Piątek, 22 Luty, Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Wielkie serca mieszkańców Dźwierzut (zdjęcia)


Całodzienna sesja tatuażu, usługa DJ'a na imprezie i maskotka królika wykonana przez dzieci z I a ZSP w Dźwierzutach pobiły licytacyjne rekordy w Dźwierzutach. - Co rok jest więcej dobra w czasie WOŚP – mówi Ewa Dolińska-Baczewska, dyrektor GOK i organizatorka finału w gminie. - Co rok jest nas coraz więcej i mamy coraz większe serca. Zebraliśmy dokładnie 20.357,65 zł, najwięcej spośród gmin powiatu szczycieńskiego.Do dźwierzuckiej filii sztabu WOŚP trafiło w tym roku ponad 60 przedmiotów na licytację. Były obrazy, różne gadżety oraz vouchery na wszelkiego rodzaju usługi. Wśród nich chociażby całodzienna sesja tatuażu jednym z olsztyńskich salonów, dzień w fotelu wójta, przejażdżka limuzyną, usługa DJ'a, czy tak niespotykana usługa, jak drapanie po plecach przez olsztyńskie Wiedźmuchy.

 

 

 

- Mieszkańcy, ale nie tylko, dali nam ponad 300 przedmiotów na kiermasz, często były to nowe zabawki, puzzle, gry. Na kiermaszowy stół trafiło też kilkadziesiąt ciast – wyjaśnia dyrektor GOK. Równie imponująco prezentował się program artystyczny. Wystąpiły Cyrla, Dzieci ze Świetlicy, Olsztyńska Szkoła Tańca i Dobrych Manier, Kuzyni Neptuna, szkoły z Dźwierzut, Kałeczyna i Orzyn, Oliwia Osowiecka, Oliwia Wójcik, Jessika Tyc i zespół Wrzosy.

 


 

W tym roku dźwierzucki finał zakończył się tanecznie, bo do tańca porwali uczestników Bartosz Abramski, Waldek Kiernozek i zespól Akord.

 

W czasie licytacji największą popularnością cieszył się voucher na całodzienną sesję tatuażu, który osiągnął cenę 850 złotych. Tuż za nim voucher na usługę DJ'a na imprezie – 500 złotych. Na trzecim miejscu podium cenowego znalazł się królik wykonany przez klasę Ia z ZSP w Dźwierzutach – 410 zł.

 

 

W tym roku GOK był również inicjatorem meczu strażacy kontra samorządowcy, który odbył się w sobotę, 12 stycznia. Jedną bramką zwyciężyli strażacy, a w czasie meczu do puszki WOŚP udało się zebrać 781 złotych.Komentarze do artykułu

Napisz


Komentarze

 • Zwyciężyć własne życie
  Szacunek za odwagę!!! Życie bywa ciężkie nieprzewidywalne i każdy z nas może się znaleść na zakręcie gdzie trzeba wszystko prostować....Cóż nie ma co się rozoisywać...Życzę wszystkiego dobrego dla P.Agnieszki i dzieci.Proszę się nie poddawać i żyć pełną parą!!!
  Autor: Wielki szacunek
  2019-02-21 17:08:50
 • Zwyciężyć własne życie
  A czemu mojego komentarza nie ma
  Autor: dzezka
  2019-02-21 16:13:55
 • Zwyciężyć własne życie
  Pozdrawiam i zycze zeby Pani spelnila swoje marzenia.Gratuluje szczerosci . To nas jedynie moze wyleczyc ...szczerosc i wiara w siebie...Zycze Pani tego
  Autor: Regina Roslaniec
  2019-02-21 12:36:01
 • Zwyciężyć własne życie
  Teoche ciezko współczuć kiedy ma się z tylu głowy, że 20 lat temu jakiś dureń napadł na moja mamę, przewrócił ją i moją malutką siostrę i wyrwał torebkę. Może nawet to była ekipa tej Pani...
  Autor: MSO
  2019-02-21 12:17:21
 • Kiedy nadejdzie wiosna? - mazurskie gadanie Wiesława Mądrzejowskiego
  Chłodem powiało, ale z tego artykułu. Nie wiem kim Pan jest i chyba nie chcę wiedzieć, ale nie rozumiem zamieszczania artykułu w naszej lokalnej prasie, gdzie mamy nasze lokalne ciekawe sprawy, w którym to artykule głównym tematem ukrytym pod hasłem \"wiosna\" jest opluwanie naszego -mojego Rządu. Życzę wiele spokoju, bo żółć, która z Pana wypływa zaszkodzi Pańskiemu zdrowiu. Czy warto?
  Autor: Adam
  2019-02-21 12:14:14
 • Zwyciężyć własne życie
  Trzeba mieć wielką odwagę żeby się przyznać, że ma się problem. Tak wiele ludzi pije na różnych stanowiskach i nie zdaje sobie sprawy że ma problem.Pojęcie pijusa tylko kojarzy się z towartystami spod sklepu a tak nie jest.Jest to okropna choroba która powinna być nagłasniana na każdym kroku. Trzymam kciuki za Panią wszystko się ułozy.
  Autor: Super
  2019-02-21 11:51:15
 • Ruszają elitarne studia oficerskie
  Dajcie sobie siana. Pomysł już został zrealizowany w latach 90tych i najęliście tłumoków po LO... poszli potem po WSPol w teren i ... zgrzyty były straszne. Nadal tumany na wysokich szczeblach widzę wniosków w tej firmie nie potrafią wyciagać. Taki Oficer to jak z koziej dupy trąba f-sz. Artysta teoretyk. Wysyłać na oficerke w koncu doswiadczonych f-szy ktorych macie tam coraz mniej. Ten kto nad tym mysli to tylko figurant bo jak widac zupełnie nie panuje nad durnymi pomysłami. Doświadczenie to sila kazdej firmy a policja....cóż niczym szmata....każdą gębę wytrze... Jak dobrze, że nie jestem już w tym syfie. Ni tylko fabryka kurzu i bzdur.
  Autor: Wiesio
  2019-02-21 11:50:50
 • Zwyciężyć własne życie
  No to fajnie, ja tez bym chcial byc takim cichym \"bohaterem\" tylko mi nikt za lezenie w domu pieniedzy dawac nie chce...
  Autor: szczery
  2019-02-21 10:51:53
 • Zwyciężyć własne życie
  Świetny artykuł... Pani Agnieszko trzymam kciuki za Panią.
  Autor: Kobieta
  2019-02-21 09:07:07
 • Ruszają elitarne studia oficerskie
  a tak płakali bo juz nie ma egzaminów między korpusami. to teraz kur8a mamy! 23 letni oficer po 4 latach czytania ksiązek! hahaha
  Autor: bizon
  2019-02-20 18:35:46