Piątek, 18 Styczeń, Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Są pieniądze na część ścieżki rowerowej Szczytno – Biskupiec


Jest szansa, że jeszcze w tym roku ogłoszony zostanie przetarg na budowę części ścieżki rowerowej po byłym torowisku Szczytno – Biskupiec. Dziś Powiat Szczycieński i gmina Biskupiec otrzymały na ten cel unijne wsparcie. Problem jest jednak z częścią ścieżki, która znajduje się na ternie gminy Dźwierzuty. Gmina na razie wycofała się z tej inwestycji.



W poniedziałek, 25 czerwca władze Powiatu Szczycieńskiego i gminy Biskupiec podpisały umowę na wsparcie tej inwestycji z marszałkiem województwa. Oba samorządy otrzymają po około 1 mln zł dofinansowania. Za te pieniądze od Szczytna ma powstać odcinek około 8 kilometrów ścieżki. Podobny odcinek ma powstać od strony Biskupca.

 

 

Z inwestycji zrezygnowała, przynajmniej na razie, gmina Dźwierzuty. To spory kłopot, bo na jej terenie leży najdłuższy, ponad 20-kilometrowy, odcinek....


 

 

Więcej na temat budowy ścieżki rowerowej Szczytno-Biskupiec w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”.



Komentarze do artykułu

PSL w życiu nie zagłosuję

Ludzie psl ludziom psl

AntyPSL

A co będzie robić p. Jaskulska jeśli jej nie wybiorą? W normalnej pracy to trzeba coś umieć niestety. Mam nadzieje że wróci na zmywak.

Olek

Jakie ryje :) Powinien ktos przerobic to zdjecie na memy :D

jolka

W co gra Jaskulska? Najpierw zrobiła wszystko aby Dźwierzuty nie dostały wsparcia a teraz lansuje się na foto jaka to dobra kobieta, która daje kasę na ścieżkę dla starostwa i biskupca. Nie wiem czy jest jeszcze ktoś kto nie przejrzał tej pustej kobiety. Może warto zachować resztę godności i zejść ze sceny!

Napisz


Komentarze

  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    Biorą, bo mogą. Ciekawe tylko, czy za godziny na sesjach i komisjach np. WSPol obcina pobory Łachaczowi, starostwo Kiersikowskiemu czy Krassowskiemu, szkoła - Kosakowskiej lub Boczarowej, agencja rolnicza - Żuchowskiemu itd.
    Autor: massakra
    2019-01-17 16:05:13
  • Romantyczne oświadczyny w... kinie
    To piękny moment dla zakochanych, ale co mają do tego przypadkowi ludzie ? Widać, jak ogromny wpływ na niektórych mają tandetne seriale. Mimo wszystko życzę im dużo szczęścia.
    Autor: max
    2019-01-17 09:57:48
  • Godlewska zastąpiła skarbnik Cielecką
    Ten który jest apolityczny :) Szkoda tylko że tak po ludzku nic go życie nie nauczyło! Cielecka nie była święta ale powinien dziękować jej za to że potrafiła się zachować i nie wyciągała żadnych ciekawostek o których wie a mimo to zachowała je dla siebie!!
    Autor: maniek
    2019-01-17 09:01:43
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    Cwaniaki, aby napchac swoje kieszenie, a przed wyborami jakie mile i uczciwe jest całe to towarzystwo. Wstyd!
    Autor: Robert
    2019-01-17 02:58:41
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    Wszystko dla mieszkańców a jest tak że wszystko dla siebie. Masakra, masakra.
    Autor: R.....
    2019-01-16 18:32:24
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    To może zamiast ryczałtowych diet wrócić do dawnego zwyczaju wypłacania kwot za posiedzenia komisji i rady - ale po fakcie, a nie tak, że człowiek podpisze się na liście i idzie w siną dal w swoich interesach nie biorąc faktycznie udziału w pracach? Z drugiej strony to jednak mam wrażenie, że nikomu na tym nie zależy, aby rozliczać radnych z ich \'dokonań\". Władzom miasta zależy na tym, aby tę \"trzódkę\" trzymać przy korytku w taki sposób, aby nie przeszkadzała. Prochu to nie wymyśli, ale nabałaganić może. Niech więc siedzą w tej radzie, grodzą d...rele z poczuciem misji, że są potrzebni. Ale niech nie wtryniają nosa w sprawy, na których się nie znają i niech to na nich ciąży odium, że biorą kasę za nic.
    Autor: Waga
    2019-01-16 18:04:13
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    A czegoś można oczekiwać patrząc na naszych \"drogich\" radnych. Towarzystwo wzajemnej adoracji kontynuuje swoje pięć minut przy korytku. Piękne słówka znów omamiły wyborców. Dzieje się to od wielu lat na wszystkich szczeblach samorządu- bez względu na \"obowiązującą\" opcje polityczną. Jacy wyborcy- takie \"elyty\" polityczne.
    Autor: dr
    2019-01-16 13:53:58
  • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
    Ja rowniez nie wyobrazam sobie likwidacji tzw 1. Gdyby tak sie stalo syn musial by codziennie isc pare dobrych kilometrow do innej szkoly bo napewno sp 3 nie pomiesci wszystkich uczniow z okolicy. A pozatym w tym roku i tak musial zmienic budynek z sp 3 na sp 1 i co po roku znowu zmiana??? Ktos wogole mysli o tych dzieciach?? Pomyslal ktos jak wplywa na nich ciagla zmiana srodowiska?? Cala nasz edukacja
    Autor: Agnieszka
    2019-01-15 18:34:24
  • Gwiazdki „Tygodnika” dla Ryszarda Łopatki
    Gratuluję Ryszardzie ! Pięknie to ująłeś. Pozdrawiam serdecznie. HB
    Autor: Halina Biziuk
    2019-01-15 15:20:22
  • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
    Panie Zbyszku a może tak złozyć wniosek o środki z programu \"razem bezpieczniej\" Są środki na bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych!!! Trzeba tylko napisać wniosek. Powinien byc Pan zainteresowany. Sprawę reformy edukacji w mieście proszę pozostawić ludziom, którzy sie na tym znają i przekonywać też do tego Pana Burmistrza!
    Autor: kolega
    2019-01-15 14:44:58