Niedziela, 23 Wrzesień, Imieniny: Maury, Milany, Tomasza -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

„Trójka” biła wszystkich


Siatkarze ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Szczytnie wygrali półfinał wojewódzki w minipiłce siatkowej szkół podstawowych. Podopieczni Pawła Cegielskiego wygrali wszystkie swoje pojedynki.



Wyniki meczów:

Kategoria chłopców:

SP nr 6 Szczytno - SP nr 3 Gołdap 0 : 2

SP nr 3 Szczytno - SP nr 4 Ełk 2 : 0

SP nr 3 Gołdap - SP nr 4 Ełk 1 : 2

SP nr 6 Szczytno - SP nr 3 Szczytno 0 : 2

SP nr 3 Szczytno - SP nr 3 Gołdap 2 : 0

SP nr 4 Ełk - SP nr 6 Szczytno 2 : 0

 

Kategoria dziewcząt:

SP nr 4 Giżycko - SP nr 2 Szczytno 2 : 0

SP nr 7 Ełk - SP nr 4 Mrągowo 0 : 2

SP nr 2 Szczytno - SP nr 4 Mrągowo 0 : 2

SP nr 4 Giżycko - SP nr 7 Ełk 2 : 0


SP nr 7 Ełk - SP nr 2 Szczytno 2 : 0

SP nr 4 Mrągowo - SP nr 4 Giżycko 2 : 1

 

 

Klasyfikacja końcowa:

Kat. Chłopców: Kat. Dziewcząt:

1. Szkoła Podstawowa nr 3 Szczytno 2. Szkoła Podstawowa nr 4 Ełk

3. Szkoła Podstawowa nr 3 Gołdap

4. Szkoła Podstawowa nr 6 Szczytno

1. Szkoła Podstawowa nr 4 Mrągowo

2. Szkoła Podstawowa nr 4 Giżycko 3. Szkoła Podstawowa nr 7 Ełk

4. Szkoła Podstawowa nr 2 Szczytno

 

 

 

Kategoria Chłopców:

 

Zwycięska drużyna – Szkoła Podstawowa nr 3 Szczytno – wystąpiła w składzie: Caliński Mateusz, Gacioch Miłosz, Kienigsman Jakub, Kowalski Jakub, Nowicki Maciej, Pietrzak Piotr, Piórkowski Wojciech, Pyśk Kamil, Wlazło Jan, Żebrowski Kamil. Trenerem zespołu jest Paweł Cegielski.

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze

  • Wielkie sprawy miasta i mniejsze... mieszkańców, co o nich wiedzą i mówią kandydaci
    Gontarzewski na burmistrza!!!
    Autor:
    2018-09-22 17:22:37
  • „Natura Mazur” będzie większa
    A woda w jeziorze robi się coraz brudniejsza ????
    Autor: Szp
    2018-09-22 14:24:21
  • Drózd, Jodłowski, Kudrzycki, – kto zostanie wójtem gminy Rozogi?
    Żal mi tych kandydatów z naszej gminy .następne 5 lat straconych jak ich wybierzemy. Koniec z uklasami czy się wziąć do roboty.A to tylko prawo i sprawiedliwość może zapewnić.
    Autor:
    2018-09-22 13:31:02
  • Pabich przeprosił i... otrzymał brawa (zdjęcia)
    Zapoznałam się z programem wyborczym kandydata na wójta. Drogi kandydacie . Były wójcie. Przydałoby się znać statut gminy do której Pan kandyduje To co jest w programie wyborczym tego komitetu , albo należy statutowo do obowiązków wójta i musi to wykonać Są też inne pana propozycje , które leżą w kompetencjach innych organów samorządowych.
    Autor: Nela
    2018-09-21 21:42:57
  • Wielkie sprawy miasta i mniejsze... mieszkańców, co o nich wiedzą i mówią kandydaci
    Do pappa: pewnie masz rację. Sentyment do dobrze położonych bruków - to może staroświeckie. Ale na Pl. Juranda bruk musi być. Aby można było na bruk wyrzucać te pacynki, kukiełki, nieudolne postacie, które chcą siedzieć w wieży ratusza, co to jest uznawana za siedzibę "Danuśki", z której to Danuśka wyszła ledwo żywa, a Jurand przeżył rozpacz. Zobaczymy, co będzie z "Jurandem" - tą dziurą straszącą przez tyle lat w centrum miasta. Czy "Danuśka" pomoże? Czy może to jest ostatni oddech "Krzyżaków" w mieście Szczytno.
    Autor: Krajan
    2018-09-21 17:44:13
  • Wielkie sprawy miasta i mniejsze... mieszkańców, co o nich wiedzą i mówią kandydaci
    Niech Gontarzewski dalej wysyła do mieszkańców smsy proszące o głosy nie znając ich prywatnie to na pewno wygra.
    Autor: Jan
    2018-09-21 17:26:58
  • Wielkie sprawy miasta i mniejsze... mieszkańców, co o nich wiedzą i mówią kandydaci
    Czytając wypowiedzi kandydatów to jednak optuję za panem Mańkowskim, bo przynajmniej gwarantuje dynastię! Trzech synów - budrysów - tylko pogratulować! I to dorosłych. Ciekawe gdzie pracują - może będzie jakieś przełożenie?! A tak na poważnie, to rzeczywiście InnoPolice to inwestycja w WSPol, a nie w miasto. Szczytno nie ma infrastruktury, która pozwoliłaby na przyjmowanie jakiejś dużej, systematycznie napływającej publiczności. Hotele, restauracje, bary, puby, połączenia komunikacyjne z resztą kraju, parkingi? To, co w tej chwili mamy, to od biedy obsprawia turystykę indywidualną, gorzej z turystyką zorganizowaną. To potiomkinowska wieś. Coś ma, ale wygenerowane jest sztucznie.
    Autor: Krajan
    2018-09-21 17:15:05
  • Wielkie sprawy miasta i mniejsze... mieszkańców, co o nich wiedzą i mówią kandydaci
    Jak obecna Pani Burmistrz może nie wiedzieć ile kosztuje bilet komunikacji miejskiej? Myślę, że po tylu latach powinna dać sobie spokój i dać miejsce innym kandydatom. Co do Pana Gontarzewskiego, jakim prawem wysyła Pan smsy z prośbą o głosy? Nie znamy się, nie wiem skąd ma mój nr i jeszcze nęka smsami. Żałosne, na pewno nie dostanie mojego głosu.
    Autor: student
    2018-09-21 15:19:20
  • Wielkie sprawy miasta i mniejsze... mieszkańców, co o nich wiedzą i mówią kandydaci
    Ja osobiście polecam kandydaturę Pani Danuty Górskiej. Ma wieloletnie doświadczenie i potrafi zachować się odpowiednio w każdej, nawet trudnej sytuacji. Dba o nasze miasto już tyle lat, że myślę że każdy mieszkaniec Szczytna wyrobił już sobie opinie. Głosujmy mądrze!!!
    Autor: ASIA
    2018-09-21 15:15:52
  • Podniosą most i zlikwidują zieloną rurę
    Do KRAJANA, a mi nie szkoda !!!!! Proponuje , żebyś zamieszkał przy ulicy Sienkiewicza lub Mickiewicza i spróbował spać w nocy przy otwartym oknie, wówczas zrozumiesz dlaczego mi nie SZKODA tego bruku !!!!!!
    Autor: pappa
    2018-09-21 15:01:07