Sobota, 23 Luty, Imieniny: Damiana, Romana, Romany -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

W Szczytnie trwają Jurandalia


Główne uroczystości odbędą się na plaży miejskiej w Szczytnie oraz boiskach przy ul. Spacerowej. Będzie też dyskoteka, która „zagra” na dziedzińcu miejskiego ratusza. Poniżej prezentujemy dokładny, godzinowy rozkład studenckiego święta.

 


Główne uroczystości odbędą się na plaży miejskiej w Szczytnie oraz boiskach przy ul. Spacerowej. Będzie też dyskoteka, która „zagra” na dziedzińcu miejskiego ratusza. Poniżej prezentujemy dokładny, godzinowy rozkład studenckiego święta.

 

Środa, 11 maja:

 

Godz. 8-10.30 II Szczycieński Bieg Jurandaliowy (plaża miejska w Szczytnie)

Godz. 9-16 Turniej Siatkówki Plażowej (boiska przy plaży miejskiej)

Godz. 9-15 Jurand Basket Cup (boisko do koszykówki przy plaży miejskiej)

Godz. 10-14 Jurand Cup 2016 piłka nożna (Orlik przy ul. Spacerowej)

Godz. 12-14 Maraton Zumby (scena plaża miejska)

Godz. 15-15.30 Oficjalne otwarcie Jurandaliów 2016, dekoracja zwycięzców biegu (scena plaża miejska)


Godz. 15.45-17 Bitwa wydziałów (scena plaża miejska)

Godz. 17-18 Koncert Zespołu Diadem (scena plaża miejska)

Godz. 18-19.30 Koncert Zespołu Power Play (scena plaża miejska)
Godz. 20 Jurand By Night Zespół Fun-Tom (dziedziniec ratusza).

 

 

Czwartek, 12 maja:

 

Godz. 9 Finał Jurand CUP (orlik, ul. Spacerowa)

11.30-14 Zawody Strongman (plaża miejska)

16.30 Uroczysta gala finałowa (MDK Szczytno).



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2019-02-14 22:55:06

Domy dziecka w Szczytnie mają się dobrze

  • Czwartek, 2019-02-14 12:28:12

Radni ulżyli handlującym w Szczytnie

  • Poniedziałek, 2019-01-28 09:26:51

W Szczytnie powstanie szkoła sportowa

  • Wtorek, 2019-01-22 15:25:50

Pani Ula - najlepsza położna w Szczytnie


Komentarze

  • Spółka „Verdancy” podbija pasymską Koreę
    A co z \"Natura 2000\"? Co z ptactwem które gniazduje/żyje na tych terenach? Środowisko zostanie naruszone nieodwracalnie! Co za bzdura!Od kiedy można od tak dostać pozwolenie na budowę nad wodą lub na wodzie i to w obszarze chronionym?!
    Autor: Patrycja
    2019-02-22 19:56:04
  • „Jedynka” i „dwójka” mistrzami powiatu
    Sobieski nie wygrał? Niemożliwe XDD Chyba ten rok nie należy do najlepszych dla szkoły nr 3
    Autor: Lol
    2019-02-22 15:13:40
  • Ruszają elitarne studia oficerskie
    Oto nowa najnowsza masowa produkcja made in Szczytno łoficery po 4 latach na 6 grupach w programie studiów proszę obowiązkowo \"studentom\" puszczać takie pozycje jak ojciec Mateusz, Miami Vice, W11, 07 zgłoś się, Szklana Pułapka a tym ambitniejszym lot nad kukułczym gniazdem
    Autor: Pan łoficer tak się pisze?
    2019-02-22 13:07:15
  • Ruszają elitarne studia oficerskie
    Dramat kto wymyślił taki kretynizm. Ta aberacja a właściwie patologia już kiedyś była o takich złotych dzieciach Szczytna mówiło się pampersy. Przychodzili do jednostek i uczył ich sierżant bo aspirant nie miał czasu na takie głupoty. Pomysł to porażajacą głupota ale ta instytucja i tak się stacza. Będzie produkować pseudo oficerów, matołków, tym co planujecie zrobić degradujecie stopień oficera i doprowadzicie do konfliktów w jednostkach. Gratuluję Panie Szymczyk świetny pomysł długo Pan nad tym myślał?
    Autor: Jestem oficerem i mam 4 lata
    2019-02-22 13:00:11
  • Zwyciężyć własne życie
    Brawo!!! Życzę Pani wszystkiego dobrego. Trzymam kciuki!!!
    Autor: varadero
    2019-02-22 11:55:08
  • Rosja połączy Szczytno z Biskupcem
    Mam nadzieję , że skrzyżowania ścieżki rowerowej z drogami publicznymi i lokalnymi będą bezkolizyjne.? Czy znowu tylko rowerzyści będą mieli (pierwszeństwo) -przywileje a kierowcy utrapienie?
    Autor: bezpieczny kierowca
    2019-02-22 08:01:09
  • Ruszają elitarne studia oficerskie
    Czyżby to pan komendant rektor doktor inspektor Marek Fałdowski wymyślił? Jakoś mnie to nie dziwi.
    Autor: lubiepolicje
    2019-02-22 03:43:33
  • Zwyciężyć własne życie
    Szacunek za odwagę!!! Życie bywa ciężkie nieprzewidywalne i każdy z nas może się znaleść na zakręcie gdzie trzeba wszystko prostować....Cóż nie ma co się rozoisywać...Życzę wszystkiego dobrego dla P.Agnieszki i dzieci.Proszę się nie poddawać i żyć pełną parą!!!
    Autor: Wielki szacunek
    2019-02-21 17:08:50
  • Zwyciężyć własne życie