Czwartek, 13 Grudzień, Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

SKS Szczytno rozpoczyna pogoń za wiceliderem


Treningi wznowili piłkarze SKS Szczytno. Z zespołem trenuje kilku nowych piłkarzy: Dawid Czarnecki, Dominik Czajkowski i Kacper Kacprzak.



Sezon przygotowawczy będzie bardzo intensywny – mówi Paweł Pietrzak, trener zespołu. - W tej chwili zajmujemy trzecie miejsce w lidze. Do wicelidera tracimy 6 punktów, a do lidera 10. Musimy wywalczyć co najmniej drugi miejsce, aby myśleć o awansie do IV ligi. Z dogonieniem lidera może być kłopot, ale wicelider jest w naszym zasięgu. Drugie miejsce da nam szanse na grę w barażach o awans.

 

Rozmowy trwają

Piłkarze SKS Szczytno będą trenować cztery razy w tygodniu, plus mecz sparingowy. Do zespołu dołączyło kilku nowych graczy. Dawid Czarnecki (stoper) zastąpi najprawdopodobniej Macieja Magnuszewskiego, który podjął pracę w Morągu i może mieć kłopot i z treningami i z meczami. Do SKS dołączyli też Dawid Czajkowski (bramkarz) oraz Kacper Kacprzek (pomocnik).


- Być może w zespole pojawi się jeszcze ktoś nowy, bo rozmowy wciąż trwają, ale na razie nie chcę podawać nazwisk – mówi Pietrzak.

 

Będą sparingi

Pierwszy mecz ligowy SKS Szczytno rozegra już 17 marca. Zmierzy się z Vęgorią Węgorzewo. Ale zanim to nastąpi podopieczni Pawła Pietrzaka zmierzą się w sparingach z drużynami: Jeziorakiem Iława (10 lutego), Myszyniec (17 lutego), Błękitni Pasym (24 lutego), Żagiel Piecki (4 marca), DKS Dobre Miasto (10 marca).



Komentarze do artykułu

Napisz


Komentarze

  • Gaspar Święciński mistrzem świata
    Brawo. Gaspar.
    Autor: Lemon
    2018-12-13 14:23:45
  • Marzenia ściętej głowy? - felieton Romana Żokowskiego
    Też się rozmarzyłem, chyba jest to zaraźliwe.
    Autor: Jacek
    2018-12-13 12:40:34
  • Pierwsza, zapowiedziana nominacja - Arkadiusz Leska dyrektorem MOS
    Jak brzmi prawidłowe nazwisko tego Pana? Na stronie internetowej stowarzyszenia kulturalnego Niemców Heimat jest jako wiceprzewodniczący Arkadiusz Leske?!
    Autor: mieszkaniec
    2018-12-13 12:14:06
  • Miejski sylwester wraca na Plac Juranda
    Andrzej nie daj się! Pamiętaj ochrona no i oczywiście ubezpieczenie imprezy aby uniknąć takich problemów jak kiedyś w utraconym okiem!!
    Autor: laik
    2018-12-13 12:03:06
  • Miejski sylwester wraca na Plac Juranda
    Wydaje mi się, że Pan Burmistrz chce \"odstrzelić\" dyrektora MDK, skoro powierza mu organizację imprezy sylwestrowej w wymiarze jak wyżej, w ciągu dwóch tygodni. Pan Burmistrz ma zamiar rękoma dyrektora MOK złamać zlecenia ustawy o organizowaniu imprez masowych ze szczególnym ryzykiem? Brawo! Wejście smoka na bogato musi być! Szkoda tylko, że za wszystko odpowie dyrektor.
    Autor: TTT
    2018-12-13 11:09:33
  • Pierwsza, zapowiedziana nominacja - Arkadiusz Leska dyrektorem MOS
    Chyba nikt nie jest zaskoczony tą nominacją! Pan Burmistrz zaczyna spłacać dług wyborczy. Gratulacje i powodzenia obu Panom. Miejmy nadzieję, że obaj sprostają nowym funkcjom. Ciekawe tylko, czy \"stołków\" stanie dla pozostałych \"aktywnie wspierających\"?
    Autor: TTT
    2018-12-13 01:50:08
  • W powiecie dużo starego, ale bez... Nowocińskiego
    Siedzą sobie mali chłopcy w piaskownicy. Rozmawiają o swojej przyszłości. Ale żaden z nich nie chce zostać strażakiem, maszynistą, czy policjantem. Wszyscy marzą o tym, że by kiedyś w Szczytnie rozdawać \"karty\" ze stołków w ratuszu. I nie było by w tym marzeniu nic dziwnego gdyby po drodze do jego zrealizowania chłopcy zdobyli odpowiednie wykształcenie, ogładę towarzyską, empatię i umiejętność \"służenia pomocą\" drugiemu człowiekowi. Ale czy tak się stało...? Jak na razie moim zdaniem stało się jedynie kolesiostwo. Wiadomo, przyjaźń z piaskownicy rzecz święta!
    Autor: Teresa TTT
    2018-12-12 10:17:29
  • Kraków wraca do Szyman, Lwów zostaje
    Czy są szanse na wznowienie połączenia z Berlinem?
    Autor: Aga
    2018-12-12 07:13:28
  • Mapa potrzeb aktywnych obywateli
    Czy można gdzieś zapoznać się z tym raportem w necie?
    Autor: Mieszkaniec Szczytna - Jan Mazur
    2018-12-10 23:22:21
  • Kot postawił strażaków na nogi
    To nie kot ,tylko ktoś postawił strażaków na nogi.Jaja sobie robią.
    Autor: Wiewiorka
    2018-12-10 20:06:27