Piątek, 22 Marzec, Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Szykuje się rewolucja w SKSie?


W tym sezonie szczycieńska ekipa to najsłabsza drużyna ligi. To przekłada się na atmosferę nie tylko w zespole, ale i klubie. Delikatnie mówiąc, nie jest ona najlepsza.

Dowodem na to może być fakt, że z pierwszą drużyną żegna się trener Michał Żuk. Już złożył rezygnację, ch...W tym sezonie szczycieńska ekipa to najsłabsza drużyna ligi. To przekłada się na atmosferę nie tylko w zespole, ale i klubie. Delikatnie mówiąc, nie jest ona najlepsza.

Dowodem na to może być fakt, że z pierwszą drużyną żegna się trener Michał Żuk. Już złożył rezygnację, choć - jak zapowiada prezes Magnuszewski - poprowadzi SKS do końca rundy jesiennej. - Swoją rezygnacje pan Michał tłumaczył sprawami rodzinnymi – mówi Magnuszewski. - Na razie jeszcze nie rozpoczęliśmy żadnych kroków kadrowych. Nie rozglądaliśmy się za nowym trenerem.

Nieoficjalnie mówi się jednak, że do Szczytna miałby trafić trener Omulwi Wielbark Mariusz Korczakowski. - Owszem spotkałem się z działaczami SKS Szczytno w tej sprawie, ale nie ma takiej możliwości, abym został trenerem SKS – mówi Korczakowski. - To wszystko działa tam na wariackich papierach. Poza tym prowadzę Omulew Wielbark i dalej chcę być w Wielbarku.


To chyba nie koniec zmian w szczycieńskiej ekipie, jeśli SKS marzy o utrzymaniu w lidze okręgowej. - Szansa wciąż jest – przekonuje prezes. - Ale musimy solidnie zagrać na wiosnę. Pozbyć się chimerycznych zachowań wśród niektórych trenerów i piłkarzy, bo to one doprowadziły do tak fatalnej sytuacji w lidze. Nie ukrywam, że będziemy szukali też wzmocnienia. Ale chyba najważniejsza sprawa, to popracowanie nad atmosferą wewnątrz pierwszej drużyny i wśród trenerów. Nie obejdzie się bez poważnych rozmów – zapowiada prezes Magnuszewski.Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Ogień nie zna się na zegarku
  do Ktosika . Czyli twoim tokiem rozumowani to mieszkańcy i postronne osoby miały zająć się gaszeniem tego samochodu . Jeżeli byłbyś na miejscu to byś wiedział że osoby postronne wraz z właścicielem sklepu próbowały ugasić samochód lecz mimo użycia kilku gaśnic nie udało się to . Potem nie można było nic zrobić tylko patrzeć na palący się samochód . To po co nam ta straż skoro nie wypełniają swoich obowiązków
  Autor: Grzesiek
  2019-03-22 10:45:29
 • Życie po 16 – felieton Romana Żokowskiego
  Dobrze, że Dunajcy mają sklep do 18 to mogę zakupy po drodze z pracy zrobić inaczej chyba musiałabym do Biedronki latać. Pasym to od kilku lat miasto emerytów.
  Autor: ina
  2019-03-22 10:27:31
 • Życie po 16 – felieton Romana Żokowskiego
  Brawo! Nie wiedziałem Romku że z Ciebie taki zdolny felietonista. Pozdrawiam
  Autor: Sebastian T.
  2019-03-22 05:31:55
 • Kadeci „Wiktorii” ukarani za... brak pieniędzy
  Pozwalam sobie zacytować informacje z konkurencyjnego periodyku tj. \"Kurek Mazurski\" Cyt. 16.01.2019; \" W poniedziałek burmistrz Szczytna wydał zarządzenie dotyczące podziału dotacji dla organizacji pozarządowych na realizację zadań publicznych. Podobnie jak w latach ubiegłych, najwięcej środków z samorządowego budżetu zostanie przeznaczonych na sportowe szkolenie dzieci i młodzieży – łącznie 230 tys. zł. Z tego, co także nie jest wielkim zaskoczeniem, 79 tys. zł otrzyma klub piłkarski SKS Szczytno \" Ps. Nie znalazłem niestety wybitniejszych osiągnięć naszych lokalnych kopaczy piłki nożnej ? I to jest dysproporcja budżetu ...
  Autor: Frustrat
  2019-03-21 21:10:57
 • Pierwszy piec z dotacją
  To Mańkowski opiera się na tym co burmistrz miasta Danuta Górską stworzyła. Minęło już 5 miesięcy rządów Pana Mańkowskiego z Pslem i poza jego dochodem rzędu 60.000 zł nic się nie zmieniło i nic się nie dzieje.
  Autor: Rafal
  2019-03-21 18:18:05
 • Kadeci „Wiktorii” ukarani za... brak pieniędzy
  I tutaj najlepiej widać jak zarządzane jest miasta. Drużyna która od jakiegoś czasu robi duże postępy dostaje 9 tysięcy złotych? Przecież to jest jakiś żart. Część lokalnych polityków ma większe pensje miesięczne. W Szczytnie nigdy nie będzie sukcesów, bo poza kilkoma pasjonatami to miasto zdycha powolną śmiercią. Lansować się przed kamerami, cykać foty na zawodach sportowych, ale nic nie zrobić gdy rzeczywiście potrzeba interwencji. Wstyd.
  Autor: Szczytniak
  2019-03-21 14:20:47
 • Ogień nie zna się na zegarku
  Przykre jest to, że kierownictwo jednostki które nie stanęło na wysokości zadania i straż nie wyjechała do pożaru , pisze pod pseudonimem Mieszkanka wyjaśnienia, co oznacza skrót OSP. Słabo, doprawdy słabo zasłaniać się kobietą.
  Autor: Feministka
  2019-03-21 10:21:56
 • Ospa zabiła 6-letnią Maję
  A jak dziecko umiera lub zostaje kaleka po szczepionce to dlaczego tak o tym nie trabicie?! A moze w tym wypadku zawinili lekarze?moze to byla koincydencja?
  Autor: Koleżanka
  2019-03-21 09:42:19
 • Hilton w Wałpuszu, a w Lipowej Górze hotel z basenem?
  Hotel to będzie ale na bilbordach
  Autor: Zozola
  2019-03-20 19:35:57
 • Marszałek wierzy w cierpliwość inwestorów
  Kolejna baśń z serii baśni 1001 nocy. Już wybudowano obwodnicę Szczytna, już rozbudowano drogę DK53 do przekroju 2+1. Teraz województwo wybuduje strefę inwestycyjną. Śmiech na sali.
  Autor: Mazur
  2019-03-20 10:38:23