Sobota, 23 Luty, Imieniny: Damiana, Romana, Romany -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Szkolne jasełka dla wszystkich


W czasach, kiedy wszyscy jesteśmy zabiegani i zajęci pracą zawodową, coraz rzadziej mamy okazję cieszyć się wspólnymi chwilami. Przygotowana przez uczniów uroczystość pozwoliła choć na moment zatrzymać się w biegu codziennych spraw,...W czasach, kiedy wszyscy jesteśmy zabiegani i zajęci pracą zawodową, coraz rzadziej mamy okazję cieszyć się wspólnymi chwilami. Przygotowana przez uczniów uroczystość pozwoliła choć na moment zatrzymać się w biegu codziennych spraw, uśmiechnąć się i zadumać.

Również i w tym roku uczniowie i dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowały specjalny występ na Boże Narodzenie - jasełka, które były przeplatane granymi i śpiewanymi kolędami. W czasie spektaklu można było odczuć niesamowitą aurę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Salę przyozdabiała piękna dekoracja, a całości wspaniałego klimatu dopełniała ciekawa gra małych aktorów, która była pełna otwartości, szczerości, prostoty i ciepła. Zebrana w sali szkolnej publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa oraz narodzin Jezusa.


Szkołę w Trelkowie odwiedził tego dnia również Święty Mikołaj, który był gościem honorowym i tuż po obejrzeniu jasełek - obdarował wszystkie dzieci świątecznymi paczkami.

Po uroczystości zaproszeni goście mogli skosztować przygotowanych świątecznych wypieków oraz nabyć stroiki, które zostały wykonane przez pracujące w szkole nauczycielki.

Uczniowie i pracownicy Niepublicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Trelkowie składają pracownikom, czytelnikom TS i wszystkim ludziom dobrej woli najlepsze życzenia spokojnych i wesołych Świąt.Komentarze do artykułu

Napisz


Komentarze

 • Spółka „Verdancy” podbija pasymską Koreę
  A co z \"Natura 2000\"? Co z ptactwem które gniazduje/żyje na tych terenach? Środowisko zostanie naruszone nieodwracalnie! Co za bzdura!Od kiedy można od tak dostać pozwolenie na budowę nad wodą lub na wodzie i to w obszarze chronionym?!
  Autor: Patrycja
  2019-02-22 19:56:04
 • „Jedynka” i „dwójka” mistrzami powiatu
  Sobieski nie wygrał? Niemożliwe XDD Chyba ten rok nie należy do najlepszych dla szkoły nr 3
  Autor: Lol
  2019-02-22 15:13:40
 • Ruszają elitarne studia oficerskie
  Oto nowa najnowsza masowa produkcja made in Szczytno łoficery po 4 latach na 6 grupach w programie studiów proszę obowiązkowo \"studentom\" puszczać takie pozycje jak ojciec Mateusz, Miami Vice, W11, 07 zgłoś się, Szklana Pułapka a tym ambitniejszym lot nad kukułczym gniazdem
  Autor: Pan łoficer tak się pisze?
  2019-02-22 13:07:15
 • Ruszają elitarne studia oficerskie
  Dramat kto wymyślił taki kretynizm. Ta aberacja a właściwie patologia już kiedyś była o takich złotych dzieciach Szczytna mówiło się pampersy. Przychodzili do jednostek i uczył ich sierżant bo aspirant nie miał czasu na takie głupoty. Pomysł to porażajacą głupota ale ta instytucja i tak się stacza. Będzie produkować pseudo oficerów, matołków, tym co planujecie zrobić degradujecie stopień oficera i doprowadzicie do konfliktów w jednostkach. Gratuluję Panie Szymczyk świetny pomysł długo Pan nad tym myślał?
  Autor: Jestem oficerem i mam 4 lata
  2019-02-22 13:00:11
 • Zwyciężyć własne życie
  Brawo!!! Życzę Pani wszystkiego dobrego. Trzymam kciuki!!!
  Autor: varadero
  2019-02-22 11:55:08
 • Rosja połączy Szczytno z Biskupcem
  Mam nadzieję , że skrzyżowania ścieżki rowerowej z drogami publicznymi i lokalnymi będą bezkolizyjne.? Czy znowu tylko rowerzyści będą mieli (pierwszeństwo) -przywileje a kierowcy utrapienie?
  Autor: bezpieczny kierowca
  2019-02-22 08:01:09
 • Ruszają elitarne studia oficerskie
  Czyżby to pan komendant rektor doktor inspektor Marek Fałdowski wymyślił? Jakoś mnie to nie dziwi.
  Autor: lubiepolicje
  2019-02-22 03:43:33
 • Zwyciężyć własne życie
  Szacunek za odwagę!!! Życie bywa ciężkie nieprzewidywalne i każdy z nas może się znaleść na zakręcie gdzie trzeba wszystko prostować....Cóż nie ma co się rozoisywać...Życzę wszystkiego dobrego dla P.Agnieszki i dzieci.Proszę się nie poddawać i żyć pełną parą!!!
  Autor: Wielki szacunek
  2019-02-21 17:08:50
 • Zwyciężyć własne życie
  A czemu mojego komentarza nie ma
  Autor: dzezka
  2019-02-21 16:13:55
 • Zwyciężyć własne życie
  Pozdrawiam i zycze zeby Pani spelnila swoje marzenia.Gratuluje szczerosci . To nas jedynie moze wyleczyc ...szczerosc i wiara w siebie...Zycze Pani tego
  Autor: Regina Roslaniec
  2019-02-21 12:36:01