Czwartek, 15 Listopad, Imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Trzy flagi = trzy wartości


Przed budynkiem jednej ze szczycieńskich firm zawisły trzy flagi: narodowe barwy Polski, flaga unijna oraz trzecia z napisem: Konstytucja.



- Chciałem w ten sposób pokazać, że Polska, Unia Europejska oraz najważniejszy akt prawny czyli Konstytucja RP są i powinny być ze sobą nierozerwalnie powiązane – tłumaczy Andrzej Dąbrowski. - Postanowiłem przekazać, że wartości, jakie te flagi sobą przedstawiają, są bardzo ważne dla mnie, dla mojej rodziny, dla firmy, którą prowadzę, właściwie dla nas wszystkich.


 

Pan Andrzej podkreśla, że nie jest to przejaw jakiegokolwiek protestu. - To wyłącznie przejaw mojego najgłębszego szacunku dla naszego państwa, zjednoczonej Europy i prawa, które winniśmy respektować.



Komentarze do artykułu

Konstanty

Do do Konstantego: Szeroką dyskusję chcesz Pan zacząć. Na temat forsa nowa nie mam planu dyskutować. A już na pewno nie na temat folksdojczów namnażających brednie o MN. Żegnam.

do Konstantego

Jakie tam \"sprawne propagowanie\" Konstytucji (mówienie, że ta ustawa jest znakiem KOD-u jest chore) na jednym maszcie w Szczytnie. Powiewające licznie nad Marszem Niepodległości flagi takiej np. faszystowskiej Forza Nuova to jest prawdziwa propaganda - z siłą przekazu na cały świat.

Konstanty

Z całą pewnością oznakowanie firmy flagą bojowników KOD prowokuje rozsądnych ludzi do zastanowienia się, czy warto podjąć rozmowę. Obawiam się, że każdy kto uległ wdziękom tego sprawnie propagowanego znaku ulega emocjom, które wykluczają merytoryczną dyskusję. Świątynia Antypisu to nie jest miejsce wymiany myśli.

Obserwator

Jacek, za co tak bardzo Konstytucji nie lubisz, skoro przez jej \"obecność\" w tej firmie JUZ tam nie zajrzysz? Bez Konstytucji było cacy, a z nią jest beee? To nie o firmie, a o Tobie wiele mówi.

Jacek

Firma wie jak starcic klientów . Ja już do was nie zajrzę . Żegnam

Andrzej

Jasne że konstytucja jest niezbędna. Jestem w 100% za jej przestrzeganiem. Pewnie jestes zadowolony bo przyjechales daewoo tico wiec co ci tam. Wazne ze jezdzi. Ja mam troche wyższe wymagania co do obsługi klienta. Poza tym dbałość o cudzą własność jest też ważna. Dziekuje.

se zbuduj...

... firmę, zatrudnij kompetentnych i pokaż, jaki jesteś ideał. Ja tam jestem zadowolony z remontu i nie mam uwag. A poza tym auto bywa przydatne, a konstytucja - jest niezbędna. No, ale jeśli dla przedmówcy \"fura\" jest najważniejsza, to nic dziwnego, że nie rozumie...

Darek Rokicki

W mojej firmie w Świętajnie flaga Unii powiewa już od kilku miesięcy.

Andrzej

Na twoim miejscu zajął bym się wymianą kadry z warsztatu. Pracuje tam banda nie kompetentnych ludzi a ten siwy dziadek co wprowadza auta na warsztat ma problemu z obsłużeniem i prowadzeniem samochodu. Szkoda nerwów na was.

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2018-11-15 10:18:07

Pijany kierowca ciężarówki zatrzymany

  • Środa, 2018-11-14 16:31:26

Wicemistrzynie z „dwójki”

  • Piątek, 2018-09-21 14:34:21

Przemysłowa chce „trzydziestki”


Komentarze

  • Ilona Bańkowska nowym zastępcą burmistrza Szczytna
    Jesteśmy świadkami tworzenia się nowego układu towarzysko-adoracyjnego. Czy będzie lepiej? czy Szczytno podniesie się gospodarczo? czy powstanie \"Brama Mazur\"? Wątpliwe.
    Autor: Mieszkaniec Szczytna - Jan Mazur
    2018-11-15 14:03:02
  • Trzy flagi = trzy wartości
    Do do Konstantego: Szeroką dyskusję chcesz Pan zacząć. Na temat forsa nowa nie mam planu dyskutować. A już na pewno nie na temat folksdojczów namnażających brednie o MN. Żegnam.
    Autor: Konstanty
    2018-11-15 13:47:09
  • Spokojnie. Damy radę!
    A ja słyszałem zawsze słowa \"...spokojnie jakoś to będzie...\" i tak jakoś zawsze było, coś się udało bardziej, a coś mniej. Loteria, brak profesjonalizmu pomimo prawdopodobnie dobrych chęci to wiele spraw z tego co zaobserwowało wiele osób było niedopiętych pozostawionych czystemu przypadkowi.
    Autor: Wojtek
    2018-11-15 12:35:36
  • Ilona Bańkowska nowym zastępcą burmistrza Szczytna
    No to dopiero teraz odczujemy kogo sobie wybraliśmy. Pożałujecie na kogo głosowaliście.
    Autor: mieszkaniec
    2018-11-15 11:48:44
  • Nie bądź obojętny! Jeden telefon może uratować czyjeś życie
    Często słyszę komentarze : co to dla niej/niego ze oddali bezdomnemu starą kołdrę czy płaszcz, pomagają bo im się wydaje że są lepsi. Nie jest tak. Widzisz w swoim zabiegany życiu człowieka siedzącego na schodach, wiesz że mu będzie w nocy zimno ale masz tyle jeszcze spraw na głowie. Potem za dzień dwa lub trzy słyszysz : ktoś zmarł na działkach lub spłonął w pustostanie... Przez chwilę wspominasz zwinietego człowieka siedzącego na schodach potem zapominasz. Ile w nas człowieka jeszcze zostało w gonitwie sukcesu. Dla mnie sukcesem jest: umieć się zatrzymać zauważyć potrzeby innego człowieka i pomoc na ile umiemy. Nawet wykonać telefon żeby nie musieć się zastanawiać czy zamarzł ten którego mijalismy. Los jest pokretny i maloprzewidywalny. Ty pomagasz dziś może ktoś kiedyś pomoże tobie bądź twoim bliskim.
    Autor: Osa
    2018-11-14 22:58:23
  • Jubileuszowy Fotograf Szczycieński (zdjęcia)
    Foto numer 2 - bezcenne
    Autor: Śmieszek
    2018-11-14 17:40:30
  • Trzy flagi = trzy wartości
    Jakie tam \"sprawne propagowanie\" Konstytucji (mówienie, że ta ustawa jest znakiem KOD-u jest chore) na jednym maszcie w Szczytnie. Powiewające licznie nad Marszem Niepodległości flagi takiej np. faszystowskiej Forza Nuova to jest prawdziwa propaganda - z siłą przekazu na cały świat.
    Autor: do Konstantego
    2018-11-14 16:36:37
  • Szczytno w wizji Krzysztofa Mańkowskiego
    Panie Tadeuszu - aż tak otwarcie?! Panie rzeczniku prasowy Starosty Powiatowego w Szczytnie z okresu śp. Andrzeja Kijewskiego - pamięta Pan te wspaniałe czasy? Ale minęły.
    Autor: Śmieszek
    2018-11-14 15:20:58
  • Szczytno w wizji Krzysztofa Mańkowskiego
    Z powodu miernych, dotychczasowych osiągnięć jako samorządowiec, pan Mańkowski nie był moim faworytem. Trzeba jednak uszanować wolę wyborców . Zobaczymy, jak \"wizjoner\" wywiąże się ze swoich obietnic.
    Autor: Nela
    2018-11-14 14:59:25
  • Szczytno w wizji Krzysztofa Mańkowskiego
    To właściwy człowiek, doświadczony samorządowiec z pomysłami dla rozwoju miasta i któremu zaufali mieszkańcy. Uważam, że nie zawiedzie oczekiwań i doprowadzi do tego, że Szczytno będzie \" Bramą Mazur\".
    Autor: Tadeusz Zagozdziński
    2018-11-14 11:23:02