cech Fotografów - czyli towarzystwo wzajemnej adoracji. Nic innego, jak tylko wspólne wspieranie w działaniu i imprezowaniu. A jakie to osiągnięcia w fotografii ma rzeczony cech, oprócz organizowania wspólnych imprez "o charakterze zamkniętym"?
    Autor: Paweł 77
    2018-02-11 17:32:25
  • Urzędnicy odpowiadający za stan dróg! POBUDKA! (zdjęcia)
    Czy Misie się obudzą wątpię. Ludzie z gminy Wielbark zachłysnęli dobry rządzeniem pana Zapadki i jego Ekipy. Same załatwienie jakieś głupiej sprawy w gminie spotyka się z brakiem kompetencji ze strony urzędników. Oczywiście znajdą się i normalni ludzie którzy pomogą, wyjaśnia itd. Ale nie ulega temu zmianie, że to tylko mała garstka dobrych ludzi na odpowiedni stanowisku. Gmina wcale nie przyciąga żadnych nowych inwestycji, nie stara się. Ikea wieczna nie będzie wytną wszystkie lasy i pojadą dalej. Co do starania się o prawa miejskie to jakaś żenada. W niczym to gminie nie pomoże. Oczywiście pomoże Ekipie pana Zapadki na obsadzeniu nowych wolnych miejsc dla nieudolnych urzędników w tym dobrych znajomych. Nie słuchajcie głupot podatki i tak zostaną podwyższone. Młodzi ludzie opuszczają Gminę w poszukiwaniu lepszego życia emigrują do dalszych części Polski lub za granicę Polski bardziej opłacalna. Gmina nie inwestuje w młodych ludzi. W samym Wielbarku nie walczy się z narkotykami wręcz jest to pochlebiane, a moim zdaniem jest to największy problem. A artykułów taki jak ten powinno być więcej. To mieszkańcy Gminy Wielbark płacą Podatki i powinni wymagać dobrego sprawowania władzy przez Gminę. Komentarz wyżej "Maśćnabóldupy" świadczy tylko o inteligencji tej osoby. Zapewne jest to jakiś urzędnik, radny ... Oczywiście pani Sołtys wybrała taka formę zwrócenia się o pomoc, bo zwracając się do gminy w normalny sposób nie otrzyma żadnej pomocy. Zgłaszał bym to sprawę gdzieś wyżej. Wójt powinien rządzić przynajmniej dwie kadencję, a później zmiana. Mam nadzieje, że ta zmiana wkrótce nastąpi. Pozdrawiam
    Autor: 28latek
    2018-02-11 14:46:02
  • Nieludzkie oblicze szpitala (list do redakcji)
    Taaak , nie ma obowiazku informowac wiec nikt nie informuje . Proste . O zeby trzeba dbac calym rokiem a nie tylko jak zaczynaja bolec . Skoro w niemczech jest tak idealnie a wiem ze nie jest :) to trzeba bylo jechac po pomoc tam ????
    Autor: Pan carramba
    2018-02-10 20:57:24