Czwartek, 15 Listopad, Imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Szach, mat, pat w Rozogach


W Gminnym Ośrodku Kultury w Rozogach odbył się IV Ogólnopolski Turniej szachowy o Puchar Wójta. Zjawiła się ścisła czołówka Warmii i Mazur. Najlepszy szachista z naszego powiatu – Dariusz Karabela zajął 20 miejsce.



Turniej wygrał Krzysztof Budrewicz (UKS Kopernik Olsztyn), który wyprzedził w klasyfikacji przy równej liczbie punktów Igora Janika (UKS Hetman Elbląg).

W rywalizacji uczestników do lat 14 i wśród pań triumfowała Lidia Czarnecka (UKS Skoczek Elbląg), najlepszym nestorem został Tomasz Rak (UKS Kopernik Olsztyn), a leśnikiem w gronie szachistów Artur Szostek (LZS CKTiS Biskupiec)

 

Klasyfikacja open

 

1 Budrewicz, Krzysztof UKS KOPERNIK Olsztyn 8,0

2 Janik, Igor UKS HETMAN Elbląg 8,0

3 Kozłowski, Waldemar UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6,5

..............................

20 Karabela, Dariusz KS Odrodzenie Szczytno 5,0

38 Łuszczyk, Krzysztof KS Odrodzenie Szczytno 3,5


 

 

Do lat 14

1 Czarnecka, Lidia UKS Skoczek Elbląg 6,0

 

Nestor +60

 

1 Rak, Tomasz UKS KOPERNIK Olsztyn 6,0

 

 

Kobiety

 

1 Czarnecka, Lidia UKS Skoczek Elbląg 6,0

 

Leśnicy

 

1 Szostek, Artur LZS CKTiS Biskupiec 5,0

 

 



Komentarze do artykułu

aleia

Z całym szacunkiem dla kolegi Darka to rozumiem że Wójt Gminy Rozogi nie jest mieszkańcem naszego powiatu ? (nie m to jak media) 16II Kudrzycki, Zbigniew POL 0 1800 20II Karabela, Dariusz

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Wtorek, 2018-11-13 16:28:35

Małgorzata Laska w Rozogach

  • Środa, 2018-06-20 14:43:59

Amfiteatr w Rozogach wciąż bez dachu

  • Poniedziałek, 2018-04-23 10:55:34

Groźny wypadek w Rozogach, trzy osoby ranne

  • Czwartek, 2018-02-15 13:12:29

W Rozogach ruszył konkurs na dotacje


Komentarze

  • Ilona Bańkowska nowym zastępcą burmistrza Szczytna
    Jesteśmy świadkami tworzenia się nowego układu towarzysko-adoracyjnego. Czy będzie lepiej? czy Szczytno podniesie się gospodarczo? czy powstanie \"Brama Mazur\"? Wątpliwe.
    Autor: Mieszkaniec Szczytna - Jan Mazur
    2018-11-15 14:03:02
  • Trzy flagi = trzy wartości
    Do do Konstantego: Szeroką dyskusję chcesz Pan zacząć. Na temat forsa nowa nie mam planu dyskutować. A już na pewno nie na temat folksdojczów namnażających brednie o MN. Żegnam.
    Autor: Konstanty
    2018-11-15 13:47:09
  • Spokojnie. Damy radę!
    A ja słyszałem zawsze słowa \"...spokojnie jakoś to będzie...\" i tak jakoś zawsze było, coś się udało bardziej, a coś mniej. Loteria, brak profesjonalizmu pomimo prawdopodobnie dobrych chęci to wiele spraw z tego co zaobserwowało wiele osób było niedopiętych pozostawionych czystemu przypadkowi.
    Autor: Wojtek
    2018-11-15 12:35:36
  • Ilona Bańkowska nowym zastępcą burmistrza Szczytna
    No to dopiero teraz odczujemy kogo sobie wybraliśmy. Pożałujecie na kogo głosowaliście.
    Autor: mieszkaniec
    2018-11-15 11:48:44
  • Nie bądź obojętny! Jeden telefon może uratować czyjeś życie
    Często słyszę komentarze : co to dla niej/niego ze oddali bezdomnemu starą kołdrę czy płaszcz, pomagają bo im się wydaje że są lepsi. Nie jest tak. Widzisz w swoim zabiegany życiu człowieka siedzącego na schodach, wiesz że mu będzie w nocy zimno ale masz tyle jeszcze spraw na głowie. Potem za dzień dwa lub trzy słyszysz : ktoś zmarł na działkach lub spłonął w pustostanie... Przez chwilę wspominasz zwinietego człowieka siedzącego na schodach potem zapominasz. Ile w nas człowieka jeszcze zostało w gonitwie sukcesu. Dla mnie sukcesem jest: umieć się zatrzymać zauważyć potrzeby innego człowieka i pomoc na ile umiemy. Nawet wykonać telefon żeby nie musieć się zastanawiać czy zamarzł ten którego mijalismy. Los jest pokretny i maloprzewidywalny. Ty pomagasz dziś może ktoś kiedyś pomoże tobie bądź twoim bliskim.
    Autor: Osa
    2018-11-14 22:58:23
  • Jubileuszowy Fotograf Szczycieński (zdjęcia)
    Foto numer 2 - bezcenne
    Autor: Śmieszek
    2018-11-14 17:40:30
  • Trzy flagi = trzy wartości
    Jakie tam \"sprawne propagowanie\" Konstytucji (mówienie, że ta ustawa jest znakiem KOD-u jest chore) na jednym maszcie w Szczytnie. Powiewające licznie nad Marszem Niepodległości flagi takiej np. faszystowskiej Forza Nuova to jest prawdziwa propaganda - z siłą przekazu na cały świat.
    Autor: do Konstantego
    2018-11-14 16:36:37
  • Szczytno w wizji Krzysztofa Mańkowskiego
    Panie Tadeuszu - aż tak otwarcie?! Panie rzeczniku prasowy Starosty Powiatowego w Szczytnie z okresu śp. Andrzeja Kijewskiego - pamięta Pan te wspaniałe czasy? Ale minęły.
    Autor: Śmieszek
    2018-11-14 15:20:58
  • Szczytno w wizji Krzysztofa Mańkowskiego
    Z powodu miernych, dotychczasowych osiągnięć jako samorządowiec, pan Mańkowski nie był moim faworytem. Trzeba jednak uszanować wolę wyborców . Zobaczymy, jak \"wizjoner\" wywiąże się ze swoich obietnic.
    Autor: Nela
    2018-11-14 14:59:25
  • Szczytno w wizji Krzysztofa Mańkowskiego
    To właściwy człowiek, doświadczony samorządowiec z pomysłami dla rozwoju miasta i któremu zaufali mieszkańcy. Uważam, że nie zawiedzie oczekiwań i doprowadzi do tego, że Szczytno będzie \" Bramą Mazur\".
    Autor: Tadeusz Zagozdziński
    2018-11-14 11:23:02