Sobota, 20 Styczeń, Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Strażacy z Olszyn najlepsi

Strażacy ochotnicy z Olszyn wygrali Miejsko-Gminnie Zawody Sportowo - Pożarnicze jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu gminy Szczytno i miasta Szczytno.



Drugie miejsce zajęli strażacy z Płozów, a trzecie ochotnicy z Szyman.

W rywalizacji wzięło udział 13 drużyn, w 5 kategoriach: seniorzy, juniorzy (chłopcy 16-18 lat), młodzicy (chłopcy 12-15 lat), kobiety powyżej 18 lat i drużyna żeńska (16-18 lat). Zawody rozegrane zostały w dwóch konkurencjach : sztafeta z przeszkodami 7x50 i tzw. bojówka.

 

Wyniki Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych, klasyfikacja łączna:

 

Kategoria „Seniorzy”

I miejsce - Olszyny

II miejsce - Płozy

III miejsce - Szymany

IV miejsce - Lipowiec

V miejsce - Gawrzyjałki

VI miejsce – Trelkowo

 

Kategoria „Juniorzy” chłopcy 16-18 lat

I miejsce – Olszyny

II miejsce – Lipowiec

 

Kategoria „Młodzicy” chłopcy 12-15 lat

I miejsce – Olszyny

II miejsce – Gawrzyjałki

 

Kategoria „Kobiety powyżej 18 lat”

I miejsce – Olszyny

II miejsce – Szczytno

 

Kategoria „Drużyna żeńska” 16-18 lat

I miejsce – Płozy

 

fot. UG Szczytno



Galeria zdjęć



Komentarze do artykułu

Napisz

Komentarze

  • Dostawczy fiat potrącił 79-letnią kobietę na ulicy Piłsudskiego
    Prawdą jest że ta Pani przechodziła w miejscu niedozwolonym, ale prawdą jest również że jest tam bardzo słabe oświetlenie.
    Autor: Kierowca
    2018-01-19 12:24:56
  • Radni rżną własną gminę?
    A ile Kołakowska zapłaciła za ten artykuł?
    Autor: Izabala
    2018-01-18 16:57:17
  • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
    Niebawem wybory
    Autor: Michał Szczytno
    2018-01-16 11:50:29
  • Podatkowa zachęta dla przedsiębiorców
    Nie jest to sprawiedliwe... mikro firmy dalej będą płaciły, a większe mogą legalnie nie płacić podatku. Wystarczy firmę "sprzedać" osoba prywatna firmie np. sp. zoo i fikcyjna inwestycja będzie ... Nie podoba mi się pomysł ulgi na lata a nie na kwotę w danym roku. Mam wrażenie, że ten przepis powstał pod firmę w byłym Favoricie...
    Autor: ncccc
    2018-01-15 21:17:58
  • Rekordowe granie w gminie Dźwierzuty
    Najlepsi
    Autor: ja
    2018-01-15 12:58:15
  • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
    Pani Burmistrz twierdzi, że nie zaniedbujemy sportu jeżeli chodzi o finansowanie. Kluby otrzymują z miasta pieniądze, które w dużej części zwracają do kasy miasta za korzystanie z obiektów miejskich jak np, hala Wagnera czy hala w SP 6.
    Autor: Paweł Malec
    2018-01-12 12:51:20
  • Nie żyje Stanisław Wrona
    Uczył mnie geografii, pamiętam do dziś jak mi tłumaczył co to jest łańcuch górski, nie było to łatwe bo mi chłopakowi ze wsi łańcuch kojarzył się z wiązaniem bydła. Spoczywaj w pokoju dobry nauczycielu.
    Autor: jack609
    2018-01-11 09:15:21
  • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
    Z szacunkiem dla urzędników , ale kompletnie nie rozumieją , albo nie chcą rozumieć swojej roli .... Pani Burmistrz to nie Pan Bukowiecki ma chodzić i prosić i składać propozycje " najjaśniejszym " To Pani odpowiada za promocje miasta .............................
    Autor: Romuald Amborski
    2018-01-10 20:32:07
  • Wikariusz w świecie edukowany
    bardzo lubię tego księdza pozdrawiam ;)
    Autor: eustacha
    2018-01-10 18:56:50
  • Martwy pies w budzie, drugi skrajnie wycieńczony na łańcuchu
    To ze na tym są psy to nie znaczy ze wszystkie są zaglodzony była interwencja zgłoszona do weterynarza a proszę nie pisać że wszystakie psy biegali i szukały jedzenie bo ja mam psa i jest wszystko w porządku bo terz sprawdzali ale o tym to nikt nie napisał prawda
    Autor: Mieszkanka rudki