Czwartek, 13 Grudzień, Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Strażacy z Jedwabna wrócili na tron


Tegoroczne zmagania strażackie odbyły się na stadionie przy ulicy Śląskiej w Szczytnie. Zawody tradycyjnie rozegrane zostały w dwóch konkurencjach: sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami oraz ćwiczenia bojowe. Udział w rozgrywkach wzięło 10 męskich drużyn pożarniczych i 4 kobiece.


Tegoroczne zmagania strażackie odbyły się na stadionie przy ulicy Śląskiej w Szczytnie. Zawody tradycyjnie rozegrane zostały w dwóch konkurencjach: sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami oraz ćwiczenia bojowe. Udział w rozgrywkach wzięło 10 męskich drużyn pożarniczych i 4 kobiece.

 

tom

 

Klasyfikacja generalna:

 

Męskie drużyny pożarnicze:

 

I miejsce – Jedwabno, gm. Jedwabno – 101,17 pkt.

II miejsce – Linowo, gm. Dźwierzuty – 102,40 pkt.

III miejsce – Płozy, gm. Szczytno – 110,40 pkt.

 

Skład OSP Jedwabno (drużyna męska): Brzozowski Jacek, Drężek Łukasz, Drężek Mateusz, Łukaszewski Łukasz, Malinowski Rafał, Wojciechowski Artur, Wojciechowski Kamil, Wojciechowski Mariusz, Zapadka Marcin.


 

 

Kobiece drużyny pożarnicze:

 

I miejsce – Rumy, gm. Dźwierzuty – 119,99 pkt.

II miejsce – Jedwabno, gm. Jedwabno– 132,33 pkt.

III miejsce – Linowo, gm. Dźwierzuty– 136,93 pkt.

IV miejsce – Szuć, gm. Jedwabno– 151,14 pkt.

 

Skład OSP Rumy (drużyna kobieca): Kinga Fąk, Anna Lorenz, Daria Sztura, Kamila Świderska, Milena Kowalczyk, Sylwia Fąk, Natalia Błędek, Klaudia Kmiołek, Patrycja Leszczak.



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze

  • Gaspar Święciński mistrzem świata
    Brawo. Gaspar.
    Autor: Lemon
    2018-12-13 14:23:45
  • Marzenia ściętej głowy? - felieton Romana Żokowskiego
    Też się rozmarzyłem, chyba jest to zaraźliwe.
    Autor: Jacek
    2018-12-13 12:40:34
  • Pierwsza, zapowiedziana nominacja - Arkadiusz Leska dyrektorem MOS
    Jak brzmi prawidłowe nazwisko tego Pana? Na stronie internetowej stowarzyszenia kulturalnego Niemców Heimat jest jako wiceprzewodniczący Arkadiusz Leske?!
    Autor: mieszkaniec
    2018-12-13 12:14:06
  • Miejski sylwester wraca na Plac Juranda
    Andrzej nie daj się! Pamiętaj ochrona no i oczywiście ubezpieczenie imprezy aby uniknąć takich problemów jak kiedyś w utraconym okiem!!
    Autor: laik
    2018-12-13 12:03:06
  • Miejski sylwester wraca na Plac Juranda
    Wydaje mi się, że Pan Burmistrz chce \"odstrzelić\" dyrektora MDK, skoro powierza mu organizację imprezy sylwestrowej w wymiarze jak wyżej, w ciągu dwóch tygodni. Pan Burmistrz ma zamiar rękoma dyrektora MOK złamać zlecenia ustawy o organizowaniu imprez masowych ze szczególnym ryzykiem? Brawo! Wejście smoka na bogato musi być! Szkoda tylko, że za wszystko odpowie dyrektor.
    Autor: TTT
    2018-12-13 11:09:33
  • Pierwsza, zapowiedziana nominacja - Arkadiusz Leska dyrektorem MOS
    Chyba nikt nie jest zaskoczony tą nominacją! Pan Burmistrz zaczyna spłacać dług wyborczy. Gratulacje i powodzenia obu Panom. Miejmy nadzieję, że obaj sprostają nowym funkcjom. Ciekawe tylko, czy \"stołków\" stanie dla pozostałych \"aktywnie wspierających\"?
    Autor: TTT
    2018-12-13 01:50:08
  • W powiecie dużo starego, ale bez... Nowocińskiego
    Siedzą sobie mali chłopcy w piaskownicy. Rozmawiają o swojej przyszłości. Ale żaden z nich nie chce zostać strażakiem, maszynistą, czy policjantem. Wszyscy marzą o tym, że by kiedyś w Szczytnie rozdawać \"karty\" ze stołków w ratuszu. I nie było by w tym marzeniu nic dziwnego gdyby po drodze do jego zrealizowania chłopcy zdobyli odpowiednie wykształcenie, ogładę towarzyską, empatię i umiejętność \"służenia pomocą\" drugiemu człowiekowi. Ale czy tak się stało...? Jak na razie moim zdaniem stało się jedynie kolesiostwo. Wiadomo, przyjaźń z piaskownicy rzecz święta!
    Autor: Teresa TTT
    2018-12-12 10:17:29
  • Kraków wraca do Szyman, Lwów zostaje
    Czy są szanse na wznowienie połączenia z Berlinem?
    Autor: Aga
    2018-12-12 07:13:28
  • Mapa potrzeb aktywnych obywateli
    Czy można gdzieś zapoznać się z tym raportem w necie?
    Autor: Mieszkaniec Szczytna - Jan Mazur
    2018-12-10 23:22:21
  • Kot postawił strażaków na nogi
    To nie kot ,tylko ktoś postawił strażaków na nogi.Jaja sobie robią.
    Autor: Wiewiorka
    2018-12-10 20:06:27