Niedziela, 27 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Smile dalej inwestuje w Korpele

W podstrefie ekonomicznej w Korpelach koło Szczytna po raz trzeci będzie inwestował Smile sp. z o.o. – producent sprzętu AGD.

 Firma z Milanówka otrzymała właśnie trzecie zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. A dokładnie w Korpelach. Właśnie tam po raz kolejny rozbuduje swój zakład. Smile produkuje sprzęt AGD. -

Firma zainwestuje minimum 5,15 mln zł i zwiększy zatrudnienie do 34 osób. Dotychczas wydała 10 mln zł. Ma 31 pracowników — mówi Grzegorz Smoliński, prezes WMSSE.

Dzięki inwestycji Smile rozpocznie produkcję m.in. odkurzaczy, płyt kuchennych, zmywarek i piekarników. Spółka wybuduje magazyn oraz pomieszczenia do przechowywania i sortowania zużytego sprzętu AGD. Smile, sprzedający pod marką MPM, ma obecnie w ofercie 250 produktów. W 1989 r., gdy powstał, zajmował się sprzedażą drobnego AGD, a w 2008 r. poszerzył asortyment o lodówki, pralki i kuchnie gazowe.

Produkuje nie tylko w podszczycieńskiej strefie, bo zleca też produkcję zewnętrznym podmiotom. Ma w Polsce 250 serwisów. Asortyment Smile (MPM) trafia do sklepów nie tylko w Polsce, ale także na Białorusi, Węgrzech, Ukrainie, Litwie, Łotwie, Słowacji, Estonii, Serbii i Rumunii.

 

Tom/wmsse

 

Fot. wmsseKomentarze do artykułu

Ech

Zwiększą zatrudnienie, ech ... Opinie o pracodawcy, nic dodać, nic ująć ;( https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,968422

johnny

No sukces całą parą... zwiększą zatrudnienie z 31 do 34 pracowników. Sukces na miarę włodarzy Szczytna hehe

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze