Czwartek, 17 Styczeń, Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Tajemnicza śmierć mieszkańca gminy Jedwabno we Francji


Francuska żandarmeria wyjaśnia tajemniczą śmierć 21-letniego Krzysztofa G. z gminy Jedwabno. Ciało mężczyzny zostało znalezione koło zaparkowanej na poboczu, prowadzonej przez niego furgonetki.



Jak podało dziś rano radio RMF FM ciało 21-letniego kierowcy z naszego powiatu znaleziono w nocy z wtorku na środę w miejscowości Pusignan koło Lyonu we Francji.

- Na razie nie mamy żadnej informacji, która dotyczyłaby zdarzenia we Francji z udziałem mieszkańca naszego powiatu – mówi podkomisarz Ewa Szczepanek ze szczycieńskiej policji. - Być może dotyczy to innego Szczytna, a być może taka informacja do nas jeszcze dotrze.

 

Według korespondenta RMF na ciele mieszkańca gminy Jedwabno, które zostało odkryte przy ulicy L'aveue de Staolas w miejscowości Pusignan koło Lyonu, były poważne obrażenia.


 

Funkcjonariusze znaleźli ciało Polaka w nocy z wtorku na środę o godz. 1. Początkowo wiele wskazywało na to, że 21-letni kierowca padł ofiarą napaści. Teraz jednak, według nieoficjalnych informacji, służby skłaniają się do wersji wypadku drogowego, którego sprawca uciekł.

 



Komentarze do artykułu

xxx

Fajny,młody chłopak..Tragedia :( Wspólczuje rodzinie ...

Piotr

Chodzi o te Szczytno warmińsko mazurskie to był mój kolega....

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2018-12-27 09:42:54

ŚDS Jedwabno w ministerstwie

  • Czwartek, 2018-12-20 10:56:45

Śwąteczne Życzenia Wójta Gminy Rozogi

  • Poniedziałek, 2018-12-17 11:49:11

Zasłabnięcie skończyło się śmiercią

  • Poniedziałek, 2018-10-29 10:22:46

Żelazne i złote małżeństwa z gminy Jedwabno


Komentarze

  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    A czegoś można oczekiwać patrząc na naszych \"drogich\" radnych. Towarzystwo wzajemnej adoracji kontynuuje swoje pięć minut przy korytku. Piękne słówka znów omamiły wyborców. Dzieje się to od wielu lat na wszystkich szczeblach samorządu- bez względu na \"obowiązującą\" opcje polityczną. Jacy wyborcy- takie \"elyty\" polityczne.
    Autor: dr
    2019-01-16 13:53:58
  • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
    Ja rowniez nie wyobrazam sobie likwidacji tzw 1. Gdyby tak sie stalo syn musial by codziennie isc pare dobrych kilometrow do innej szkoly bo napewno sp 3 nie pomiesci wszystkich uczniow z okolicy. A pozatym w tym roku i tak musial zmienic budynek z sp 3 na sp 1 i co po roku znowu zmiana??? Ktos wogole mysli o tych dzieciach?? Pomyslal ktos jak wplywa na nich ciagla zmiana srodowiska?? Cala nasz edukacja
    Autor: Agnieszka
    2019-01-15 18:34:24
  • Gwiazdki „Tygodnika” dla Ryszarda Łopatki
    Gratuluję Ryszardzie ! Pięknie to ująłeś. Pozdrawiam serdecznie. HB
    Autor: Halina Biziuk
    2019-01-15 15:20:22
  • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
    Panie Zbyszku a może tak złozyć wniosek o środki z programu \"razem bezpieczniej\" Są środki na bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych!!! Trzeba tylko napisać wniosek. Powinien byc Pan zainteresowany. Sprawę reformy edukacji w mieście proszę pozostawić ludziom, którzy sie na tym znają i przekonywać też do tego Pana Burmistrza!
    Autor: kolega
    2019-01-15 14:44:58
  • Ambitne plany przewodniczącego Kiersikowskiego
    Pan Rafał jak mnie pamięć nie myli będąc Dyrektorem GOK w Pasymiu zapewniał wszystkich, że uruchomi w tamtej gminie \"Hollywood\"! Na pewno można jego słowa brać na serio :)
    Autor: jan
    2019-01-15 14:41:39
  • Ambitne plany przewodniczącego Kiersikowskiego
    Bez urazy - perspektywy Pasymia (tamtejszego GOK) nie dotyczą Szczytna. Pan Kiersikowski jeszcze się nie ogarnął.
    Autor: Śmieszek
    2019-01-14 16:26:44
  • Rozogi i Szczytno z certyfikatem „Szkolnego Ogrodu Dydaktycznego”
    Piekne wypelnienie zielonej sukienki. Moge wiedziec gdzie ta pania poznac?
    Autor: Pedro
    2019-01-14 09:42:19
  • Ambitne plany przewodniczącego Kiersikowskiego
    Dobrze, że propozycje kontrkandydata Pana Mańkowskiego zostały zauważone i będą realizowane :)
    Autor: mieszkaniec
    2019-01-14 08:32:53
  • Pasymski Disneyland – felieton Romana Żokowskiego
    No bez jaj, stary rynek jak i ratusz był obskurny i gburowaty.
    Autor: xyz
    2019-01-13 17:45:26
  • Lodowiska zamiast dróg powiatowych
    Zarządca drogi mówi że nie ma kasy. Ciekawe czy brakuje też na diety radnych powiatowych i wypłaty ,”trzynastki” dla Pana Starosty i jego pracowników...
    Autor: Himer