Sobota, 19 Styczeń, Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Szewczak prowadzi kadrę po medale


Jacek Szewczak, główny trener Katany Szczytno prowadzi Młodzieżową Kadrę Polski Fighting Jujitsu. Jego podopieczni walczyli w Mistrzostwach Europy w Bukareszcie. Przywieźli 6 medali (2 złote, 1 srebro i 3 brązy).



Ale to nie koniec, bo Szewczak ze swoimi zawodnikami wziął udział również w Światowych Igrzyskach Policyjnych w Abu Dhabi. Tam podopieczna naszego trenera zdobyła brązowy medal w judo.

Pod koniec minionego miesiąca kadra pod wodzą Szewczaka pojechała do Bogoty (Kolumbia) na Mistrzostwa Świata Seniorów w fighting jujitsu. Przywieziono stamtąd 7 medali indywidualnych (3 złote, 3 srebra i jeden brąz) oraz dwa medale srebrne w rywalizacji drużynowej w fightingu i w mix (drużyna mieszana zawodnicy z fightingu, duo systemu i newazy).

- To był ciężki okres dla mnie: ciągłe wyjazdy, zmiany stref czasowych, ale obfitujący w medale, co oczywiście bardzo cieszy. Teraz udało mi się trochę odpocząć i poświęcić czas rodzinie tym bardziej, że mój starszy syn skończył 28 listopada 10 lat i trzeba było mu urodziny zrobić. Odpoczywałem więc w kuchni, bo gotowanie to moja druga pasja. Dlatego przyjęcia rodzinne przygotowujemy z żoną sami – mówi Jacek Szewczak. - Za tydzień kolejny start, tym razem w Olsztynie, tam walczą zarówno seniorzy z sekcji Katany, jak i mali wojownicy więc nie wypadam z gry - podsumowuje trener Szczycieńskiego Stowarzyszenia Sportów Walki i Rekreacji Katana.




Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2018-12-27 12:27:46

Maja Rykowska z medalem od mistrza Nastuli

  • Piątek, 2018-12-21 11:30:37

Medale wydarte Kujawom

  • Piątek, 2018-12-14 09:28:41

33 medale Płetwala w mistrzostwach

  • Piątek, 2018-07-13 13:39:26

Tajemnicze odejście dyrektora Szewczaka

  • Środa, 2018-05-09 12:29:45

Czworo zawodników i cztery medale


Komentarze

  • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
    Panie Burmistrzu niech pan popatrzy trochę na dzieci ,które zmieniły już budynek szkolny z SP3 na Gimnazjum 1 ich plecaki ważą 18,19 kg i tak jest prawie codziennie, jak te dzieci mają chodzić jeszcze na drugą część Szczytna na lekcje a co za tym idzie ile mają niebezpiecznych ulic po drodze .Ja sobie nie wyobrażam że moje dziecko chodzi do tzw.2 lub 4 gdzie mieszkamy za szpitalem.Pomysł jest chory tak samo jak to żeby likwidować klasy w szkołach w których kiedyś uczyło się po 30 -tu uczniów a teraz klasa liczy zaledwie 22,24 uczniów i brak jest miejsc w szkołach. Chory pomysł jak chora była reforma gimnazjalna.Czemu nigdy nie jest tak ,żeby to rodzice mogli decydować o tym co jest lepsze dla ich dzieci .
    Autor: Agata
    2019-01-17 20:11:06
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    Biorą, bo mogą. Ciekawe tylko, czy za godziny na sesjach i komisjach np. WSPol obcina pobory Łachaczowi, starostwo Kiersikowskiemu czy Krassowskiemu, szkoła - Kosakowskiej lub Boczarowej, agencja rolnicza - Żuchowskiemu itd.
    Autor: massakra
    2019-01-17 16:05:13
  • Romantyczne oświadczyny w... kinie
    To piękny moment dla zakochanych, ale co mają do tego przypadkowi ludzie ? Widać, jak ogromny wpływ na niektórych mają tandetne seriale. Mimo wszystko życzę im dużo szczęścia.
    Autor: max
    2019-01-17 09:57:48
  • Godlewska zastąpiła skarbnik Cielecką
    Ten który jest apolityczny :) Szkoda tylko że tak po ludzku nic go życie nie nauczyło! Cielecka nie była święta ale powinien dziękować jej za to że potrafiła się zachować i nie wyciągała żadnych ciekawostek o których wie a mimo to zachowała je dla siebie!!
    Autor: maniek
    2019-01-17 09:01:43
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    Cwaniaki, aby napchac swoje kieszenie, a przed wyborami jakie mile i uczciwe jest całe to towarzystwo. Wstyd!
    Autor: Robert
    2019-01-17 02:58:41
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    Wszystko dla mieszkańców a jest tak że wszystko dla siebie. Masakra, masakra.
    Autor: R.....
    2019-01-16 18:32:24
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    To może zamiast ryczałtowych diet wrócić do dawnego zwyczaju wypłacania kwot za posiedzenia komisji i rady - ale po fakcie, a nie tak, że człowiek podpisze się na liście i idzie w siną dal w swoich interesach nie biorąc faktycznie udziału w pracach? Z drugiej strony to jednak mam wrażenie, że nikomu na tym nie zależy, aby rozliczać radnych z ich \'dokonań\". Władzom miasta zależy na tym, aby tę \"trzódkę\" trzymać przy korytku w taki sposób, aby nie przeszkadzała. Prochu to nie wymyśli, ale nabałaganić może. Niech więc siedzą w tej radzie, grodzą d...rele z poczuciem misji, że są potrzebni. Ale niech nie wtryniają nosa w sprawy, na których się nie znają i niech to na nich ciąży odium, że biorą kasę za nic.
    Autor: Waga
    2019-01-16 18:04:13
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    A czegoś można oczekiwać patrząc na naszych \"drogich\" radnych. Towarzystwo wzajemnej adoracji kontynuuje swoje pięć minut przy korytku. Piękne słówka znów omamiły wyborców. Dzieje się to od wielu lat na wszystkich szczeblach samorządu- bez względu na \"obowiązującą\" opcje polityczną. Jacy wyborcy- takie \"elyty\" polityczne.
    Autor: dr
    2019-01-16 13:53:58
  • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
    Ja rowniez nie wyobrazam sobie likwidacji tzw 1. Gdyby tak sie stalo syn musial by codziennie isc pare dobrych kilometrow do innej szkoly bo napewno sp 3 nie pomiesci wszystkich uczniow z okolicy. A pozatym w tym roku i tak musial zmienic budynek z sp 3 na sp 1 i co po roku znowu zmiana??? Ktos wogole mysli o tych dzieciach?? Pomyslal ktos jak wplywa na nich ciagla zmiana srodowiska?? Cala nasz edukacja
    Autor: Agnieszka
    2019-01-15 18:34:24
  • Gwiazdki „Tygodnika” dla Ryszarda Łopatki
    Gratuluję Ryszardzie ! Pięknie to ująłeś. Pozdrawiam serdecznie. HB
    Autor: Halina Biziuk