Poniedziałek, 18 Grudzień, Imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Ruszyła szlachetna paczka w naszym powiecie

Od 18 listopada otwarta jest już baza rodzin włączonych do tegorocznej edycji programu SZLACHETNA PACZKA (www.szlachetnapaczka.pl)



Szlachetna paczka już od kilku lat dociera także do mieszkańców powiatu szczycieńskiego. Charytatywny, pomocowy projekt zatacza coraz szersze kręgi i cieszy się coraz większym uznaniem.

Do wsparcia zakwalifikowano w tym roku aż 30 rodzin, ale w bazie na wskazanej stronie jest ich już tylko 13. - To dlatego, że dla pozostałych już znaleźliśmy sponsorów – tłumaczy lider tegorocznej akcji Adam Kamiński. - Kiedy mamy darczyńców, którzy zabezpieczą potrzeby zgłoszonych rodzin, wtedy te rodziny już w bazie nie figurują.

Wszystkie niezbędne informacje, zarówno i potrzebujących rodzinach, jak i o możliwych formach udzielenia wsparcia znajdują się na wskazanej stronie internetowej. Oczywiście, można się tez kontaktować i dociekać szczegółów bezpośrednio u lidera akcji. - Zapraszam do kontaktu: Adam KAMIŃSKI, tel. 662-689-517, kaminskiadam1@o2.pl.

 

Fot. Tak było w ubiegłym roku

Fot. https://www.facebook.com/SzlachetnaPaczkaSzczytno/photos/a.1387046844639450.1073741834.490370154307128/1387047307972737/?type=3&theater



Galeria zdjęć



Komentarze do artykułu

Napisz

Komentarze

  • Jest kandydat na burmistrza Szczytna
    Czy PSL,SLD,PSL....to ten sam typ ludzi, iść tam gdzie nie trzeba się narobić tylko zbierać kasę. Wszyscy siebie warci.
    Autor: mieszkaniec
    2017-12-18 11:33:17
  • Szpital wciąż walczy o rehabilitację
    Nie ładnie Elmed nie ładnie...
    Autor: Borys
    2017-12-16 12:44:23
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Sam jesteś dno Wiesiu!!! Super oby tak dalej świetna piosenka
    Autor: Aleksandra Orzoł
    2017-12-15 22:17:15
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Sam jesteś dno ...zazdrościsz komuś chłopak ma talent,Super Bartku oby tak dalej
    Autor: Kasia
    2017-12-15 22:16:00
  • Znikająca zatoka autobusowa
    Pan Nowociński kłamie bo cała dokumentacja pozwalająca na budowę zatoki jest . Na zajęcie gruntu pod budowę zatoki wyraził zgodę poprzedni wójt gminy Rozogi pan Zapert którą to dokumentację zatajono podczas sprzedaży zatoki którą to działkę kupiła pani radna z Łuki gdzie to właśnie ona powinna o wybudowanie zatoki najbardziej walczyć - jakiś dziwny zbieg okoliczności . Chodzi tu wyłącznie o interes prywatny bo zatoka koliduje pani radnej w osobistym interesie i jakimś dziwny cudem wszyscy pod tym przekrętem się podpisują . Jeśli to zmiana nie istotna to dla czego musiała się na nowo podpisać Komenda w Szczytnie zatwierdzjąc tą zmianę i czy aby na pewno komendant coś o tym wie ?? Zobaczymy co powie na to pan wojewoda z Olsztyna ??? :-)
    Autor: Rafał
    2017-12-15 15:27:18
  • Jerzy Cimoszyński odchodzi na emeryturę
    Czy to aby na pewno potrzebne stanowisko?
    Autor: ga
    2017-12-14 15:07:59
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Porządna, ambitna muzyka - to lubie! Heheheheh3h
    Autor: Hrynial
    2017-12-14 13:16:03
  • Policjanci polują na pieszych
    W Polsce jesteśmy przyzwyczajeni do nierespektowania prawa. Zasady są jasne. Skoro jest zakaz i ktoś go nie respektuje, to naraża się na sankcje. Proste?
    Autor: kama
    2017-12-14 09:44:19
  • Wojewoda wywalił Krzyśkowa
    Chłopska partia PSL. Widział ktoś chłopa z taką ilością pudru? Ale to nie jest ważne. Ważne, ze PSL ma już tylko 3% poparcia. Niedługo zapomnimy o tych "dżentelmenach".
    Autor: Rolniczka
    2017-12-13 23:10:24
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Co za dno
    Autor: Wiesław paleta