Czwartek, 21 Marzec, Imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Szach, mat, pat w Rozogach


W Gminnym Ośrodku Kultury w Rozogach odbył się IV Ogólnopolski Turniej szachowy o Puchar Wójta. Zjawiła się ścisła czołówka Warmii i Mazur. Najlepszy szachista z naszego powiatu – Dariusz Karabela zajął 20 miejsce.



Turniej wygrał Krzysztof Budrewicz (UKS Kopernik Olsztyn), który wyprzedził w klasyfikacji przy równej liczbie punktów Igora Janika (UKS Hetman Elbląg).

W rywalizacji uczestników do lat 14 i wśród pań triumfowała Lidia Czarnecka (UKS Skoczek Elbląg), najlepszym nestorem został Tomasz Rak (UKS Kopernik Olsztyn), a leśnikiem w gronie szachistów Artur Szostek (LZS CKTiS Biskupiec)

 

Klasyfikacja open

 

1 Budrewicz, Krzysztof UKS KOPERNIK Olsztyn 8,0

2 Janik, Igor UKS HETMAN Elbląg 8,0

3 Kozłowski, Waldemar UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6,5

..............................

20 Karabela, Dariusz KS Odrodzenie Szczytno 5,0

38 Łuszczyk, Krzysztof KS Odrodzenie Szczytno 3,5


 

 

Do lat 14

1 Czarnecka, Lidia UKS Skoczek Elbląg 6,0

 

Nestor +60

 

1 Rak, Tomasz UKS KOPERNIK Olsztyn 6,0

 

 

Kobiety

 

1 Czarnecka, Lidia UKS Skoczek Elbląg 6,0

 

Leśnicy

 

1 Szostek, Artur LZS CKTiS Biskupiec 5,0

 

 



Komentarze do artykułu

aleia

Z całym szacunkiem dla kolegi Darka to rozumiem że Wójt Gminy Rozogi nie jest mieszkańcem naszego powiatu ? (nie m to jak media) 16II Kudrzycki, Zbigniew POL 0 1800 20II Karabela, Dariusz

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Niedziela, 2019-03-03 20:31:40

Przenosiny przedszkola w Rozogach

  • Piątek, 2019-03-01 09:28:27

Honda spłonęła na drodze w Rozogach

  • Środa, 2018-11-28 11:58:46

Otwarta Strefa Aktywności w Rozogach

  • Wtorek, 2018-11-13 16:28:35

Małgorzata Laska w Rozogach

  • Środa, 2018-06-20 14:43:59

Amfiteatr w Rozogach wciąż bez dachu


Komentarze

  • Kadeci „Wiktorii” ukarani za... brak pieniędzy
    I tutaj najlepiej widać jak zarządzane jest miasta. Drużyna która od jakiegoś czasu robi duże postępy dostaje 9 tysięcy złotych? Przecież to jest jakiś żart. Część lokalnych polityków ma większe pensje miesięczne. W Szczytnie nigdy nie będzie sukcesów, bo poza kilkoma pasjonatami to miasto zdycha powolną śmiercią. Lansować się przed kamerami, cykać foty na zawodach sportowych, ale nic nie zrobić gdy rzeczywiście potrzeba interwencji. Wstyd.
    Autor: Szczytniak
    2019-03-21 14:20:47
  • Ogień nie zna się na zegarku
    Przykre jest to, że kierownictwo jednostki które nie stanęło na wysokości zadania i straż nie wyjechała do pożaru , pisze pod pseudonimem Mieszkanka wyjaśnienia, co oznacza skrót OSP. Słabo, doprawdy słabo zasłaniać się kobietą.
    Autor: Feministka
    2019-03-21 10:21:56
  • Ospa zabiła 6-letnią Maję
    A jak dziecko umiera lub zostaje kaleka po szczepionce to dlaczego tak o tym nie trabicie?! A moze w tym wypadku zawinili lekarze?moze to byla koincydencja?
    Autor: Koleżanka
    2019-03-21 09:42:19
  • Hilton w Wałpuszu, a w Lipowej Górze hotel z basenem?
    Hotel to będzie ale na bilbordach
    Autor: Zozola
    2019-03-20 19:35:57
  • Marszałek wierzy w cierpliwość inwestorów
    Kolejna baśń z serii baśni 1001 nocy. Już wybudowano obwodnicę Szczytna, już rozbudowano drogę DK53 do przekroju 2+1. Teraz województwo wybuduje strefę inwestycyjną. Śmiech na sali.
    Autor: Mazur
    2019-03-20 10:38:23
  • Łachmański rozstał się z Trusewicz
    Dziekuję Pani Trusewicz, za profesjonalizm, przynazją obsługę i dobrą robotę dla Pasymia i całej gminy.
    Autor: Łukasz Z Tylkowa
    2019-03-19 21:08:43
  • Dzielnicowy Osowiecki odnalazł zaginionego 14-latka
    A ciebie Tusk za komentarz roku :) Za zasługi dla Ciemno Grodu :) Panie Milicjo
    Autor: Obserwator
    2019-03-19 17:49:11
  • Pijana 31-latka z gminy Wielbark w rękach policji
    A mówi się, że w Wielbarku sami złodzieje. Jak widać złodziejki nieźle sobie radzą. ????
    Autor: Bąbelek
    2019-03-19 17:20:54
  • Przewodniczący Tomasz Łachacz z gwiazdkami i szpilami
    Populizm, I stronniczosc. Ostatnie 8 lat z Górską chodził krok w krok w koalicji a tuż przed wyborami przysłowiową ,, nogę jej podstawił\".... Innopolis na ulotkach wyborczych chwalił i wielbił a teraz przeciw projektowi. Zmarnowane pieniądze z budzetu miasta w kwocie ok 300.000 zł jak i setki roboczogodzin pracowników urzędu zaangażowanych w projekt Innopolis. Gdzie tu rozsądek i ....?
    Autor: Lucjan
    2019-03-18 23:30:11
  • Ospa zabiła 6-letnią Maję
    No to teraz widać jak kompromituje się służba zdrowia. Żeby pozwolić dziecku umrzeć na tak łatwo wyleczalną chorobę, to trzeba być totalnym ignorantem a nie lekarzem. PRAWDZIWY LEKARZ nie dopuściłby do takiej tragedii z powodu takiej błahostki. Po 2: jeżeli dziecko było szczepione na ospę to już tym bardziej przegięcie!!! Założenie i reklamy koncernów farmaceutycznych ich jakże \"cudownych\" szczepionek poległo na polu chwały. W ch***j z taką szczepionką, skoro dziecko nie żyje. Miało przejść lżej chorobę a NIE ŻYJE. Więc niech sobie koncerny wypiją zawartość tego gówna co produkują. Bardzo współczuję rodzicom, że przez chory system muszą tak cierpieć.
    Autor: Konowały i big pharma do piachu!!!!!
    2019-03-18 23:13:04