Sobota, 24 Luty, Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

„Taaaki” szczupak wygrał puchar

Leszek Maroszek ze Szczytna wygrał Zawody Spinningowe o Puchar Starosty Szczycieńskiego. Impreza odbyła się na jeziorze Wałpusz. Rywalizację zorganizowali Koło PZW 74 Szczytno i Powiatowe Centrum Sportu.



W zawodach wzięło udział 50 wędkarzy. - Z Olsztyna, Ostrołęki i oczywistsze z naszego powiatu – mówi Kazimierz Szempliński, prezes Koła PZW 74 Szczytno. - Z rybą nie było źle. Na pięćdziesięciu zawodników tylko sześciu nic nie złowiło. Dominowały okonie. Złapano jedynie cztery szczupaki. Co ważne wszystkie ryby, po pomiarach zostały wypuszczone do jeziora.

Największą sztukę złowił Leszek Maroszek – był to szczupak o wymiarze 54 cm.

Największego okonia 32,8 cm złowił Jacek Wikłacz z Olsztyna.

Klasyfikacja generalna: 1. Leszek Maroszek (1310 pkt.), 2. Michał Szatkowski (1210), 3. Jacek Erat (1170 pkt), 4. Ryszard Suchodolski (1100), 5. Remigiusz Okliński (1000), 6. Łukasz Markiewicz (960).



Powiązane wydarzenia

  • Wtorek, 2018-02-13 18:24:18

Jedwabno wygrało czujnik powietrza

  • Czwartek, 2017-12-21 15:12:00

SREBRNY PUCHAR GWIAZDY



Komentarze do artykułu

KRLS

Brawo PZW Mazowiecki okręg, jakie okazy zostawiają w jeziorach. Wędkarze którzy płacą składki utrzymują rybaków, i zarządy PZW opłacając ich pensje i ZUSy rybaków, bo z tego co odłowią sieciami nawet na składki nie wystarcza :)

Napisz

Komentarze

  • Przy ulicy Burskiego powstanie plac zabaw
    Szkoda, ze na Łomżyńskiej w Szczytnie nikt nie chce postawić placu zabaw dla dzieci :( Stoi jedna zjeżdżalnia i jedna huśtawka, na ktore strach dziecko wsadzić ...
    Autor: Natalia Zapaśnik
    2018-02-22 12:06:30
  • Narkotyki schował w lodówce, bo… lubił je mieć
    Oby takich akcji było więcej. Jedna akcja oczywiście tylko dla pokazu, że Policja działa. Jeszcze to tylko jakiś młodziak, z mało ilością tego dziadostwa. Pięknie by się stało jak by się wzięli za tych grubszych dilerów tzw. Baronów narkotykowych. Oczywiście Policja ma w tym interes. Policja jest umoczona w tym po uszy. Tak samo jak w czasach "witaj w krainie co wszystko ginie“. Gdzie interes pomiędzy złodziejem, a policjantem kwitł. Kwitnie nadal...
    Autor: Krystyna
    2018-02-22 11:22:40
  • Anioły Sportu rozdane (zdjęcia)
    Sorry , ale to żenada. A tym bardziej ten klub biegacza, Jurand. Są chciwi na kasę. Oni już wiedzą o co chodzi, niech będą świadomi ,że inni też wiedzą.
    Autor: Piotr
    2018-02-21 14:49:12
  • Żłobkowa wojna pachnie wyborami
    Artykuł stronniczy.
    Autor: Beata N.
    2018-02-20 11:54:06
  • Nie żyje Karol Wojciechowski
    [`]
    Autor: Jola
    2018-02-20 09:09:55
  • Nastolatek stanie przed sądem za posiadanie marihuany
    ŁO MATKO BOSKO TO STRASZNE POD MUR ZE ZBRODNIARZEM !!!! hahahahhahahahahahha o uj brak słów :D
    Autor: czujny
    2018-02-20 08:50:47
  • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
    hmm Michal skocnzyl cienka szkole w olsztynie, a zamiast uczyc sie caly czas balowal.. powodzenia
    Autor: toTYLKOja
    2018-02-19 01:23:55
  • Nastolatek stanie przed sądem za posiadanie marihuany
    To jest dno, żałosne...policja......do więzienia?.... brak słów
    Autor: Magnatron
    2018-02-17 20:44:43
  • Policja przerwała „lodową zabawę” 19-latkom
    Jak widać są różne komentarze, i można powiedzieć że każdy miałby rację. Niech ćwiczą bardzo dobrze, są tego plusy, ale i jest bardzo duże niebezpieczeństwo takiej jazdy, bo jak widzicie to na środku stoi słup w który można trafić lub w drzewo które też są nie daleko tafli, jak w zeszłym roku była tragedia nad jeziorem. Ludzie to nie tor do takiej jazdy gdzie jest pusto do okoła. A tu policja interweniowała i pewnie skończyło się tylko na pouczeniu.
    Autor: Piotr
    2018-02-16 19:27:54
  • Krzysztof Pawłowicz wraca do gry
    ta rosyjska flaga w tle bardzo wiele mówi o człowieku
    Autor: jacek