Środa, 25 Kwiecień, Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Urzędnicy odpowiadający za stan dróg! POBUDKA! (zdjęcia)

NAPISALI DO NAS: Gmino Wielbark i wszelkiej maści decydenci mający choćby najmniejszy wpływ na stan naszych dróg gminnych!!! Panie Wójcie Grzegorzu Zapadko, Panie Kierowniku ZGKiM w Wielbarku, Radni Gminni i Powiatowi, urzędnicy odpowiadający za stan dróg! POBUDKA!!!!!!!!!!Obudźcie się wreszcie misie ze snu zimowego i zróbcie coś z drogą nr 203 w obrębie Zieleniec bo to już o pomstę do nieba woła. Fajnie, że co po niektórzy wypoczywają na urlopach ale w tej gminie zostali ludzie którzy w ludzkich warunkach nie mogą dojść do własnego domu, których ledwo co może odwiedzić ksiądz z kolęda i do których w razie pomocy służb medycznych karetka nie dojedzie. W przypadku próby przejścia pieszo, bez pomocy drugiego człowieka nogi z kaloszem można już nie wyciągnąć. Zresztą oceńcie Państwo sami po zdjęciach. Gmina raz coś sypnęła dla poprawy stanu nawierzchni :-D ......GRATIS dołożyła gruz widoczny na zdjęciach.

 

 

 

Panie Wójcie, dziwi się Pan, zarówno jak i Pana zwolennicy że nie możemy się dogadać i że ciągle się czepiam o bzdety tak? Ale Pan wie o tym problemie od jesieni, na zebraniach wiejskich obiecał Pan ludziom szybkie działanie w tej sprawie i co? Obiecanki cacanki jak zwykle? Tylko że w tym wypadku to nie mleczarka rozjeżdża tą drogę ale gminna spółka komunalna która na potęgę w tych warunkach wywozi żwir dla wykonawcy terenów rekreacyjnych w centrum Wielbarka. Czy tak bardzo zależy Panu na ukończeniu tej inwestycji przed Dożynkami Powiatowymi i wyborami samorządowymi że zapomina Pan o zwykłych szarych mieszkańcach? Bo to że w mieszkańców wsi nie będzie Pan tak "inwestował" jak w mieszkańców centrum z uwagi że wpływy podatkowe z nich marne to już wiemy. Publicznie nas Pan o tym poinformował. Ale żeby aż tak??????????

 

 

 

I niech sobie Pan uświadomi że ludzie mieszkający przy tej drodze jak Syzyf próbują tą drogę doprowadzić do stanu przejezdności, ZA DARMO, ponosząc niemałe koszty, kiedy nie jest to ich obowiązek!!! A Pan, choć ignoruje ten wielki problem nie wypełniając tym samym swoich obowiązków ustawowych w tej kwestii pobiera z naszych publicznych pieniędzy rocznie przeszło 160 tysięcy złotych????? Już Pan mówił, że to zbyt mała kwota dla Pana na zakres Pańskich obowiązków, ale nie zwalnia to Pana w żaden sposób z tego że to w Pana kwestii leży doprowadzenie tej drogi do stanu który umożliwia przejazd w ogóle!!!!

 

 

Ja wszystko rozumiem i jestem za tym by do każdego problemu podchodzić racjonalnie, ale to już jest po prostu kpina i żenada. Każdy wie o problemie, w rozmowie stwierdza jedynie "yhy", "no tak"..... Czy to urzędnik, czy to radny, czy oba w jednym..... każdy wie, nikt nic nie może..... WSTYD!!!!!

 

 

Ale bronić samorządności to już wszyscy potrafią i o głosy wyborców starać się również!!!! To się wysilcie trochę jeśli zamierzacie objeżdżać nasze wsie i prosić nas o głosy w najbliższych wyborach samorządowych. Coś za coś drodzy Państwo!!!!!

 

 

P.S. I niech ciężarówki nie kombinują wywożenia przez Łatanę bo tam droga nie lepsza. Ludzie po chleb do sklepu nie maja jak normalnie dojechać rowerem tylko muszą multum kilometrów nadrabiać. Naprawdę WSTYD!!!

 

Aneta KrzyszkowskaKomentarze do artykułu

28latek

Czy Misie się obudzą wątpię. Ludzie z gminy Wielbark zachłysnęli dobry rządzeniem pana Zapadki i jego Ekipy. Same załatwienie jakieś głupiej sprawy w gminie spotyka się z brakiem kompetencji ze strony urzędników. Oczywiście znajdą się i normalni ludzie którzy pomogą, wyjaśnia itd. Ale nie ulega temu zmianie, że to tylko mała garstka dobrych ludzi na odpowiedni stanowisku. Gmina wcale nie przyciąga żadnych nowych inwestycji, nie stara się. Ikea wieczna nie będzie wytną wszystkie lasy i pojadą dalej. Co do starania się o prawa miejskie to jakaś żenada. W niczym to gminie nie pomoże. Oczywiście pomoże Ekipie pana Zapadki na obsadzeniu nowych wolnych miejsc dla nieudolnych urzędników w tym dobrych znajomych. Nie słuchajcie głupot podatki i tak zostaną podwyższone. Młodzi ludzie opuszczają Gminę w poszukiwaniu lepszego życia emigrują do dalszych części Polski lub za granicę Polski bardziej opłacalna. Gmina nie inwestuje w młodych ludzi. W samym Wielbarku nie walczy się z narkotykami wręcz jest to pochlebiane, a moim zdaniem jest to największy problem. A artykułów taki jak ten powinno być więcej. To mieszkańcy Gminy Wielbark płacą Podatki i powinni wymagać dobrego sprawowania władzy przez Gminę. Komentarz wyżej "Maśćnabóldupy" świadczy tylko o inteligencji tej osoby. Zapewne jest to jakiś urzędnik, radny ... Oczywiście pani Sołtys wybrała taka formę zwrócenia się o pomoc, bo zwracając się do gminy w normalny sposób nie otrzyma żadnej pomocy. Zgłaszał bym to sprawę gdzieś wyżej. Wójt powinien rządzić przynajmniej dwie kadencję, a później zmiana. Mam nadzieje, że ta zmiana wkrótce nastąpi. Pozdrawiam

Maśćnabóldupy

Sposób w jaki zwracasz się o pomoc/interwencję decyduje o tym czy i jaką uzyskasz, a przede wszystkim świadczy o twoim charakterze. Osobiście na taką formę apelu odpowiedziałbym mszą w intencji spokoju ducha i pozytywnego podejścia do ludzi.

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

 • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
  Zastanawia mnie jedna rzecz. Na jakiej podstawie Redaktor sugeruje w artykule, że może powstać tutaj McDonalds? McDonalds Polska - sama wybiera lokalizacje dla swoich jednostek to po 1, po 2 potrzeba 1.2 MLN zlotych, aby rozpocząć rozmowę o franczyzie tej placówki. Po 3 co najważniejsze - franczyze otrzymuje się, na istniejący już lokal - na okres 20 lat. Niestety, Szczytno nie jest atrakcyjnym rejonem dla tej sieci. Niska ilość mieszkańców oraz grupa wiekowa robi swoje. Bardziej traktują nas jako miejscowość "przelotową". Przykre i smutne. P.S Drodzy mieszkańcy nie nastawiajcie się na McDonalda czy KFC. Lepiej otwórzmy fabrykę paneli fotowoltaicznych - będą miejsca pracy, będą odnawialne źródła energii w Szczytnie,
  Autor: Ksawery
  2018-04-24 12:59:10
 • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
  Utrzymają się na luzie, wiem bo sam pracuję w jednym ze sklepów odzieżowych w Szczytnie. Nawet sobie nie wyobrażacie ile ludzie potrafią wydać kasy na ubrania, i to w Szczytnie.
  Autor: Wiem
  2018-04-24 12:35:10
 • Odnowa zaprasza na wyjątkowe rekolekcje
  Do "Helena Modrejewska" Nie rozumiem Twojej zazdrości. Masakra kobieto. Ktoś pomaga dzieciom, a ty piszesz takie rzeczy? Obrzydliwa zazdrość
  Autor: Obserwator
  2018-04-23 19:44:17
 • Odnowa zaprasza na wyjątkowe rekolekcje
  Takie świętoszkowate a na dzieciach kokosy zbijają
  Autor: Helena Modrejewska
  2018-04-23 19:28:43
 • Szczytno – miasto bez szans?
  jaki burmistrz takie miasto
  Autor: danuta
  2018-04-23 15:20:02
 • PIERWSZA PRZYSIĘGA TERYTORIALSÓW Z WARMII I MAZUR
  Czemu nic nie wspomnieliście o dwóch żołnierzach wyróżnionych przez ministra z naszego miasta?????
  Autor: Szymon Si
  2018-04-23 10:33:08
 • Trzy osoby ciężko ranne, audi uderzyło w drzewo
  Naprawde przez tego chlopaka strach dzieci samych do szkoły puszczac bo jak wariat jeździ a rodzice jego chyba udaja że nie wiedzą powinien już dawno mieć uprawnienia do jazdy zabrane a tatuś niech oczy wkoncu przetrze!!!!!
  Autor: Ja
  2018-04-22 22:39:49
 • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
  a co z wieżą ciśnień i z ruinami po kinie ?
  Autor: tak się pytam
  2018-04-22 17:58:07
 • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
  Sądząc po Twoim zapisie wypowiedzi należysz do osób mniej zamożnych i inteligentnych bo oryografia leży i nawet patrzeć nie może na to co wypisujesz. Kebaby i fastfood odpadają jak ktoś sprzedaję jedzenie, które zaraz zacznie uciekać od starości i brudu. A co do odzieży to jedni kupują w D.H. Mazur a inni wolą markowe ubrania.
  Autor: Do I co
  2018-04-22 12:03:03
 • Kołakowska, Fabisiak, Pabich – troje muszkieterów ze Świętajna
  Szanowny Panie redaktorze,muszkieterów cechowała lojalność- o innych przymiotach nie wspomnę.Tytuł artykułu, dla mnie dziwny.
  Autor: wyborca
  2018-04-21 18:35:38