Wtorek, 23 Kwiecień
Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha -

SKS Novum na fali, są zwycięstwa

SKS Novum Szczytno wygrał kolejny ważny mecz. – Co cieszy, zwycięstwo przyszło łatwo – mówi Waldemar Pogorzelski, kierownik drużyny.

SKS Szczytno – Mazur Wydminy 2:1 (2:0)

Grzegorz Goździewski (27), Daniel Kacprzak (40)...

Grzegorz Goździewski (27), Daniel Kacprzak (40)

- W zasadzie cały mecz toczył się pod nasze dyktando – mówi Waldemar Pogorzelski, kierownik szczycieńskiej drużyny. Tak naprawdę wynik powinien być dużo wyższy, bo my oddaliśmy, w samej tylko pierwszej połowie, kilkanaście strzałów na bramkę Mazura. Oni na naszą zaledwie dwa.

Po pierwszej połowie prowadziliśmy 2:0. Łatwe bramki sprawiły, że się trochę rozluźniliśmy i goście strzelili bramkę kontaktową. Od 75 minuty było już sporo nerwów, bo Mazur postawił wszystko na jedną kartę. Chciał wyrównać. Na szczęście nasza obrona zagrała uważnie i mamy trzy punkty.

Po pięciu kolejkach SKS Novum Szczytno zajmuje czwarte miejsce w tabeli z siedmioma punktami. Ma na koncie dwa zwycięstwa, dwie porażki i jeden remis. – Chłopaki z meczu na mecz grają coraz lepiej, więc myślę, że powalczymy o fotel lidera – dodaje Pogorzelski.