Sobota, 23 Luty, Imieniny: Damiana, Romana, Romany -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Stashka zaśpiewa podczas Eurowizji?


Szczycieńska wokalistka Stashka ma szanse zaśpiewać na tegorocznej Eurowizji. Najpierw musi jednak przejść eliminacje do konkursu.

 Stashkę, czyli prywatnie Katarzynę Hain, do udziału w Eurowizji od lat namawiają jej fani. Wokalistka w końcu zgłosiła swoja piosenkę do eliminacji.

- Jest to całkowicie nowy utwór, który znajdzie się na płycie, nad którą właśnie pracuję – mówi Stashka. - Pierwszy etap eliminacji to ocena jury TVP. Wyłania się od 5 do 10 wykonawców, którzy rywalizują w preselekcji. Wówczas duży wpływ na zwycięstwo mają telewidzowie, fani. Ale ja na razie podchodzę do tego na spokojnie. Mam co robić. Praca nad nową płytą zajmuje mi tyle czasu, że nie zawracam sobie głowy eliminacjami do Eurowizji. Jeśli się uda będzie super, jeśli nie, mam co robić – mówi z uśmiechem wokalistka.

 

Stashka profesjonalnie śpiewem zajmuje się od niemal 10 lat. Współpracowała z takimi gwiazdami, jak Ania Wyszkoni, Marika, Zakopower, Smolik czy Katarzyna Cerekwicka.


- Była to głównie druga linia, czyli chórki, w końcu podjęłam decyzję o tym, że czas na samodzielną pracę i czas na to, aby pokazać, co mi w głowie gra – mówi.

Samodzielna kariera Stashki trwa już trzy lata. Na koncie ma jedną płytę. Nad drugą właśnie pracuje. W 2014 roku wygrała Bałtycki Festiwal Piosenki. - Często mówi się o nim „Mała Eurowizja” – tłumaczy artystka. - Brały w nim udział między innymi Edyta Górniak, czy Justyna Steczkowska.

 

Fot. archiwum prywatne StashkaKomentarze do artykułu

Napisz


Komentarze

 • Spółka „Verdancy” podbija pasymską Koreę
  A co z \"Natura 2000\"? Co z ptactwem które gniazduje/żyje na tych terenach? Środowisko zostanie naruszone nieodwracalnie! Co za bzdura!Od kiedy można od tak dostać pozwolenie na budowę nad wodą lub na wodzie i to w obszarze chronionym?!
  Autor: Patrycja
  2019-02-22 19:56:04
 • „Jedynka” i „dwójka” mistrzami powiatu
  Sobieski nie wygrał? Niemożliwe XDD Chyba ten rok nie należy do najlepszych dla szkoły nr 3
  Autor: Lol
  2019-02-22 15:13:40
 • Ruszają elitarne studia oficerskie
  Oto nowa najnowsza masowa produkcja made in Szczytno łoficery po 4 latach na 6 grupach w programie studiów proszę obowiązkowo \"studentom\" puszczać takie pozycje jak ojciec Mateusz, Miami Vice, W11, 07 zgłoś się, Szklana Pułapka a tym ambitniejszym lot nad kukułczym gniazdem
  Autor: Pan łoficer tak się pisze?
  2019-02-22 13:07:15
 • Ruszają elitarne studia oficerskie
  Dramat kto wymyślił taki kretynizm. Ta aberacja a właściwie patologia już kiedyś była o takich złotych dzieciach Szczytna mówiło się pampersy. Przychodzili do jednostek i uczył ich sierżant bo aspirant nie miał czasu na takie głupoty. Pomysł to porażajacą głupota ale ta instytucja i tak się stacza. Będzie produkować pseudo oficerów, matołków, tym co planujecie zrobić degradujecie stopień oficera i doprowadzicie do konfliktów w jednostkach. Gratuluję Panie Szymczyk świetny pomysł długo Pan nad tym myślał?
  Autor: Jestem oficerem i mam 4 lata
  2019-02-22 13:00:11
 • Zwyciężyć własne życie
  Brawo!!! Życzę Pani wszystkiego dobrego. Trzymam kciuki!!!
  Autor: varadero
  2019-02-22 11:55:08
 • Rosja połączy Szczytno z Biskupcem
  Mam nadzieję , że skrzyżowania ścieżki rowerowej z drogami publicznymi i lokalnymi będą bezkolizyjne.? Czy znowu tylko rowerzyści będą mieli (pierwszeństwo) -przywileje a kierowcy utrapienie?
  Autor: bezpieczny kierowca
  2019-02-22 08:01:09
 • Ruszają elitarne studia oficerskie
  Czyżby to pan komendant rektor doktor inspektor Marek Fałdowski wymyślił? Jakoś mnie to nie dziwi.
  Autor: lubiepolicje
  2019-02-22 03:43:33
 • Zwyciężyć własne życie
  Szacunek za odwagę!!! Życie bywa ciężkie nieprzewidywalne i każdy z nas może się znaleść na zakręcie gdzie trzeba wszystko prostować....Cóż nie ma co się rozoisywać...Życzę wszystkiego dobrego dla P.Agnieszki i dzieci.Proszę się nie poddawać i żyć pełną parą!!!
  Autor: Wielki szacunek
  2019-02-21 17:08:50
 • Zwyciężyć własne życie
  A czemu mojego komentarza nie ma
  Autor: dzezka
  2019-02-21 16:13:55
 • Zwyciężyć własne życie
  Pozdrawiam i zycze zeby Pani spelnila swoje marzenia.Gratuluje szczerosci . To nas jedynie moze wyleczyc ...szczerosc i wiara w siebie...Zycze Pani tego
  Autor: Regina Roslaniec
  2019-02-21 12:36:01