Środa, 22 Sierpień, Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Ruszyła szlachetna paczka w naszym powiecie

Od 18 listopada otwarta jest już baza rodzin włączonych do tegorocznej edycji programu SZLACHETNA PACZKA (www.szlachetnapaczka.pl)



Szlachetna paczka już od kilku lat dociera także do mieszkańców powiatu szczycieńskiego. Charytatywny, pomocowy projekt zatacza coraz szersze kręgi i cieszy się coraz większym uznaniem.

Do wsparcia zakwalifikowano w tym roku aż 30 rodzin, ale w bazie na wskazanej stronie jest ich już tylko 13. - To dlatego, że dla pozostałych już znaleźliśmy sponsorów – tłumaczy lider tegorocznej akcji Adam Kamiński. - Kiedy mamy darczyńców, którzy zabezpieczą potrzeby zgłoszonych rodzin, wtedy te rodziny już w bazie nie figurują.

Wszystkie niezbędne informacje, zarówno i potrzebujących rodzinach, jak i o możliwych formach udzielenia wsparcia znajdują się na wskazanej stronie internetowej. Oczywiście, można się tez kontaktować i dociekać szczegółów bezpośrednio u lidera akcji. - Zapraszam do kontaktu: Adam KAMIŃSKI, tel. 662-689-517, kaminskiadam1@o2.pl.

 

Fot. Tak było w ubiegłym roku

Fot. https://www.facebook.com/SzlachetnaPaczkaSzczytno/photos/a.1387046844639450.1073741834.490370154307128/1387047307972737/?type=3&theater



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

  • Panuję nad tym, bo zapisałem się na kurs...
    Kiedy wreszcie weźmiecie się za motocyklistów? Jak długo mieszkańcy będą się męczyć z hałasem ścigaczy, niejednokrotnie przekraczających dopuszczalna prędkość w terenie zabudowanym???
    Autor: Arnold Boczek
    2018-08-21 13:40:06
  • Protest... sąd w Szczytnie
    "Farmazona" jeszcze mogli zatrudnić Kodomicka sekta.
    Autor: Arnold Boczek
    2018-08-21 13:01:50
  • Czy miasto przejmie stadion przy Ostrołęckiej?
    Żadna współwłasność mamy przykład basenu. Ma być miasta i koniec.
    Autor: R.
    2018-08-21 06:42:49
  • SKS Szczytno rusza do boju o IV ligę i mieszkańców miasta
    Trener zmieniony. Bilans po 3 meczach: 0 punktów, bramki 1-12. To raczej o otrzymanie w okręgówce, a nie o awans będzie toczyć się gra.
    Autor: Taaa
    2018-08-20 11:16:25
  • Mamy potwierdzenie, McDonald's szuka działki w Szczytnie
    Zdecydowanie lokalizacja na MC jest ulica Wielbarska....
    Autor: Mieszkanka Szczytna
    2018-08-19 23:45:37
  • Protest... sąd w Szczytnie
    Szczytno jednak jest żałosnym miastem - szczerze powiedziawszy to żenująca ta liczba uczestników, dot. zarówno "obrońców" jak i "przeciwników" wprowadzanych zmian!!!
    Autor: Zdziwiona turystka
    2018-08-18 20:33:45
  • Mamy potwierdzenie, McDonald's szuka działki w Szczytnie
    Nie. W ogóle nie mieszkam już w Szczytnie. Ale przyjeżdżam co jakiś czas i widzę, że na przykład przeniosła się w te okolice Biedronka, w okolicy powstają nowe osiedla bloków i jest wjazd na tę półobwodnicę, która pozwala ominąć stare centrum miasta. Szczytno ma charakter miasta tranzytowego, mało kto tu mieszka i mało kto zabawi dłużej. Więc obstawiam, że z McDonaldem w Szczytnie będzie podobnie jak z tym w Ostródzie. Główną klientelę będą stanowić przyjezdni i "przejezdni". Będą oni się poruszać najpierw z południa na północ, zanim odbiją na Wielkie Jeziora. Najpewniej będą jechać z lotniska albo Warszawy. Jeżeli z Warszawy, to ostatni McDonald w tym kierunku jest w Legionowie. Kolejny powinien być właśnie na Wielbarskiej w Szczytnie, żeby mieli szansę do niego zajechać wszyscy ludzie jadący z południa kraju. Jadący na prawdziwe Mazury z północy, zachodu i wschodu mogą w ogóle ominąć Szczytno, a i tak dojechać na Wielkie Jeziora.
    Autor: Szczytnianin
    2018-08-18 04:48:54
  • Czy Pasym stanie się mazurskim Kazimierzem Dolnym?
    Zamiast zrobić przed gminą fontannę z prawdziwego zdarzenia okrogłą z jakims filarem i woda na boki rozpryskiwała to zrobili dziurę we wnęce,po co ta dziura?....wie.A zamiast fontanny zrobili na boku sikawki żeby można było się wykąpać.Reszta wykonania szkoda gadać.
    Autor: Sikawka
    2018-08-16 22:02:27
  • Alarm w DPS, pracownicy podzieleni, mieszkańcy zdezorientowani
    !!!????
    Autor: Xxxx
    2018-08-16 20:04:13
  • Mamy potwierdzenie, McDonald's szuka działki w Szczytnie
    Nowe centrum? Piszesz tak bo mieszkasz na tej ulicy?
    Autor: MC
    2018-08-16 17:37:17