Czwartek, 17 Styczeń, Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Trzy flagi = trzy wartości


Przed budynkiem jednej ze szczycieńskich firm zawisły trzy flagi: narodowe barwy Polski, flaga unijna oraz trzecia z napisem: Konstytucja.- Chciałem w ten sposób pokazać, że Polska, Unia Europejska oraz najważniejszy akt prawny czyli Konstytucja RP są i powinny być ze sobą nierozerwalnie powiązane – tłumaczy Andrzej Dąbrowski. - Postanowiłem przekazać, że wartości, jakie te flagi sobą przedstawiają, są bardzo ważne dla mnie, dla mojej rodziny, dla firmy, którą prowadzę, właściwie dla nas wszystkich.


 

Pan Andrzej podkreśla, że nie jest to przejaw jakiegokolwiek protestu. - To wyłącznie przejaw mojego najgłębszego szacunku dla naszego państwa, zjednoczonej Europy i prawa, które winniśmy respektować.Komentarze do artykułu

Konstanty

Do do Konstantego: Szeroką dyskusję chcesz Pan zacząć. Na temat forsa nowa nie mam planu dyskutować. A już na pewno nie na temat folksdojczów namnażających brednie o MN. Żegnam.

do Konstantego

Jakie tam \"sprawne propagowanie\" Konstytucji (mówienie, że ta ustawa jest znakiem KOD-u jest chore) na jednym maszcie w Szczytnie. Powiewające licznie nad Marszem Niepodległości flagi takiej np. faszystowskiej Forza Nuova to jest prawdziwa propaganda - z siłą przekazu na cały świat.

Konstanty

Z całą pewnością oznakowanie firmy flagą bojowników KOD prowokuje rozsądnych ludzi do zastanowienia się, czy warto podjąć rozmowę. Obawiam się, że każdy kto uległ wdziękom tego sprawnie propagowanego znaku ulega emocjom, które wykluczają merytoryczną dyskusję. Świątynia Antypisu to nie jest miejsce wymiany myśli.

Obserwator

Jacek, za co tak bardzo Konstytucji nie lubisz, skoro przez jej \"obecność\" w tej firmie JUZ tam nie zajrzysz? Bez Konstytucji było cacy, a z nią jest beee? To nie o firmie, a o Tobie wiele mówi.

Jacek

Firma wie jak starcic klientów . Ja już do was nie zajrzę . Żegnam

Andrzej

Jasne że konstytucja jest niezbędna. Jestem w 100% za jej przestrzeganiem. Pewnie jestes zadowolony bo przyjechales daewoo tico wiec co ci tam. Wazne ze jezdzi. Ja mam troche wyższe wymagania co do obsługi klienta. Poza tym dbałość o cudzą własność jest też ważna. Dziekuje.

se zbuduj...

... firmę, zatrudnij kompetentnych i pokaż, jaki jesteś ideał. Ja tam jestem zadowolony z remontu i nie mam uwag. A poza tym auto bywa przydatne, a konstytucja - jest niezbędna. No, ale jeśli dla przedmówcy \"fura\" jest najważniejsza, to nic dziwnego, że nie rozumie...

Darek Rokicki

W mojej firmie w Świętajnie flaga Unii powiewa już od kilku miesięcy.

Andrzej

Na twoim miejscu zajął bym się wymianą kadry z warsztatu. Pracuje tam banda nie kompetentnych ludzi a ten siwy dziadek co wprowadza auta na warsztat ma problemu z obsłużeniem i prowadzeniem samochodu. Szkoda nerwów na was.

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

 • Piątek, 2018-11-30 10:38:31

Czołówka pod Linowem, ranne trzy osoby

 • Czwartek, 2018-11-15 10:18:07

Pijany kierowca ciężarówki zatrzymany

 • Środa, 2018-11-14 16:31:26

Wicemistrzynie z „dwójki”


Komentarze

 • Najpierw diety, potem sprawy miasta
  A czegoś można oczekiwać patrząc na naszych \"drogich\" radnych. Towarzystwo wzajemnej adoracji kontynuuje swoje pięć minut przy korytku. Piękne słówka znów omamiły wyborców. Dzieje się to od wielu lat na wszystkich szczeblach samorządu- bez względu na \"obowiązującą\" opcje polityczną. Jacy wyborcy- takie \"elyty\" polityczne.
  Autor: dr
  2019-01-16 13:53:58
 • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
  Ja rowniez nie wyobrazam sobie likwidacji tzw 1. Gdyby tak sie stalo syn musial by codziennie isc pare dobrych kilometrow do innej szkoly bo napewno sp 3 nie pomiesci wszystkich uczniow z okolicy. A pozatym w tym roku i tak musial zmienic budynek z sp 3 na sp 1 i co po roku znowu zmiana??? Ktos wogole mysli o tych dzieciach?? Pomyslal ktos jak wplywa na nich ciagla zmiana srodowiska?? Cala nasz edukacja
  Autor: Agnieszka
  2019-01-15 18:34:24
 • Gwiazdki „Tygodnika” dla Ryszarda Łopatki
  Gratuluję Ryszardzie ! Pięknie to ująłeś. Pozdrawiam serdecznie. HB
  Autor: Halina Biziuk
  2019-01-15 15:20:22
 • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
  Panie Zbyszku a może tak złozyć wniosek o środki z programu \"razem bezpieczniej\" Są środki na bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych!!! Trzeba tylko napisać wniosek. Powinien byc Pan zainteresowany. Sprawę reformy edukacji w mieście proszę pozostawić ludziom, którzy sie na tym znają i przekonywać też do tego Pana Burmistrza!
  Autor: kolega
  2019-01-15 14:44:58
 • Ambitne plany przewodniczącego Kiersikowskiego
  Pan Rafał jak mnie pamięć nie myli będąc Dyrektorem GOK w Pasymiu zapewniał wszystkich, że uruchomi w tamtej gminie \"Hollywood\"! Na pewno można jego słowa brać na serio :)
  Autor: jan
  2019-01-15 14:41:39
 • Ambitne plany przewodniczącego Kiersikowskiego
  Bez urazy - perspektywy Pasymia (tamtejszego GOK) nie dotyczą Szczytna. Pan Kiersikowski jeszcze się nie ogarnął.
  Autor: Śmieszek
  2019-01-14 16:26:44
 • Rozogi i Szczytno z certyfikatem „Szkolnego Ogrodu Dydaktycznego”
  Piekne wypelnienie zielonej sukienki. Moge wiedziec gdzie ta pania poznac?
  Autor: Pedro
  2019-01-14 09:42:19
 • Ambitne plany przewodniczącego Kiersikowskiego
  Dobrze, że propozycje kontrkandydata Pana Mańkowskiego zostały zauważone i będą realizowane :)
  Autor: mieszkaniec
  2019-01-14 08:32:53
 • Pasymski Disneyland – felieton Romana Żokowskiego
  No bez jaj, stary rynek jak i ratusz był obskurny i gburowaty.
  Autor: xyz
  2019-01-13 17:45:26
 • Lodowiska zamiast dróg powiatowych
  Zarządca drogi mówi że nie ma kasy. Ciekawe czy brakuje też na diety radnych powiatowych i wypłaty ,”trzynastki” dla Pana Starosty i jego pracowników...
  Autor: Himer
  2019-01-13 10:45:55