Niedziela, 22 Kwiecień, Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Szewczak prowadzi kadrę po medale

Jacek Szewczak, główny trener Katany Szczytno prowadzi Młodzieżową Kadrę Polski Fighting Jujitsu. Jego podopieczni walczyli w Mistrzostwach Europy w Bukareszcie. Przywieźli 6 medali (2 złote, 1 srebro i 3 brązy).



Ale to nie koniec, bo Szewczak ze swoimi zawodnikami wziął udział również w Światowych Igrzyskach Policyjnych w Abu Dhabi. Tam podopieczna naszego trenera zdobyła brązowy medal w judo.

Pod koniec minionego miesiąca kadra pod wodzą Szewczaka pojechała do Bogoty (Kolumbia) na Mistrzostwa Świata Seniorów w fighting jujitsu. Przywieziono stamtąd 7 medali indywidualnych (3 złote, 3 srebra i jeden brąz) oraz dwa medale srebrne w rywalizacji drużynowej w fightingu i w mix (drużyna mieszana zawodnicy z fightingu, duo systemu i newazy).

- To był ciężki okres dla mnie: ciągłe wyjazdy, zmiany stref czasowych, ale obfitujący w medale, co oczywiście bardzo cieszy. Teraz udało mi się trochę odpocząć i poświęcić czas rodzinie tym bardziej, że mój starszy syn skończył 28 listopada 10 lat i trzeba było mu urodziny zrobić. Odpoczywałem więc w kuchni, bo gotowanie to moja druga pasja. Dlatego przyjęcia rodzinne przygotowujemy z żoną sami – mówi Jacek Szewczak. - Za tydzień kolejny start, tym razem w Olsztynie, tam walczą zarówno seniorzy z sekcji Katany, jak i mali wojownicy więc nie wypadam z gry - podsumowuje trener Szczycieńskiego Stowarzyszenia Sportów Walki i Rekreacji Katana.



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2016-04-01 12:15:09

SZKOŁY WYPROWADZIĆ!

  • Piątek, 2015-11-06 12:08:41

Edukacyjne medale rozdane

  • Czwartek, 2015-07-09 11:32:11

Szewczak dyrektorem domu kultury

  • Poniedziałek, 2015-05-04 15:46:17

Medale za obronność dla policjantek WSPol


Komentarze

  • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
    a co z wieżą ciśnień i z ruinami po kinie ?
    Autor: tak się pytam
    2018-04-22 17:58:07
  • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
    Sądząc po Twoim zapisie wypowiedzi należysz do osób mniej zamożnych i inteligentnych bo oryografia leży i nawet patrzeć nie może na to co wypisujesz. Kebaby i fastfood odpadają jak ktoś sprzedaję jedzenie, które zaraz zacznie uciekać od starości i brudu. A co do odzieży to jedni kupują w D.H. Mazur a inni wolą markowe ubrania.
    Autor: Do I co
    2018-04-22 12:03:03
  • Kołakowska, Fabisiak, Pabich – troje muszkieterów ze Świętajna
    Szanowny Panie redaktorze,muszkieterów cechowała lojalność- o innych przymiotach nie wspomnę.Tytuł artykułu, dla mnie dziwny.
    Autor: wyborca
    2018-04-21 18:35:38
  • Kościół w Lipowcu dostał „tacę” od gminy
    A ten Pan w szarym sweterku to kto?, bo jakoś nie widać, że to ksiądz. Koszulka jak na wakacje lub do kina. Wstyd.
    Autor: Michał
    2018-04-21 15:29:15
  • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
    Jak dla mnie super! Tak centrum handlowe w Szczytnie powinno powstać!
    Autor: Anonim
    2018-04-19 15:46:41
  • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
    KFC ..... już oblizuję paluchy????
    Autor: Iwa
    2018-04-19 10:36:31
  • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
    Co z tego jak w każdą niedzielę i tak będzie zamkniete. Po co wgl centrum chandlowe jak w Szczytnie nie ma zbyt dużej ilości zamożnych klientów. Zobaczymy jakie będą tam pustki. Ja nikomu źle nie rzycze ale inwestor poniesie porażkę życia heh. Co ludzie wydadzą po 500 albo w górę na markowe buty ewentualnie bluzy spodnie po 200 czy 400 tak? Tyle kosztują markowe rzeczy. Niechaj szanowna redakcja może zrobi sądarz i sprawdzi kto to będzie kupował. A i radzę zwrócić uwagę ile kebabow i innych fastfoodow odpadło w Szczytnie. To jeszcze mcs czy kfs... no tak dajmy zarabiać korporacjom.
    Autor: I co
    2018-04-19 07:35:07
  • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
    A jest tak pieknie....
    Autor: Jola
    2018-04-18 16:31:55
  • Radni z Rozóg zbuntowali się
    Jak ma się do tego co piszecie paragraf 3 ust. 1 Dźwierzuckiej uchwały zgodnie z którym miesięczna opłata ulega pomniejszeniu w przypadku nieobecności dziecka?
    Autor: Andrzej
    2018-04-18 13:54:57
  • Szczycieński browar w nowej odsłonie (zdjęcia)
    A obok jest następny obiekt zrujnowany przez WSPOL i miasto, i pójdzie za grosze w czyje ręce, może tego inwestora. Obecnie to najlepszy interes na rozpijaniu ludzi.
    Autor: Ali
    2018-04-18 13:07:49