Niedziela, 22 Kwiecień, Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Stashka zaśpiewa podczas Eurowizji?

Szczycieńska wokalistka Stashka ma szanse zaśpiewać na tegorocznej Eurowizji. Najpierw musi jednak przejść eliminacje do konkursu.

 Stashkę, czyli prywatnie Katarzynę Hain, do udziału w Eurowizji od lat namawiają jej fani. Wokalistka w końcu zgłosiła swoja piosenkę do eliminacji.

- Jest to całkowicie nowy utwór, który znajdzie się na płycie, nad którą właśnie pracuję – mówi Stashka. - Pierwszy etap eliminacji to ocena jury TVP. Wyłania się od 5 do 10 wykonawców, którzy rywalizują w preselekcji. Wówczas duży wpływ na zwycięstwo mają telewidzowie, fani. Ale ja na razie podchodzę do tego na spokojnie. Mam co robić. Praca nad nową płytą zajmuje mi tyle czasu, że nie zawracam sobie głowy eliminacjami do Eurowizji. Jeśli się uda będzie super, jeśli nie, mam co robić – mówi z uśmiechem wokalistka.

 

Stashka profesjonalnie śpiewem zajmuje się od niemal 10 lat. Współpracowała z takimi gwiazdami, jak Ania Wyszkoni, Marika, Zakopower, Smolik czy Katarzyna Cerekwicka.

- Była to głównie druga linia, czyli chórki, w końcu podjęłam decyzję o tym, że czas na samodzielną pracę i czas na to, aby pokazać, co mi w głowie gra – mówi.

Samodzielna kariera Stashki trwa już trzy lata. Na koncie ma jedną płytę. Nad drugą właśnie pracuje. W 2014 roku wygrała Bałtycki Festiwal Piosenki. - Często mówi się o nim „Mała Eurowizja” – tłumaczy artystka. - Brały w nim udział między innymi Edyta Górniak, czy Justyna Steczkowska.

 

Fot. archiwum prywatne StashkaKomentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
  a co z wieżą ciśnień i z ruinami po kinie ?
  Autor: tak się pytam
  2018-04-22 17:58:07
 • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
  Sądząc po Twoim zapisie wypowiedzi należysz do osób mniej zamożnych i inteligentnych bo oryografia leży i nawet patrzeć nie może na to co wypisujesz. Kebaby i fastfood odpadają jak ktoś sprzedaję jedzenie, które zaraz zacznie uciekać od starości i brudu. A co do odzieży to jedni kupują w D.H. Mazur a inni wolą markowe ubrania.
  Autor: Do I co
  2018-04-22 12:03:03
 • Kołakowska, Fabisiak, Pabich – troje muszkieterów ze Świętajna
  Szanowny Panie redaktorze,muszkieterów cechowała lojalność- o innych przymiotach nie wspomnę.Tytuł artykułu, dla mnie dziwny.
  Autor: wyborca
  2018-04-21 18:35:38
 • Kościół w Lipowcu dostał „tacę” od gminy
  A ten Pan w szarym sweterku to kto?, bo jakoś nie widać, że to ksiądz. Koszulka jak na wakacje lub do kina. Wstyd.
  Autor: Michał
  2018-04-21 15:29:15
 • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
  Jak dla mnie super! Tak centrum handlowe w Szczytnie powinno powstać!
  Autor: Anonim
  2018-04-19 15:46:41
 • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
  KFC ..... już oblizuję paluchy????
  Autor: Iwa
  2018-04-19 10:36:31
 • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
  Co z tego jak w każdą niedzielę i tak będzie zamkniete. Po co wgl centrum chandlowe jak w Szczytnie nie ma zbyt dużej ilości zamożnych klientów. Zobaczymy jakie będą tam pustki. Ja nikomu źle nie rzycze ale inwestor poniesie porażkę życia heh. Co ludzie wydadzą po 500 albo w górę na markowe buty ewentualnie bluzy spodnie po 200 czy 400 tak? Tyle kosztują markowe rzeczy. Niechaj szanowna redakcja może zrobi sądarz i sprawdzi kto to będzie kupował. A i radzę zwrócić uwagę ile kebabow i innych fastfoodow odpadło w Szczytnie. To jeszcze mcs czy kfs... no tak dajmy zarabiać korporacjom.
  Autor: I co
  2018-04-19 07:35:07
 • Czy McDonald's bądź KFC powstanie w Szczytnie?
  A jest tak pieknie....
  Autor: Jola
  2018-04-18 16:31:55
 • Radni z Rozóg zbuntowali się
  Jak ma się do tego co piszecie paragraf 3 ust. 1 Dźwierzuckiej uchwały zgodnie z którym miesięczna opłata ulega pomniejszeniu w przypadku nieobecności dziecka?
  Autor: Andrzej
  2018-04-18 13:54:57
 • Szczycieński browar w nowej odsłonie (zdjęcia)
  A obok jest następny obiekt zrujnowany przez WSPOL i miasto, i pójdzie za grosze w czyje ręce, może tego inwestora. Obecnie to najlepszy interes na rozpijaniu ludzi.
  Autor: Ali
  2018-04-18 13:07:49