Niedziela, 24 Marzec, Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Tenisowy boom w Dźwierzutach (zdjęcia)


Aż 127 uczniów z gminy Dźwierzuty wzięło udział w Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Dźwierzuty. W najstarszej kategorii wiekowej wygrali Wiktoria Niemyjska i Norbert Knizia, a w najmłodszej Klaudia Darmofał i Artur Łomiak.



Uczestniczący w zawodach uczniowie reprezentowali następujące placówki: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dźwierzutach (opiekunowie - Jarosław Śmieciuch, Aleksandra Ciechacka ), Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzynach (Kamil Ziółek, Marta Mrozewska ), Szkoła Podstawowa w Linowie (Anna Kleniewska, ks. Krzysztof Pliszka), Szkoła Podstawowa w Rumach (Małgorzata Wewióra), Szkoła Podstawowa w Kałęczynie (Piotr Andruszkiewicz)

 

 

Sędzią głównym zawodów był Jarosław Szpyrka. Nagrody uczestnikom wręczała wójt Marianna Szydlik oraz nowa sekretarz gminy Barbara Trusewicz. Spośród wszystkich zawodników wylosowano także 10 osób, które otrzymały nagrody dodatkowe

 

 

 

Klasyfikacja końcowa:

 

Dziewczęta

 

Klasy I-III

I – KLAUDIA DARMOFAŁ, II – WIKTORIA ORŁOWSKA, III - LENA BIRUK

Klasy IV-V

I – WIKTORIA KNIZIA , II – AMELIA GRUDZIĄDZ, III – ZUZANNA KLENIEWSKA

Klasy VI

I – OLIWIA WIĘCEK, II – KINGA SAMSEL, III – ZUZANNA PODPORA


Klasy VII

I – WERONIKA WYRWAS, II – ALEKSANDRA WÓJCIK, III – ALEKSANDRA SULEWSKA

Klasy VIII

I – JULIA KAMIŃSKA, II – JULITA PUDLEWSKA, III – KLAUDIA MRÓZ

Klasy III gimnazjum

I – WIKTORIA NIEMYJSKA, II – NATALIA GLINKA, III – DARIA SAŁKOWSKA

 

Chłopcy

 

Klasy I-III

I – ARTUR ŁOMIAK, II – JAKUB LESZCZAK, III – ARTUR SOKOŁOWSKI

Klasy IV-V

I – MATEUSZ WYRWAS, II – JAKUB SZYMAŁOWICZ, III – IGOR WITEK

Klasy VI

I – OLIWIER ORŁOWSKI, II miejsce – DORIAN ORZEŁ, III – MATEUSZ POLEWACZYK

Klasy VII

I – WIKTOR OPALACH, II – SZYMON ZARZYCKI, III – JAKUB SZTYMELSKI

Klasy VIII

I – FILIP DUDZIEC, II – MIKOŁAJ FRĄCZEK, III – RADOSŁAW RUSINEK

 

Klasy III gimnazjum

I – NORBERT KNIZIA, II – SEBASTIAN MARCIŃCZYK, III – MARCEL STASZEWSKI



Komentarze do artykułu

Napisz


Komentarze

  • Rowerowa ścieżka „zarasta”... przetargami
    O jakiej ścieżce jest mówione - jeżeli na trasie Kiejkuty Jabłonka, ten odcinek jest już zasypany. Bo w tym miejscu powstał droga z Kiejkut do Orżyn !!!
    Autor: takisobie
    2019-03-23 13:06:08
  • Ospa zabiła 6-letnią Maję
    To są choroby wieku dziedziecego co nie znaczy,ze przechodzi się je łagodnie. Zdarza się raz na 10 tys. zgon spowodowany powikłaniami. Dlatego należy się szczepic.dzieci i siebie!
    Autor: Nuna
    2019-03-23 12:19:35
  • Ospa zabiła 6-letnią Maję
    szkoda dziewczynki pochylmy czoła nad zmarłym dzieckiem spoczywaj w pokoju aniołku!!!
    Autor: tom
    2019-03-23 07:29:19
  • Ogień nie zna się na zegarku
    do Ktosika . Czyli twoim tokiem rozumowani to mieszkańcy i postronne osoby miały zająć się gaszeniem tego samochodu . Jeżeli byłbyś na miejscu to byś wiedział że osoby postronne wraz z właścicielem sklepu próbowały ugasić samochód lecz mimo użycia kilku gaśnic nie udało się to . Potem nie można było nic zrobić tylko patrzeć na palący się samochód . To po co nam ta straż skoro nie wypełniają swoich obowiązków
    Autor: Grzesiek
    2019-03-22 10:45:29
  • Życie po 16 – felieton Romana Żokowskiego
    Dobrze, że Dunajcy mają sklep do 18 to mogę zakupy po drodze z pracy zrobić inaczej chyba musiałabym do Biedronki latać. Pasym to od kilku lat miasto emerytów.
    Autor: ina
    2019-03-22 10:27:31
  • Życie po 16 – felieton Romana Żokowskiego
    Brawo! Nie wiedziałem Romku że z Ciebie taki zdolny felietonista. Pozdrawiam
    Autor: Sebastian T.
    2019-03-22 05:31:55
  • Kadeci „Wiktorii” ukarani za... brak pieniędzy
    Pozwalam sobie zacytować informacje z konkurencyjnego periodyku tj. \"Kurek Mazurski\" Cyt. 16.01.2019; \" W poniedziałek burmistrz Szczytna wydał zarządzenie dotyczące podziału dotacji dla organizacji pozarządowych na realizację zadań publicznych. Podobnie jak w latach ubiegłych, najwięcej środków z samorządowego budżetu zostanie przeznaczonych na sportowe szkolenie dzieci i młodzieży – łącznie 230 tys. zł. Z tego, co także nie jest wielkim zaskoczeniem, 79 tys. zł otrzyma klub piłkarski SKS Szczytno \" Ps. Nie znalazłem niestety wybitniejszych osiągnięć naszych lokalnych kopaczy piłki nożnej ? I to jest dysproporcja budżetu ...
    Autor: Frustrat
    2019-03-21 21:10:57
  • Pierwszy piec z dotacją
    To Mańkowski opiera się na tym co burmistrz miasta Danuta Górską stworzyła. Minęło już 5 miesięcy rządów Pana Mańkowskiego z Pslem i poza jego dochodem rzędu 60.000 zł nic się nie zmieniło i nic się nie dzieje.
    Autor: Rafal
    2019-03-21 18:18:05
  • Kadeci „Wiktorii” ukarani za... brak pieniędzy
    I tutaj najlepiej widać jak zarządzane jest miasta. Drużyna która od jakiegoś czasu robi duże postępy dostaje 9 tysięcy złotych? Przecież to jest jakiś żart. Część lokalnych polityków ma większe pensje miesięczne. W Szczytnie nigdy nie będzie sukcesów, bo poza kilkoma pasjonatami to miasto zdycha powolną śmiercią. Lansować się przed kamerami, cykać foty na zawodach sportowych, ale nic nie zrobić gdy rzeczywiście potrzeba interwencji. Wstyd.
    Autor: Szczytniak
    2019-03-21 14:20:47
  • Ogień nie zna się na zegarku
    Przykre jest to, że kierownictwo jednostki które nie stanęło na wysokości zadania i straż nie wyjechała do pożaru , pisze pod pseudonimem Mieszkanka wyjaśnienia, co oznacza skrót OSP. Słabo, doprawdy słabo zasłaniać się kobietą.
    Autor: Feministka
    2019-03-21 10:21:56