Środa, 21 Luty, Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Smile dalej inwestuje w Korpele

W podstrefie ekonomicznej w Korpelach koło Szczytna po raz trzeci będzie inwestował Smile sp. z o.o. – producent sprzętu AGD.

 



Firma z Milanówka otrzymała właśnie trzecie zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. A dokładnie w Korpelach. Właśnie tam po raz kolejny rozbuduje swój zakład. Smile produkuje sprzęt AGD. -

Firma zainwestuje minimum 5,15 mln zł i zwiększy zatrudnienie do 34 osób. Dotychczas wydała 10 mln zł. Ma 31 pracowników — mówi Grzegorz Smoliński, prezes WMSSE.

Dzięki inwestycji Smile rozpocznie produkcję m.in. odkurzaczy, płyt kuchennych, zmywarek i piekarników. Spółka wybuduje magazyn oraz pomieszczenia do przechowywania i sortowania zużytego sprzętu AGD. Smile, sprzedający pod marką MPM, ma obecnie w ofercie 250 produktów. W 1989 r., gdy powstał, zajmował się sprzedażą drobnego AGD, a w 2008 r. poszerzył asortyment o lodówki, pralki i kuchnie gazowe.

Produkuje nie tylko w podszczycieńskiej strefie, bo zleca też produkcję zewnętrznym podmiotom. Ma w Polsce 250 serwisów. Asortyment Smile (MPM) trafia do sklepów nie tylko w Polsce, ale także na Białorusi, Węgrzech, Ukrainie, Litwie, Łotwie, Słowacji, Estonii, Serbii i Rumunii.

 

Tom/wmsse

 

Fot. wmsse





Komentarze do artykułu

Ech

Zwiększą zatrudnienie, ech ... Opinie o pracodawcy, nic dodać, nic ująć ;( https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,968422

johnny

No sukces całą parą... zwiększą zatrudnienie z 31 do 34 pracowników. Sukces na miarę włodarzy Szczytna hehe

Napisz

Komentarze

  • Żłobkowa wojna pachnie wyborami
    Artykuł stronniczy.
    Autor: Beata N.
    2018-02-20 11:54:06
  • Nie żyje Karol Wojciechowski
    [`]
    Autor: Jola
    2018-02-20 09:09:55
  • Nastolatek stanie przed sądem za posiadanie marihuany
    ŁO MATKO BOSKO TO STRASZNE POD MUR ZE ZBRODNIARZEM !!!! hahahahhahahahahahha o uj brak słów :D
    Autor: czujny
    2018-02-20 08:50:47
  • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
    hmm Michal skocnzyl cienka szkole w olsztynie, a zamiast uczyc sie caly czas balowal.. powodzenia
    Autor: toTYLKOja
    2018-02-19 01:23:55
  • Nastolatek stanie przed sądem za posiadanie marihuany
    To jest dno, żałosne...policja......do więzienia?.... brak słów
    Autor: Magnatron
    2018-02-17 20:44:43
  • Policja przerwała „lodową zabawę” 19-latkom
    Jak widać są różne komentarze, i można powiedzieć że każdy miałby rację. Niech ćwiczą bardzo dobrze, są tego plusy, ale i jest bardzo duże niebezpieczeństwo takiej jazdy, bo jak widzicie to na środku stoi słup w który można trafić lub w drzewo które też są nie daleko tafli, jak w zeszłym roku była tragedia nad jeziorem. Ludzie to nie tor do takiej jazdy gdzie jest pusto do okoła. A tu policja interweniowała i pewnie skończyło się tylko na pouczeniu.
    Autor: Piotr
    2018-02-16 19:27:54
  • Krzysztof Pawłowicz wraca do gry
    ta rosyjska flaga w tle bardzo wiele mówi o człowieku
    Autor: jacek
    2018-02-15 10:40:59
  • „Szóstka” chce wychować sportowych mistrzów świata (zdjęcia)
    Papke siatkarskim mistrzem świata? Chyba że mówimy o turniejach juniorskich
    Autor: www.mpolski.pl
    2018-02-15 10:02:44
  • Gdy spłoną marzenia, pozostają łzy i nadzieja na ludzką dobroć
    Polecam ubezpieczać swoje wymarzone gniazdko, na które odkładało się każdy grosz. Wtedy nie ma takiego ambarasu.
    Autor: Zzzzz
    2018-02-13 12:20:57
  • Policja przerwała „lodową zabawę” 19-latkom
    Moim zdaniem jest to idiotyczne, w Szczytnie jest bardzo wielu młodych kierowców interesujących się motosportami (najczęściej driftem) i nie mają miejsca gdzie mogli by rozwijać swoje zainteresowania i pasje, bo przecież nawet o 3.00 w nocy nie można zażucić bokiem na jakiejś mało uczęszczanej drodze bo policja zaraz przyjedzie, wlepi mandat i odjedzie cuesząc się jak to oni tym małolatom nie dali w kość. Apeluję do władz miasta aby wydawać pieniądze na jakieś niepotrzebne i nikomu nieprzydatne sprawy pieniędzy tylko na takie które będą dawały niezmierną frajdę a zarazem obniża stopień zatrzymań/interwencji policji czy innych incydentów na drogach.
    Autor: Igor
    2018-02-12 00:15:30