Wtorek, 16 Styczeń, Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Rozogi na złoto i diamentowo

W Gminnym Ośrodku Kultury w Rozogach pary małżeńskie z terenu gminy świętowały „Złote Gody”. Oprócz „złotych jubilatów” swoje święto miały jeszcze pary obchodzące w tym roku 60-tą rocznicę ślubu tzw. „Diamentowe Gody”.…wyrozumiałość, niezliczone kompromisy, przebaczenie – te niełatwe do realizacji zadania zapewniły szczęście niejednemu już małżeństwu…

 
23 października 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Rozogach pary małżeńskie z terenu gminy Rozogi świętowały „Złote Gody”. W tym szczególnym dniu oprócz „złotych jubilatów” swoje święto miały jeszcze pary obchodzące w tym roku 60-tą rocznicę ślubu tzw. „Diamentowe Gody”.
Tradycyjnie były medale, pamiątkowe dyplomy, kwiaty, mnóstwo życzeń, a przede wszystkim wspomnienia wspólnie spędzonych lat.
Małżonkom obchodzącym 50-tą rocznicę ślubu w obecności ich rodzin wręczono „Medale za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznane przez prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.
Uroczystego aktu odznaczenia medalami dokonał Wójt Gminy – Zbigniew Kudrzycki w asyście Przewodniczącego Rady Gminy – Marka Nowotki i Kierownika USC – Aliny Kulas.
Wszystkim jubilatom przybyłym na uroczystość złożono gratulacje i życzenia kolejnych lat przeżytych razem w zdrowiu, miłości bliskich i wzajemnym poszanowaniu.

Medale nadane przez Prezydenta RP ,,Za długoletnie pożycie małżeńskie’’ otrzymali
Państwo:

1/ Stefania i Henryk Mierzejek z Borek Rozowskich,
2/ Halina i Mirosław Rybiccy z Rozóg,
3/ Jadwiga i Czesław Stolarczyk z Rozóg,
4/ Teresa I Bolesław Wielk z Dąbrów.Diamentowe Gody (60-lecie pożycia małżeńskiego) obchodzili Państwo:

1/ Genowefa i Czesław Sandomierscy z Dąbrów
2/ Adela i Leopold Żarnoch z Dąbrów.
Spotkanie upamiętniła lampka szampana, a za długoletnie pożycie małżeńskie zabrzmiało tradycyjne „Sto Lat”.
Uroczystość „Złotych Godów” zakończył słodki poczęstunek oraz występ artystyczny przygotowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Rozogach.Wszystkim Jubilatom składamy serdeczne gratulacje i życzymy długich wspólnych lat w zdrowiu.
 


Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

 • Środa, 2017-12-06 14:22:32

Pięciokrotne złoto Kingi w Mławie

 • Środa, 2017-12-06 12:27:13

Rozogi idą w e-usługiKomentarze do artykułu

Napisz

Komentarze

 • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
  Niebawem wybory
  Autor: Michał Szczytno
  2018-01-16 11:50:29
 • Podatkowa zachęta dla przedsiębiorców
  Nie jest to sprawiedliwe... mikro firmy dalej będą płaciły, a większe mogą legalnie nie płacić podatku. Wystarczy firmę "sprzedać" osoba prywatna firmie np. sp. zoo i fikcyjna inwestycja będzie ... Nie podoba mi się pomysł ulgi na lata a nie na kwotę w danym roku. Mam wrażenie, że ten przepis powstał pod firmę w byłym Favoricie...
  Autor: ncccc
  2018-01-15 21:17:58
 • Rekordowe granie w gminie Dźwierzuty
  Najlepsi
  Autor: ja
  2018-01-15 12:58:15
 • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
  Pani Burmistrz twierdzi, że nie zaniedbujemy sportu jeżeli chodzi o finansowanie. Kluby otrzymują z miasta pieniądze, które w dużej części zwracają do kasy miasta za korzystanie z obiektów miejskich jak np, hala Wagnera czy hala w SP 6.
  Autor: Paweł Malec
  2018-01-12 12:51:20
 • Nie żyje Stanisław Wrona
  Uczył mnie geografii, pamiętam do dziś jak mi tłumaczył co to jest łańcuch górski, nie było to łatwe bo mi chłopakowi ze wsi łańcuch kojarzył się z wiązaniem bydła. Spoczywaj w pokoju dobry nauczycielu.
  Autor: jack609
  2018-01-11 09:15:21
 • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
  Z szacunkiem dla urzędników , ale kompletnie nie rozumieją , albo nie chcą rozumieć swojej roli .... Pani Burmistrz to nie Pan Bukowiecki ma chodzić i prosić i składać propozycje " najjaśniejszym " To Pani odpowiada za promocje miasta .............................
  Autor: Romuald Amborski
  2018-01-10 20:32:07
 • Wikariusz w świecie edukowany
  bardzo lubię tego księdza pozdrawiam ;)
  Autor: eustacha
  2018-01-10 18:56:50
 • Martwy pies w budzie, drugi skrajnie wycieńczony na łańcuchu
  To ze na tym są psy to nie znaczy ze wszystkie są zaglodzony była interwencja zgłoszona do weterynarza a proszę nie pisać że wszystakie psy biegali i szukały jedzenie bo ja mam psa i jest wszystko w porządku bo terz sprawdzali ale o tym to nikt nie napisał prawda
  Autor: Mieszkanka rudki
  2018-01-10 07:09:49
 • Nie żyje Stanisław Wrona
  To bardzo smutna wiadomość. Pan Stanisław był moim nauczycielem w podstawówce, później nauczycielem wędkarstwa. Zawsze będę miał go w pamięci jako pogodnego i życzliwego człowieka.
  Autor: Krzysztof Chodkowski
  2018-01-07 20:08:04
 • "Niepodległa Łączy " 100 wydarzeń na 100-lecie Niepodległości
  Tak się zastanawiam, co z tym miastem jest nie tak? Świetny pomysł, inicjatywa a jak czyta się komentarze na fcb to aż kipi znowu od nienawisci. W czym kłopot? Że ktoś inny wpadł na genialny pomysł? Co za różnica ze zieloni, czarni, niebiescy, czy PIS. Ważne ze coś ciekawego, weźcie ludzie w końcu przestańcie się kłócić tylko zróbcie w końcu cos dobrego dla tego miasta powiatu. Wspólnie, bo naprawdę nie mają najmniejszego znaczenia szyldy partyjne...
  Autor: Obserwator
  2018-01-07 13:14:58