Poniedziałek, 16 Lipiec, Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Rolnik z Lipowca szuka żony w... telewizji

Łukasz z Lipowca znalazł się w dziesiątce rolników, którzy mogą wystąpić w piątej edycji programu „Rolnik Szuka Żony”. Łukasz ma 35, jest rozwodnikiem, ma dwójkę dzieci. Łukasza na oficjalnej stronie programu „Rolnik Szuka Żony” (http://rolnikszukazony.vod.tvp.pl/36487474/lukasz-35-lat) rozpoznali czytelnicy „Tygodnika Szczytno”.



Skontaktowaliśmy się z panem Łukaszem, ale stwierdził, że podpisał kontrakt, który zabrania mu wypowiadania się na temat programu i zdradzania jego szczegółów.

 

Dziesiątka rolników zakwalifikowanych do nowej edycji jest jawna. Ale już piątka, która ostatecznie weźmie aktywny udział w programie - już nie. Dlatego nie wiadomo, czy Łukasza z Lipowca będziemy mogli oglądać w piątej emisji „RSŻ”. Aby się o tym przekonać trzeba po prostu obejrzeć zaplanowany na wrzesień nowy sezon programu.

 

Pan Łukasz jest znaną i lubianą osobą w Lipowcu. Zna go na przykład wicewójt i była wieloletnia sołtys Lipowca Ewa Zawrotna.

 

- Wiem, że pan Łukasz jest mieszkańcem Lipowca od urodzenia – mówi. - Jego rodzice i moi mieli blisko siebie pola uprawne, więc często spotykaliśmy się przy pracach polowych. Relacje sąsiedzie były i są bardzo dobre. Jest to dobry człowiek i dobry rolnik. Szczerze kibicuję mu, aby przez ten program znalazł dla siebie dobrą żonę. Trzymam kciuki panie Łukaszu – dodaje wicewójt z uśmiechem.

 

Na stronie programu został przedstawiony następująco (pisownia oryginalna): „Łukasz ma 35 lat i prawie 190 cm wzrostu. Jest rodowitym mazurem, dumnym rolnikiem z dziada pradziada i wspaniałym ojcem dwójki dzieci. […] Jako mężczyzna po przejściach nie uważa, żeby rozwód, dzieci, czy inne wyznanie było jakąkolwiek przeszkodą w zbudowaniu trwałego związku. Nie akceptuje jednak żadnych nałogów (może poza paleniem). Od kobiety swojego życia oczekuje lojalności, miłości do siebie i dzieci oraz zrozumienia dla jego pracy. W zamian oferuje stałość w uczuciach, szczere rozmowy, lojalność i prawdziwą miłość.”

 

 

Zdjęcie Łukasza pochodzi z kadru programu „Rolnik Szuka Żony”

 

 

Fot. http://rolnikszukazony.vod.tvp.pl/36487474/lukasz-35-lat

 

 

 

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2018-06-21 10:20:22

Warmia i Mazury w... recytacji

  • Wtorek, 2018-06-12 23:30:32

Edukacyjny parking leśny w... Kocie

  • Czwartek, 2018-06-07 12:41:18

Ruszył orszak, dojdzie w... styczniu

  • Środa, 2018-05-09 15:49:51

Pastor Twardzik nagrodzony w Zamościu

  • Piątek, 2018-04-13 10:05:06

Park z Wielbarka zgłoszony do dotacji


Komentarze

  • Satyryczne namawianie do wyborów
    Do Mariana. Macie. Dokładnie 235 artystów abstrakcjonistów. Na Wiejskiej malują nam przyszłość rodem z zamierzchłej przeszłości. I czemu te tysiące wolą pracować na czarno u Niemca? Może lepiej płaci niż nasz patriotyczny biznes?
    Autor: massakra
    2018-07-14 18:07:40
  • Mańkowski kandydatem na burmistrza Szczytna
    Uważam Pana Krzysztofa za bardzo dobrego kandydata na burmistrza. Jest to szlachetny dobry człowiek nie kierowany zawiścią i próżnością. Trzymam kciuki Panie Krzysztofie
    Autor: Maria
    2018-07-13 23:40:00
  • Honorowa odznaka dla dyrektora Mańkowskiego
    Zasługi na rzecz rozwoju sportu motorowego :)
    Autor: stef
    2018-07-13 14:14:39
  • 12 lat w wieży. Czy i co dalej? Rozmowa z burmistrz Danutą Górską
    Burmistrz wskazuje że rozwiązała kwestię dróg czyli nie zauważa zakorkowania całego miasta. Jej zdaniem poprawa w niektórych miejscach nawierzchni jest wystarczająca. Budowane są mieszkania, owszem teraz 12 a wcześniej prawie 20 lat temu. Niestety oczekujących jest prawie 180 rodzin. Czyli na kolejne trzeba poczekać następne dzieścia lat? Są miejsca w żłobkach. Miejskich czy będą jak prywatny inwestor dopiero wybuduje? Wyludnianie się miasta można oceniać nie na podstawie meldunków lecz twardych danych GUS. Osoby przebywające w mieście czasowo (nauka, praca) nie powodują wzrostu dochodów miasta. Pani Burmistrz powinna chyba bardziej realnie stąpać po ziemi. Ps. nawiązując do opisywanego obrazu Picassa to parafrazując co mi po pięknych ścianach mieszkania skoro nie stać mnie będzie na meble czy jedzenie?
    Autor: anna
    2018-07-13 09:41:31
  • Satyryczne namawianie do wyborów
    Ale kicha, co za bryndza. Nie ma cie lepszych artystów niż z Niemiec?? Już pełno tych łobuzów z Niemiec u nas, ile ludzi pracuje na czarno u niemców. Tysiące.
    Autor: Marian
    2018-07-12 12:41:27
  • Satyryczne namawianie do wyborów
    Mógł przyjechać dziesięć lat temu to by dopiero był niezadowolony...
    Autor: Piotr
    2018-07-12 09:45:54
  • Satyryczne namawianie do wyborów
    Z jakiego kraju masoneria was spuscila z łańcucha. Najprawdopodobnie kanada która jest siedliskiem.
    Autor: Nar
    2018-07-11 18:55:19
  • Aktywni obywatele za pieniądze z FIO
    Opracowując raport warto wskazać metodę badawczą oraz wszystkie uzyskane informacje aby otrzymane wyniku ktokolwiek mógł traktować poważnie. Przykro ale na dziś taka informację oceniam jako kiełbasę wyborczą. Poza tym kolejny problem to reprezentatywność i wiarygodność uzyskanych informacji. Jeżeli swoje uwagi przekaże 200 osób (np zainteresowanych jakąś sprawą) to czy np kosztem istotnych nakładów a co za tym idzie może także wbrew innym (niewypowiadającym się) samorząd powinien to realizować? Może i ciekawy pomysł na pozyskanie środków ale efekt niestety będzie mizerny. Szkoda tylko środków bo mogły być lepiej wydane!
    Autor: mieszkaniec
    2018-07-11 13:25:05
  • Jak się PSL w Szczytnie do wyborów szykuje...
    No tak, PSL również w tej kadencji nie zrobi nic by wyprowadzić ruch ciężarówek poza centrum miasta, ma w nosie mieszkańców centrum Szczytna. W związku z tym PSL nie otrzyma mojego głosu w tych wyborach. Z tego co wiem bardzo duża rzesza mieszkańców myśli podobnie.
    Autor: Jan Mazur
    2018-07-11 09:54:06
  • Jak się PSL w Szczytnie do wyborów szykuje...
    Przypominam że jest już 11 lipca więc chyba początek lipca minął. Czyżby PSL wstydził się własnego szyldu że planuje iść pod szyldem "partnerskiej" inicjatywy? :) Panie Rafale i jeszcze jedno. Co robiliście przez ostatnie 12 lat kiedy Burmistrz Górska z poparcia PSL kierowała naszym miastem? Dopiero po wyborach chcecie realizować nawet takie prozaiczne rzeczy jak winda dla niepełnosprawnych w SP Nr 2? Od Pani Górskiej też się przed wyborami odcinacie? Wydaje mi się że będzie trochę trudno!
    Autor: fred
    2018-07-11 08:33:48