Sobota, 18 Sierpień, Imieniny: Anity, Elizy, Mirona -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Stashka zaśpiewa podczas Eurowizji?

Szczycieńska wokalistka Stashka ma szanse zaśpiewać na tegorocznej Eurowizji. Najpierw musi jednak przejść eliminacje do konkursu.

 Stashkę, czyli prywatnie Katarzynę Hain, do udziału w Eurowizji od lat namawiają jej fani. Wokalistka w końcu zgłosiła swoja piosenkę do eliminacji.

- Jest to całkowicie nowy utwór, który znajdzie się na płycie, nad którą właśnie pracuję – mówi Stashka. - Pierwszy etap eliminacji to ocena jury TVP. Wyłania się od 5 do 10 wykonawców, którzy rywalizują w preselekcji. Wówczas duży wpływ na zwycięstwo mają telewidzowie, fani. Ale ja na razie podchodzę do tego na spokojnie. Mam co robić. Praca nad nową płytą zajmuje mi tyle czasu, że nie zawracam sobie głowy eliminacjami do Eurowizji. Jeśli się uda będzie super, jeśli nie, mam co robić – mówi z uśmiechem wokalistka.

 

Stashka profesjonalnie śpiewem zajmuje się od niemal 10 lat. Współpracowała z takimi gwiazdami, jak Ania Wyszkoni, Marika, Zakopower, Smolik czy Katarzyna Cerekwicka.

- Była to głównie druga linia, czyli chórki, w końcu podjęłam decyzję o tym, że czas na samodzielną pracę i czas na to, aby pokazać, co mi w głowie gra – mówi.

Samodzielna kariera Stashki trwa już trzy lata. Na koncie ma jedną płytę. Nad drugą właśnie pracuje. W 2014 roku wygrała Bałtycki Festiwal Piosenki. - Często mówi się o nim „Mała Eurowizja” – tłumaczy artystka. - Brały w nim udział między innymi Edyta Górniak, czy Justyna Steczkowska.

 

Fot. archiwum prywatne StashkaKomentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Czy Pasym stanie się mazurskim Kazimierzem Dolnym?
  Zamiast zrobić przed gminą fontannę z prawdziwego zdarzenia okrogłą z jakims filarem i woda na boki rozpryskiwała to zrobili dziurę we wnęce,po co ta dziura?....wie.A zamiast fontanny zrobili na boku sikawki żeby można było się wykąpać.Reszta wykonania szkoda gadać.
  Autor: Sikawka
  2018-08-16 22:02:27
 • Alarm w DPS, pracownicy podzieleni, mieszkańcy zdezorientowani
  !!!????
  Autor: Xxxx
  2018-08-16 20:04:13
 • Mamy potwierdzenie, McDonald's szuka działki w Szczytnie
  Nowe centrum? Piszesz tak bo mieszkasz na tej ulicy?
  Autor: MC
  2018-08-16 17:37:17
 • Od robotnika do kierownika...
  Swoją karierę w Ikei we Wielbarku zacząłem już 7 lat temu. Nie traktowałem początkowo tej pracy jako coś z czym bym wiązał moją przyszłość na tyle lat, ale faktycznie, stopniowo zdobywałem doświadczenie, wiedzę, umiejętności i awansowałem, obecnie zajmuje jedno z kierowniczych stanowisk i bardzo sobie cenię pracę tu. Bardzo pozytywne wrażenia, tym bardziej patrząc na te 7 lat, które już tu pracuję
  Autor: Krzysztof
  2018-08-16 12:47:29
 • Ronda jeszcze nie ma, a już... denerwuje
  szkoda ze temu cfaniakow"i w sutannie nie zabrali, nie zdziwie sie dy za nasze pieniądze jeszcze wokół koscioł alejki i chodniki miasto zrobi.
  Autor: Marcin
  2018-08-16 12:40:29
 • Kampanii jeszcze nie ma, a błotem już rzucają w... wójta
  skoro ktoś chce zadać te pytania, niech je zada oficjalnie w twarz wójtowi.
  Autor: macx
  2018-08-16 12:29:44
 • Protest... sąd w Szczytnie
  na zdjęciu odliczając dzieci to max 30 osób!!
  Autor: marta
  2018-08-16 11:52:06
 • WIELBARSKA IKEA INDUSTRY PIĄTA NA ŚWIECIE
  Wielbark bez wątpienia dużo zyskuje dzięki zlokalizowanemu tu zakładowi Ikea. Jest to miejsce pracy dla ogromnej liczby naszych mieszkańców i nie tylko.
  Autor: Tadeusz
  2018-08-16 10:56:32
 • Mamy potwierdzenie, McDonald's szuka działki w Szczytnie
  Z pewnością ul. Wielbarska to o wiele lepsza lokalizacja, co widać po ilości przejeżdżających pojazdów. Również ze względu na bliskość obwodnicy, która łączy drogę do Warszawy i na lotnisko i drogę do Ostrołęki. Pewnie dlatego lokalizację tam wybrała Biedronka. Teraz to się robi prawie nowe centrum, widać tam mnóstwo ludzi. Lemańska jest zaś za daleko, żeby lokalizacja była atrakcyjna też dla mieszkańców miasta.
  Autor: Szczytnianin
  2018-08-16 09:54:32
 • Złośliwy los i guz... Tomek potrzebuje pomocy

  Autor: AnaGuerrero
  2018-08-16 09:38:55